Jump to content
Sign in to follow this  
racing/7005/

Biciklistički klub “Krajina” Cazin

Recommended Posts

Prošle sedmice 7.7.2011 godine osnovano je novo i jedino biciklističko udruženje u Cazinu. Puni naziv Udruženja je Biciklistički klub “Krajina” Cazin.

Ciljevi i djelatnosti Udruženja su:

- razvijanje biciklističkog sporta;
- organizira i provodi redovite treninge članova radi pripreme za natjecanja;
- preduzimanje odgovarajćih aktivnosti radi unapređenja i omasovljenja biciklizma i praćenje i upoznavanje svojih članova sa međunarodnim iskustvima u oblasti biciklizma;
- pripremanje svojih članova za sudjelovanje u sastavu državne reprezentacije;
- upravljanje sportskim objektima koji su u vlasništvu kluba ili koje klub koristi;
- vođenje brige o zdravlju i zdravstvenoj zaštiti članova Kluba;
- jačanje sportskog morala i sportskog duha kod svojih članova i utvrđivanje pravila ponašanja u njihovim međusobnim odnosima;
- podsticanje rada svojih članova dodjeljivanjem nagrada i priznanja za izuzetne sportske rezultate i za doprinos razvoju i unapređivanju biciklizma;
- izdavanje publikacija o sportskim i drugim aktivnostima Kluba.

Svi koji žele da se učlane u ovo Udruženje mogu to da urade preko predsjednika Udruženje, Mensura Silića, na mail adresu mensur.silic@gmail.com, broj telefona 061 968 329 ili dolaskom u sjedište udruženja u ul. Bošnjačkih šehida bb.

Treba napomenuti da su članovi ovog Udruženja učestvovali na biciklističkom maratonu iz Cazina do Srebrenice.

meca / cazin.net

http://www.cazin.net/cazin/osnovano-udruzenje-bk-%E2%80%9Ckrajina%E2%80%9D/ Edited by racing/7005/
  • Upvote 3

djecaci,vi ste bas nanijetili gonti ta bacikla zapravo :icon_cheesygrin:

sretno

[quote name='viking' timestamp='1310825194' post='433541']
djecaci,vi ste bas nanijetili gonti ta bacikla zapravo :icon_cheesygrin:

sretno
[/quote]

jemde baš jesmo :) :) :) :) .

hvala kolega.
  • Upvote 1

Novoosnovani biciklistički klub “Krajina” Cazin vrši upis novih članova u klub bez obzira na spol i godine.

Treninzi će biti organizirani šest dana u sedmici za takmičarske vozače, dok će za amatere i rekreativce vožnja biti 1-2 puta sedmično. Biciklistički klub “Krajina” Cazin također vrši upis u školu biciklizma za mlađe uzraste. Za sve informacije možete se obratiti u sjedište kluba u ulici Bošnjačkih šehida b.b. ili pozivom na broj 061/968-329. Kontakt osoba Mensur Silić.

http://www.cazin.net/cazin/bk-krajina-upis-novih-clanova/
  • Upvote 1

Sretno u daljnjem radu drug!

[quote name='TequilA' timestamp='1311184215' post='434258']
Sretno u daljnjem radu drug!
[/quote]

Hvala druže.
  • Upvote 1

Na poziv RBK "JAPOD" iz Bihaća, BICIKLISTIČKI KLUB “KRAJINA” CAZIN poziva svoje članove,a i one koji to nisu,a žele postati na biciklijadu "Stazama slobode-Bužim 2011", 14.08.2011!

Rekreativno biciklistički klub Japod iz Bihaća u sklopu svojih redovnih godišnjih aktivnosti organizuje po drugi put biciklijadu pod simboličnim nazivom STAZAMA SLOBODE ,koja je uvrštena u manifestaciju Slobodarski dani grada Bužima 2011 sa ciljem da poveže gradove koji su u najtežim danima za BiH bili skupa i činili okosnicu,bedem odbrane ovog dijela BiH,te da se na simboličan način odamo počast najboljim sinovima BiH,među kojim je bilo i sportaša.
Razlog poslijepodnevnog polazka za Bužim je vrijeme ramazana,jer će među biciklistima biti i postača.tako da svi skupa možemo prisustvovati ovakvoj jednoj manifestaciji,koja je prošle godine potvrdila da je opravdana,jer je učestvovalo preko 50 biciklista iz svih gradova USK-a,a ove godine očekujemo i veći broj.
Cilj je prevesti ovu dionicu u duzini oko 50 km,doći na turbe rahmetli komadanta Izeta Nanića,položiti cvijeće ,te minutom šutnje ili učenjem Fatihe odati počast najboljim sinovima BiH.

Iftar/večera će biti obezbjeđeni u Bužimu,a prijevoz će biti organiziran za Cazin u kasnim večernjim satima.

[b]Okupljanje 14.08.2011 kod Kib banke u Cazinu u 14:15. Polazak u 14:30!!!![/b]

Više informacija uskoro, nakon sastanka sa članovima RBK "Japod".
  • Upvote 1

[url="https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHJoV2JlWXh3OXQxOHRCV2ZTSGc4Z1E6MQ"]https://spreadsheets...CV2ZTSGc4Z1E6MQ[/url]

Molim sve zainteresirane i koji zele voziti biciklijadu Stazama slobode Buzim 2011 da se prijeve na gore navedeni link radi lakse organizacije,hvala unaprijed. Edited by racing/7005/
  • Upvote 1

pustite vi te biscane...fino vi okrenite uz dzenazu,na gornju koprivnu i ljubijankice i eto vas prije iftara u buzimu :)

p.s. ...ako lucky bude isho nek obavezno pomocne tockove stavi
  • Upvote 1

[quote name='viking' timestamp='1313062551' post='436392']
pustite vi te biscane...fino vi okrenite uz dzenazu,na gornju koprivnu i ljubijankice i eto vas prije iftara u buzimu :)

p.s. ...ako lucky bude isho nek obavezno pomocne tockove stavi
[/quote]

hehehehehe pa tom prečicom mi se i vratimo prije iftara kući :) :) :) :) .

a lucky, njemu će baš trebati izgleda pomoćni točkovi jer mu malo fali ovih normalnih :) :) :) :) .
  • Upvote 1

[quote name='racing/7005/' timestamp='1312593796' post='435921']
Na poziv RBK "JAPOD" iz Bihaća, BICIKLISTIČKI KLUB “KRAJINA” CAZIN poziva svoje članove,a i one koji to nisu,a žele postati na biciklijadu "Stazama slobode-Bužim 2011", 14.08.2011!

Rekreativno biciklistički klub Japod iz Bihaća u sklopu svojih redovnih godišnjih aktivnosti organizuje po drugi put biciklijadu pod simboličnim nazivom STAZAMA SLOBODE ,koja je uvrštena u manifestaciju Slobodarski dani grada Bužima 2011 sa ciljem da poveže gradove koji su u najtežim danima za BiH bili skupa i činili okosnicu,bedem odbrane ovog dijela BiH,te da se na simboličan način odamo počast najboljim sinovima BiH,među kojim je bilo i sportaša.
Razlog poslijepodnevnog polazka za Bužim je vrijeme ramazana,jer će među biciklistima biti i postača.tako da svi skupa možemo prisustvovati ovakvoj jednoj manifestaciji,koja je prošle godine potvrdila da je opravdana,jer je učestvovalo preko 50 biciklista iz svih gradova USK-a,a ove godine očekujemo i veći broj.
Cilj je prevesti ovu dionicu u duzini oko 50 km,doći na turbe rahmetli komadanta Izeta Nanića,položiti cvijeće ,te minutom šutnje ili učenjem Fatihe odati počast najboljim sinovima BiH.

Iftar/večera će biti obezbjeđeni u Bužimu,a prijevoz će biti organiziran za Cazin u kasnim večernjim satima.

[b]Okupljanje 14.08.2011 kod Kib banke u Cazinu u 14:15. Polazak u 14:30!!!![/b]

Više informacija uskoro, nakon sastanka sa članovima RBK "Japod".
[/quote]

[quote name='racing/7005/' timestamp='1313004731' post='436335']
[url="https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHJoV2JlWXh3OXQxOHRCV2ZTSGc4Z1E6MQ"]https://spreadsheets...CV2ZTSGc4Z1E6MQ[/url]

Molim sve zainteresirane i koji zele voziti biciklijadu Stazama slobode Buzim 2011 da se prijeve na gore navedeni link radi lakse organizacije,hvala unaprijed.
[/quote]

RBK JAPOD iz Bihaća se pobrinuo i organizirao prijevoz za nazad učesnicima biciklijade.

Za sve ucesnike ,bicikliste obezbjeden je bus od 50 mjesta za povratak nazad na relaciji Bužim-Cazin-Bihać uz iskaznicu kluba iz kojeg dolazi ili sa spiska da je učestvovao na biciklijadi,a nema drugog prevoza.Povratak iz Buzima u 23:30!
  • Upvote 1

[quote name='viking' timestamp='1313062551' post='436392']pustite vi te biscane...fino vi okrenite uz dzenazu,na gornju koprivnu i ljubijankice i eto vas prije iftara u buzimu :) p.s. ...ako lucky bude isho nek obavezno pomocne tockove stavi[/quote]

nema lucky ni bicikla sa dva tocka a djesu jos pomoćni točkovi ... :P
  • Upvote 1

[quote name='lucky' timestamp='1313590465' post='437039']

[/quote]

meni racing kaze da si ga odnafo obatalio :)
  • Upvote 1

[quote name='lucky' timestamp='1313590465' post='437039']

[/quote]

to si u pravu, ja sam moj dostu ostatak tvog bajka dao na sikiru i fino zaradio :) . pa moram naplatiti ležarinu :) :) :) :) .

[quote name='viking' timestamp='1313683233' post='437197']

meni racing kaze da si ga odnafo obatalio :)
[/quote]

jes jes kad ti ja kajem, i to ga razbatalio da ga ne možemo ja i još tri servisera zajedno sastaviti ;) :) :D .
  • Upvote 1

[quote name='racing/7005/' timestamp='1313770875' post='437384']

to si u pravu, ja sam moj dostu ostatak tvog bajka dao na sikiru i fino zaradio :) . pa moram naplatiti ležarinu :) :) :) :) .

jes jes kad ti ja kajem, i to ga razbatalio da ga ne možemo ja i još tri servisera zajedno sastaviti ;) :) :D .
[/quote]
A sto si ga nagovorio da kupi sebi "mekahno" biciklo a onoliki co'jek :D

[quote name='pingvin' timestamp='1314080592' post='437815']
A sto si ga nagovorio da kupi sebi "mekahno" biciklo a onoliki co'jek :D
[/quote]

mene nije ni pitao za mišljene, tako da.........ko ga je nagovorio....... ja ne znam ;) :) ?.

sad bez zeze, nije do bajka nego je do njega ;) :D .
  • Upvote 1

Jel ima tih voznji? Ja bih se ponekad ukljucio, al neznam gdje i kad se ide.---otkud i dokud i tako to :D

[quote name='antonio' timestamp='1314557560' post='438614']Jel ima tih voznji? Ja bih se ponekad ukljucio, al neznam gdje i kad se ide.---otkud i dokud i tako to :D[/quote]

ima ima. evo jedna je sad 01.09. za otoku, ali ne vjerujem da ćemo ići zbog Bajrama.

sljedeća će biti kod nas u Cazinu, najvjerojatnije 14.09. , ali znat ćeš 100% koji dan će biti samo dok usporedimo kalendare vožnji sa svim klubovima usk.

a inače, svaki dan se neko voza od članova kluba, pa bujrum s njima ako možeš ;) .
  • Upvote 1

Heeej kakva je to stranka a nigdje se ne spominju pare :)
Morel se ljudno online uclaniti?? Haj napisi mi sta ti trebam napisati :D

[quote name='scooby-doo' timestamp='1317360296' post='441638']
Heeej kakva je to stranka a nigdje se ne spominju pare :)
Morel se ljudno online uclaniti?? Haj napisi mi sta ti trebam napisati :D
[/quote]

a što ne bi moglo ;) . poslat ću ti pristupnicu da popuniš i br. računa kluba na koji ćeš uplatiti članarinu.

kakva?????? lipa, i jedina koja nema ama baš nikakve veze sa politikom ;) .
  • Upvote 1

[size=5][b]BICIKLISTIČKI KLUB „KRAJINA“: UPIS NOVIH ČLANOVA ZA 2012. GODINU[/b][/size]

Biciklistički klub “Krajina” Cazin vrši upis novih članova u klub za 2012 godinu, bez obzira na spol i godine. Treninzi će biti organizirani šest dana u sedmici za takmičarske vozače, dok će za amatere i rekreativce vožnja biti 1-2 puta sedmično. [b]Biciklistički klub “Krajina” Cazin također vrši upis u školu biciklizma za mlađe uzraste.[/b] Za sve informacije možete se obratiti u sjedište kluba u ulici Bošnjačkih šehida b.b. ili pozivom na broj[b]061/968-329[/b]. Kontakt osoba [b]Mensur Silić[/b].

Napominjemo da su članovi ovog Udruženja učestvovali na biciklističkom maratonu iz Cazina do Srebrenice, putem kluba „Kes Limit“ iz Bihaća svih sedam puta, kao i to da su pojedini članovi kluba, vozeći za druge klubove, učestvovali u mnogim biciklističkim utrkama širom Republike Bosne i Hercegovine i ostvarivali zapažene rezultate.

Kako smo i prije pisali na našem portalu, Biciklistički klub „Krajina“ osnovan je i krenuo sa radom 7.7.2011 godine, a ciljevi i djelatnosti Udruženja su:
- razvijanje biciklističkog sporta;
- organizira i provodi redovite treninge članova radi pripreme za natjecanja;
- preduzimanje odgovarajćih aktivnosti radi unapređenja i omasovljenja biciklizma i praćenje i upoznavanje svojih članova sa međunarodnim iskustvima u oblasti biciklizma;
- pripremanje svojih članova za sudjelovanje u sastavu državne reprezentacije;
- upravljanje sportskim objektima koji su u vlasništvu kluba ili koje klub koristi;
- vođenje brige o zdravlju i zdravstvenoj zaštiti članova Kluba;
- jačanje sportskog morala i sportskog duha kod svojih članova i utvrđivanje pravila ponašanja u njihovim međusobnim odnosima;
- podsticanje rada svojih članova dodjeljivanjem nagrada i priznanja za izuzetne sportske rezultate i za doprinos razvoju i unapređivanju biciklizma;
- izdavanje publikacija o sportskim i drugim aktivnostima Kluba.

Predsjednik BK "KRAJINA"
Mensur Silić

[url="http://www.cazin.net/cazin/7157-biciklisti%C4%8Dki-klub-%E2%80%9Ekrajina%E2%80%9C%3A-upis-novih-%C4%8Dlanova-za-2012-godinu.html"]http://www.cazin.net...012-godinu.html[/url]
  • Upvote 1

[color=#000000]2.Rođendan rbk Japod[/color]

[url="http://www.facebook.com/groups/138550756228193/229614763788458/?notif_t=like"]http://www.facebook.com/groups/138550756228193/229614763788458/?notif_t=like[/url]
  • Upvote 1

jel`to rakija pored cole :)

[quote name='viking' timestamp='1327443118' post='448064']
jel`to rakija pored cole :)
[/quote]

hehehehe jes, samo slaba njekakva, fini plavić :D :D :D :D .
  • Upvote 1

[color=#000000]Evo napokon je gotova i puštena u rad stranica Biciklističkog kluba "KRAJINA" Cazin, pa bome bujrum doći i pogledati kako izgleda, šta ima a šta nema i tako to :) :) :) :) .[/color]

[color=#000000]Dobro došli na web stranice Biciklističkog kluba "KRAJINA" Cazin ![/color]

[url="http://bkkrajina.com.ba/"]http://bkkrajina.com.ba/[/url]
  • Upvote 2