Jump to content

Recommended Posts

[quote name='sof1a' timestamp='1313095156' post='436443']
ko će meni poslati pozivnicu? mail: sellma_92@hotmail.com
hvala. :rolleyes:
[/quote]

napravi na gmail.com akaunt, pa napisi ovdje, poslacu ti ja, ne moze na hotmail.com

namiksepic@gmail.com
de nek se neko osevapi da vidim i ja to cudo

Razocaran sam sa ovom gluposti. Ne mogu da vjerujem da samo trebam na necijem profilu kliknuti na prijatelj i da mu mogu sve vidjeti i komentirati o.O

[quote name='antonio' timestamp='1313151306' post='436510']
Šta je bilo Namiče, zašto odmah galamiš...Bit ce bolje, dok se navikneš ;)
[/quote]

Vidcemo hocel sta biti od ovog. Na prvi pogled obicno šit :D

De nek neko posalje i meni pozivnicu hareton.tahirovic@gmail.com
:D Edited by Jiggy Bau

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1313248378' post='436632']
De nek neko posalje i meni pozivnicu hareton.tahirovic@gmail.com
:D
[/quote]

poslao sam
  • Upvote 1

Tamo sam ima par sedmica. Djeluje interesantno, mada dosta raje neće da se ubaci u još jednu mrežu, a ima i onih što su napravili profile, pa ih nema na G+, mora da zaborave. :O :D
Valjda se treba naviknuti. Mislim da je "problem" što je malo ljudi tamo, i veliki skok je sa facebooka, na to, pa svi ostaju vjerni Marku. Ja navratim malo, čisto da mi se profil ne osjeti zapostavljenim. :P

Google+ u ograničenoj je probnoj fazi.
Zasad testiramo s malim brojem osoba, ali uskoro će projekt Google+ biti spreman za sve. Ostavite nam svoju adresu e-pošte i prvi ćete saznati kada budemo spremni pozvati još osoba.

fuad.hairlahovic@gmail.com

šta dalje.. :D

[quote name='profac' timestamp='1313483357' post='436865']
Kasno google na bitku za social networks stize.
[/quote]
al zato su kupili motorolu pa ce stampati telefoncine :D
ma oni imaju taku politiku da se mijesaju u sve ko vegeta :good:

[quote name='scooby-doo' timestamp='1313483970' post='436867']
al zato su kupili motorolu pa ce stampati telefoncine :D
ma oni imaju taku politiku da se mijesaju u sve ko vegeta :good:
[/quote]

Normalno da ulazu tamo gdje ima para, pogotovo kad imaju android. To je pravi potez.

Ali nakon Wave-a i Buzz-a, pitanje je kako ce g+ proci. Ne cini mi se da privlaci siroke mase. A ljudi su navikli na facebook.

A u kakvom je stanju privatnost na G+? Je li ima propusta kao na fejsu?

Sunnjam da ce imati uspjeha, jer sama pomisao da mormmo uraditi nesto slicno jos jednom, skupiti par stotina prijatelja, itd..

Ali sa rezervom uzimam, ipak je to gugl... :ap:

Totalna glupost. Definitivno ga vise nikad necu otvoriti :D

nije glupost samo ne moze dobiti rejting fb-a nama u startu, ima rjesenja koja su bolja, recimo ne izbacuju gluposti koje se ne ticu nikog, recimo danas na fb mi izbaci sta sam prije 2 god napisao na zid na danasnji datum, pa hebote, to je fkt spijunaza zesca, tako da sve sto ikad objavis kod njih to je trajno i cekas kad ce ti ih oni izbaciti na zid, bolesno fkt!!!

Ma g+ meni isti kaj fejs, tamo krugovi, ovamo grupe, sakrivas kod jedni i dr sta ce ko vidjeti... jedino plugin za videochat... ali nema puno razlika od fejsa, chat onaj retardiran pravo... de pozovi de ono, u fejsa mi je bolje rijeseno, vidljiv si grupama kojima hoces i skroz jednostavno. Nije me se nesto dojmio, mislio sam da je bolji, nekako mi izgleda ko nasminkana kopija fejsa. :S
Et' to je moje misljenje xD

[quote name='PC_DoctorE ' timestamp='1313534271' post='436955']
nije glupost samo ne moze dobiti rejting fb-a nama u startu, ima rjesenja koja su bolja, recimo ne izbacuju gluposti koje se ne ticu nikog, recimo danas na fb mi izbaci sta sam prije 2 god napisao na zid na danasnji datum, pa hebote, to je fkt spijunaza zesca, tako da sve sto ikad objavis kod njih to je trajno i cekas kad ce ti ih oni izbaciti na zid, bolesno fkt!!!
[/quote]
i u g+ sve sto napises je trajno, nece ti niko cackati po DBMS-u da bi izbriso tvoj post jer je proslo 10 dana nakon sto si napiso.

da normala, ali koji vrag mi ga ima vracati na profil, jedno je kad trajno ostaje i arhivira se ali kad ti oni vracaju i objavljuju s ciljem sto vece aktivnosti komentarisanja, stvarno nemam rijeci, onda skoro su neki update radili i na pola chata mi je bilo top news a dolje chat, i covjece sekundarno objavljuje sta je ko uradio od mojih kontakata, ma koga briga, znam da se vecina stvari moze ukinuti i lijepo udesiti profil ali samo kazem, previse oni zadiru u privatnost da bi dobili na publicitetu!!!

istina, to se moze podesiti, ali iskreno, svi previse zadiru u privatnost, nije da falim jedno ili dr. Meni je po tom pitanju twitter najjednostavniji i nema od tih featura nista, fakat mi je po volji.