Jump to content
Sign in to follow this  
antonio

Općinske stipendije za 2010/2011 godinu....

Recommended Posts

hahahaha, pa SEKA sto ces ici pitati kad ce biti stipendija,prati konkurse, do sad nikad nije objavljen a da nije bilo u novinama,na internetu,stranici... Pusti ove price,nikad jos nije sakriven... A ne moze covjek znati kad mu nisu rekli kad ce biti,i ne pita se on,dobro ti ej rekao da ne zna nista od toga i cak te je informirao ko se o tome pita i kome da se obratis,i pomogao ti kako da napises mail :D A to za dokumente koji trebaju ces procitati kad bude konkurs,i ja sam tako isto. Jel tebi 1. put da se prijavljus na konkurs? Ja sam ih x predao,samo sam jednom dobio, bitno je biti uporan :D
  • Downvote 1

[quote name='[-A-D-E-M-]' timestamp='1313798894' post='437446']
hahahaha, pa SEKA sto ces ici pitati kad ce biti stipendija,prati konkurse, do sad nikad nije objavljen a da nije bilo u novinama,na internetu,stranici... Pusti ove price,nikad jos nije sakriven... A ne moze covjek znati kad mu nisu rekli kad ce biti,i ne pita se on,dobro ti ej rekao da ne zna nista od toga i cak te je informirao ko se o tome pita i kome da se obratis,i pomogao ti kako da napises mail :D A to za dokumente koji trebaju ces procitati kad bude konkurs,i ja sam tako isto. Jel tebi 1. put da se prijavljus na konkurs? Ja sam ih x predao,samo sam jednom dobio, bitno je biti uporan :D
[/quote]

bit je da gospodin koji stoji na pultu koji se zove info pult ne moze se tako odnositi prema stranci ... i pogotovo upućivati stranke da pisu nacelniku ... ako ne zna kada ce biti raspisan konkurs to je OK da kaze da nezna al da ne zna reci koja je dokumentacija potrebna za konkurisanje za stipendiju tu nema opravdanja ... za to mora imati isprintan listic na kojem stoji sta je potrebno od dokumentacije za konkurisanje za stipendiju ... i jos ide dalje i komentarise njen izgled ...

ma to women hoce da se pohvali da ima pirsing i majicu na tregere :)

[quote name='lucky' timestamp='1313816190' post='437456']

bit je da gospodin koji stoji na pultu koji se zove info pult ne moze se tako odnositi prema stranci ... i pogotovo upućivati stranke da pisu nacelniku ... ako ne zna kada ce biti raspisan konkurs to je OK da kaze da nezna al da ne zna reci koja je dokumentacija potrebna za konkurisanje za stipendiju tu nema opravdanja ... za to mora imati isprintan listic na kojem stoji sta je potrebno od dokumentacije za konkurisanje za stipendiju ... i jos ide dalje i komentarise njen izgled ...
[/quote]

Nemam namjeru da branim covjeka,nikako ne znam o kome se radi,i ko radi na tom info pultu,nebi se iznenadio da je pricala sa Špicom :D A to za dokumentaciju,pa kako nema opravdanja. Nije svaki konkurs za stipendiju isti, i znace koji dokumenti trebaju vjerovatno kad se objavi konkurs u kom fino stoji sta je potrebno od dokumenata,ne moze covjek na pamet pricati. Ako ce kome pomoci mogu ja otprilike napisati sta treba od dokumenata. A to u vezi kometarisanja njenog izgleda,pa svak voli da dobije kompliment , mozda on igra na to :D A ako je uvrijedio ili nesto ruzno rekao,pa ima se zaliti,napisati mail nacelniku :D A valjda mi mladji trebamo biti obrazovaniji i pametniji,i prije svega znati koristiti sva dozvoljena sredstva, ne da nas prave budalama i da ispadamo smijesni :D Evo da pomognem _women_, imas www.stipendije.ba , tu pratis sve stipendije,ima pravo dobrih i stranih ,a bice i stipendija opstine cazin,ako te zanimaju dokumenti koji su potrebni otprilike,otvori konkurs bilo koje opstine i vidjeces otprilike sta se trazi. Nadam se da sam te postedio abr jednog odlaska u Opstinu :D
  • Downvote 1

Mene niko napravio budalom nije, a pokusao jeste. Obrazovana se trudim biti, a i pametna. A smijesna nisam ispala zato sto sam pokusala dobiti informaciju bas na onom mjestu gdje sam je trebala dobiti. Nije stvar u tome ja cu naci koji papiri trebaju i otprilike i znam koji papiri trebaju, a internetom se znam sluziti i eto ako ja nisam zavrsila fakultet imam u kuci ljudi koji jesu pa ako sam ja smijesna oni nisu,

Stvar je u tome da prema meni kao prema stranci se treba odnositi fer, korektno i kulturno i odgovoriti na moje pitanje uljudno i lijepo kao sto sam i ja postavilo pitanje na mjestu koje se zove info salter. Mislim da moje pitanje uopste nije bilo tako strasno, niti glupo niti smijesno u poredjenju sa kakvim sve pitanjima im ljudi dolaze. Ja nisam neodgojena da se ne znam ponasati i kao neko ko ce ako Bog da biti akademski gradjanin imam nekih klikera u glavi da mogu shvatiti kad sam ja, a kad neko drugi pogrijesio.

A to sto ti pokusavas ismijati moj pokusaj informisanja i sto pokusavas reci kako se ne znam koristiti i iskoristavati SVA DOZVOLJENA SREDSTVA (u koja baj d vej spada i odlazak na INFO SALTER) to je druga stvar.. Edited by _women_
  • Upvote 1

Zašto imam osjećaj da će pare za stipendije 'otići' na bajramski vatromet?! :sarcastic: Edited by sof1a
  • Upvote 1

_women_ jesmo osjetljivi :D ne pokusavam te ismijati cak sam ti ja pokusao i pomoci a ne radim na INFO pultu,i ne primam nikakvu platu :codemafia: . Ja sam se gore smijao situaciji :D Isto tako ti je dozvoljeno napisati zalbu o neprofesionalnom ponasanju doticne osobe,pa eto udri ,i to su dozvoljena sredstva. :dwarf:

koje ste vi budale, pa stranke se između sebe dogovore kolko kojoj ide stipendija i tako se podjele, samo ih dvast posto dobije na bodove, ostalo sve dogovoreno, kao i sve drugo u našoj opštini, što bi inače u komisiji bili ljudi iz općinskog vijeća, mogli su staviti profesore il studente
  • Upvote 1

[quote name='_women_' timestamp='1313877732' post='437554']
Mene niko napravio budalom nije, a pokusao jeste. Obrazovana se trudim biti, a i pametna. A smijesna nisam ispala zato sto sam pokusala dobiti informaciju bas na onom mjestu gdje sam je trebala dobiti. Nije stvar u tome ja cu naci koji papiri trebaju i otprilike i znam koji papiri trebaju, a internetom se znam sluziti i eto ako ja nisam zavrsila fakultet imam u kuci ljudi koji jesu pa ako sam ja smijesna oni nisu,

Stvar je u tome da prema meni kao prema stranci se treba odnositi fer, korektno i kulturno i odgovoriti na moje pitanje uljudno i lijepo kao sto sam i ja postavilo pitanje na mjestu koje se zove info salter. Mislim da moje pitanje uopste nije bilo tako strasno, niti glupo niti smijesno u poredjenju sa kakvim sve pitanjima im ljudi dolaze. Ja nisam neodgojena da se ne znam ponasati i kao neko ko ce ako Bog da biti akademski gradjanin imam nekih klikera u glavi da mogu shvatiti kad sam ja, a kad neko drugi pogrijesio.

A to sto ti pokusavas ismijati moj pokusaj informisanja i sto pokusavas reci kako se ne znam koristiti i iskoristavati SVA DOZVOLJENA SREDSTVA (u koja baj d vej spada i odlazak na INFO SALTER) to je druga stvar..
[/quote]
ja sam se sam sebi zarekao da prvi put kad me radnik administracije bilo kojeg tipa doceka tako na noz, sto bi se reklo, slijedi fizicki obracun pa cemo vidjeti ko ce izvuci deblji kraj, dosta je bilo finoce... Edited by snake

[quote name='_women_' timestamp='1313877732' post='437554']

A to sto ti pokusavas ismijati moj pokusaj informisanja i sto pokusavas reci kako se ne znam koristiti i iskoristavati SVA DOZVOLJENA SREDSTVA (u koja baj d vej spada i odlazak na INFO SALTER) to je druga stvar..
[/quote]
Jesi ti stvarno ocekivala da neko skolovan i pismen stoji na salteru, a pogotovo da zna sve informacije.Takvi stoje tamo iz zabave, cisto da se pise da rade, cisto da zadovolje potrebu radnog mjesta ili upraznjenje stranackog obecanja a sve ostalo, kao npr. pruzanje informacija spada u domen kvantne fizike :D

Pametna si ti cura a znas kako kazu: "pametnom je i išaret dosta" tako da nemaš potrebe da tražiš stipendiju od njih.Neko je dobro napisao (mislim skippy) stipendije se dijele izmedju stranaka pa su tako na zadnjoj podjeli ljudi koji su imali ucesce u komisiji za podjelu su dogovoru sa ostalima dijelili stipendije svojim.

PS. I ovo je bio napredak jer su ljudi iz vise stranaka dijelili stipendije, sto do sada nije bio slucaj :(
  • Upvote 2

Nije istina,ja i cimer dobili stipendije i jos x mojih poznanika,a nismo cak nikad bili ni na jednom skupu stranke,a niko iz famelije nam nije ni u jednoj stranci. Jest da smo dobili tek kad se vecina odrekla opstinske,radi kantonalne,ali nema veze dobili smo :D

[quote name='[-A-D-E-M-]' timestamp='1314897604' post='439088']
Nije istina,ja i cimer dobili stipendije i jos x mojih poznanika,a nismo cak nikad bili ni na jednom skupu stranke,a niko iz famelije nam nije ni u jednoj stranci. Jest da smo dobili tek kad se vecina odrekla opstinske,radi kantonalne,ali nema veze dobili smo :D
[/quote]

Kao prvo, neka vas sramota bude sto niste drage volje otisli i odrekli se jedne stipendije a ne kad su vas ljudi zvali, A druga stvar: "Za koju godinu si dobio" x D...

[quote name='antonio' timestamp='1314900256' post='439092']

Kao prvo, neka vas sramota bude sto niste drage volje otisli i odrekli se jedne stipendije a ne kad su vas ljudi zvali, A druga stvar: "Za koju godinu si dobio" x D...
[/quote]
Dostu brete, k'o da je bitno koja je godina, student je, mozda cak i djak neke srednje. Ovo je fakat uvreda, osim ako nije neka interna sala...

Za koju godinu??? Jesam ja njega pitao koja je godina čovjek?? xD.. Krušna mrvo, hoću da sam odgovori da je dobio za školsku 2009/2010 . , a mi se pitamo ovdje gdje je konkurs za 2010/2011

[quote name='[-A-D-E-M-]' timestamp='1314897604' post='439088']
Nije istina,ja i cimer dobili stipendije i jos x mojih poznanika,a nismo cak nikad bili ni na jednom skupu stranke,a niko iz [b]famelije[/b] nam nije ni u jednoj stranci. Jest da smo dobili tek kad se vecina odrekla opstinske,radi kantonalne,ali nema veze dobili smo :D
[/quote]
Ja ti zbog ovog boldiranog ne bi ni dao stipendiju :D

Ako si se salio s tim onda izvini :D
  • Upvote 2

I zar nije sad trebao izaci konkurs ? ima li konkursa ?

Zar niko od vas ne moze podignuti slusalicu i nazvati? Sorry ako ste pokusali :P

[quote name='pingvin' timestamp='1314967226' post='439204']
Ja ti zbog ovog boldiranog ne bi ni dao stipendiju :D

Ako si se salio s tim onda izvini :D
[/quote]

Izvini FAMILIJE :D Interna šala :D

[i]I je l bio konkurs? :D[/i]

Ozbiljno pitam. Edited by veritas

ESTAKVIRLA TOBE JARABI BOZE OPROSTI I TAKO OPET :D

Eto, uz pomoc lucky-a pronadjoh ovu temu pa se ponovo na ovo moram vratiti kao vec skoro pa bivsi student al me iz godine u godinu ista stvar muci...

Neki dan izadjose konkursi za 2011/2012 godinu. A meni se čini da je to za redovne studente, pa makar...
Pa pobogu, ovdje sam nasao dva tri zaposlena "redovna" studenta od kojih su neki čak upisali magisterij i na spisku su da su dobili...

Izfrustriram se kad to vidim, pa jednostavno moram s nekim to podjeliti... Hoće li se ikad naći neko da smije šta reći ili uraditi vezano za to...

I da, evo spiska ovdje [url="http://www.opcinacazin.ba/dokumenti_link_uz_vijest/17022012_Stipendisti_2012.pdf"]http://www.opcinacazin.ba/dokumenti_link_uz_vijest/17022012_Stipendisti_2012.pdf[/url] :D Edited by antonio
  • Upvote 1

[quote name='antonio' timestamp='1329931515' post='449832']
Eto, uz pomoc lucky-a pronadjoh ovu temu pa se ponovo na ovo moram vratiti kao vec skoro pa bivsi student al me iz godine u godinu ista stvar muci...

Neki dan izadjose konkursi za 2011/2012 godinu. A meni se čini da je to za redovne studente, pa makar...
Pa pobogu, ovdje sam nasao dva tri zaposlena "redovna" studenta od kojih su neki čak upisali magisterij i na spisku su da su dobili...

Izfrustriram se kad to vidim, pa jednostavno moram s nekim to podjeliti... Hoće li se ikad naći neko da smije šta reći ili uraditi vezano za to...

I da, evo spiska ovdje [url="http://www.opcinacazin.ba/dokumenti_link_uz_vijest/17022012_Stipendisti_2012.pdf"]http://www.opcinacaz...ndisti_2012.pdf[/url] :D
[/quote]

Moze imena i prezimena tih zaposlenih ?

[quote name='diesel' timestamp='1329944672' post='449857']
Moze imena i prezimena tih zaposlenih ?
[/quote]

Pridruzujem se ovom zahtjevu. Treba opravdati ove optuzbe. Ne znam samo da li ce admini to dopustiti.

[quote name='Incubus' timestamp='1329947533' post='449865']
Pridruzujem se ovom zahtjevu. Treba opravdati ove optuzbe. Ne znam samo da li ce admini to dopustiti.
[/quote]Sto ne bi dopustili ako neko pljacka cazinski budzet :D