Jump to content
Sign in to follow this  
antonio

Online filmovi, serije, koncerti, emisije itd

Recommended Posts

Evo naletio sam na ovu jednu stvar čačkajuci po forumima pa sam odlučio da podjelim s vama...

Stvar je po meni predobra...Našao sam zgodan nacin za gledanje filmova online. Svi su u DVD kvaliteti, a ima nekih koji su i 720p HD.

IceFilms.info je ogromna baza filmova, serija koncerata. Svi filmovi su spremljeni na megaupload, linkovi su uvijek živi, tj. do sad nisam naišao ni na jedan koji nije radio.

Ja što sam našao, ima dva načina za gledati, ja ću opisati jednostavniji pa bom, ko hoće neka proba...
[b]
Gledanje filmova, serija tid sa icefilms.info u XBMC-u. [/b]

1.Instalirajte XBMC

Kod:

http://mirrors.xbmc.org/releases/win32/xbmc-10.1.exe

2.Skinite ovu .zip datoteku na svoje racunalo

Kod:

http://anarchintosh-projects.googlecode.com/files/repository.googlecode.anarchintosh-projects.1.0.1.zip

3.Otvorite XBMC pa odite na System/Add-ons/Install from zip file i nađite ovaj .zip koji ste skinuli

4.Get Add-ons/anarchintosh addons/Video Add-ons/IceFilms/install

5.Get Add-ons/XBMC.org Add-ons/Subtitles/XBMC Subtitles/Install

6.System/Skin/Add-on. Oznacite Video OSD. Klik na "-PATH TO SUBTITLE ADD-ON" i odaberete XBMC Subtitles

7.IceFilms aplikacija se nalazi u Movies/Video Add-ons/IceFilms

8.Nađite film koji želite gledati!

9.Ucitajte titlove.

10. Enjoy :D

Nadam se da će neko probati, pa možda otkrije nešto novo u ovom XBMC-u pa javi ovdje... Ja sam sinoć sebi nariktao i danas se nisam odljepio od kompača :D

Ma dalje su torrenti majka, ovo je stari prekomplicirano :D
megaupload je i dalje shit i ostace :) iako opet imas na torrentima dvdrip mozes se lagahno preplatiti na rapidshare da bi dobio the best brzinu!!!
Ali meni neigra ulogu sto je 4mb/s a ne 20 jer ovih 4 imam besplatno sa hiljade compica u svitu :D
torrent se zakonski ne moze ugasiti jer se filmovi fakticki ne nalaze na serveru a kina sirom svijeta imaju licencu na 60 dana od izlaska filma pa tek onda online televizije i videoteke to distribuiraju. opet ponavljam torrenti nisu ograniceni tim zakonom i 5 dana nakon premijere se zna pojaviti film :)

Ako hos iz 2010 je izaslo oko 250 filmova, ja imam 210 na HDD i uz jednu porciju veliki cevapa dok ja jedem koje ti platis mislim da ces stici prebaciti sve filmove :icon_cheesygrin: u protivnom moraces mi naruciti jos jednu porciju :D

Hehe...Možemo mi otići na ćevape ali maksimum što platim su mali...studira se josh :D

Ovo je cool bas zato sto nemoras skidati, nego lijepo sjedes, odaberes i gledas ;) :D

A drugo kladim se da imam vise filmova, serija i muzike od tog icefilms, za dokumentarce je nepotrebno jer su to besplatne stvari :)
Ahh uz jednu sampitu i tolumbu dok jedem mozes valjda stici prebaciti 13gb domace muzike iz 2010, ako ne isto pravilo ko i predhodni post :D

p.s i tako unazad nekoliko godina :)

[quote name='antonio' timestamp='1310942083' post='433724']
Hehe...Možemo mi otići na ćevape ali maksimum što platim su mali...studira se josh :D

Ovo je cool bas zato sto nemoras skidati, nego lijepo sjedes, odaberes i gledas ;) :D
[/quote]
Pa ti tako gledaj a ja cu jesti cevape dzaba :lol:

p.s a isto potrosis i struje i interneta hem jednom ogledao ili zauvjek imao!!! Dje logika ili nejma ibre da postavi cijev :D Edited by scooby-doo

Ne potrosis isto vremena...A vrijeme je novac...Novci su ćevapi...trebam li dalje nastaviti :D

Pa u pravu si, ja kliknem i imam film a ti moras gledati :)
A ja film onda mogu pogledati kad imam para i vremena, ono sjedem ko cojek i pogledam :P

[quote name='scooby-doo' timestamp='1310943387' post='433735']
Pa u pravu si, ja kliknem i imam film a ti moras gledati :)
A ja film onda mogu pogledati kad imam para i vremena, ono sjedem ko cojek i pogledam :P
[/quote]

Ma hajd priznaj da sam ja upravu, neće te zaboliti ništa :D :P... Lakše je kad hoćeš sjesti, kliknuti i gledati... Osim ako kao ti imaš internet sa nekom brzinom oko 2GB/sec kad klikneš i imaš film :D :P

Ja tebi eto priznajem da si upravu za torrente, veći je izbor, puno vie novijih filmova i svašta nešto.. Dođe ti komšinica na kafu a ti moraš skidati pa dok skineš pa tamo pa vamo... Ja već odradio šta treba...Što se tiče filma, već je počeo :D

brzina mog interneta je 35mb/sec pa je haman nemoguce naci server koji ce mi dati toliko brz download..
Meni jarane ne dolaze nikve komsinice :D a iako dodju imace ogroman izbor filmoteke ne brini :)

Hajd neću se više zezati na taj račun, vidim da ti ne odgovara to... Al znaš šta sam mislio reći :)...
Odlučio sam sad da budem ozbiljan na ovom forumu ali ću morati da se potrudim da me ljudi shvate ozbiljno... Uglavnom, ja ću gledati ovako, ti onako...

Valjda će još neko dati svoje misšljenje, samo da nebude iznešeno pod utjecajem moga potpisa ili oznake tvoje uloge na ovom forumu :)

I meni je ovo puno komplikacija. :D Ja serije gledam na watchseries.eu i meni je to dobro,iako bude neispravnih linkova nekad,ali uvijek imaju drugi da rade.

Jes bolje kada imas film na hdd, pa gledas bez ikakvog loading-a, ali isto tako nije lose ni kada mozes bez download-a gledati film ali ja to izbjegavam jer dok load-a mogao sam ga i skinuti mozda cak i u boljoj kvaliteti.Dok god budem imao manju brzinu net-a radije cu skinuti film na hdd, pa onda pogledati.
Nisam nikad gledao na ovoj stranici filmove ali i tako izgleda komplicirano tako da necu ni pokusavati (neda mi se).
Jedino serije gledam online.
Brzina net-a igra veliku ulogu, ali neka je makar unlimited. :) Edited by denoM

super stvari, radi super, ponekad se ne mogu sjetiti nekog filma, udje na ovaj hepek malo skrolam nadjem neki zanimljiv film i pogledam [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

nije losa stvarcica vec sam bio na nekoj stranici isto to naletio samo sto sam imao zajebancija sa subtitlom pa me to nazivciralo i odusto sam,,al nije losa stvar