Jump to content

Recommended Posts

Evo danas sam ga malo testirao, predobra stvar, ima tonu opcija, dizajn je odlican, funkcionalnost isto..
tamo gdje facbook ima slabe tacke oni su se potrudili da prevazidju :) sigurnost, krugovi, hangouts, interesi, etc..

u svakom slucaju dosta dobra stvar, iako sumnjam da ce biti, bar kod nas toliko prihvacen jer je komplikovaniji malo od fejsbuka, nema onih gluposti tracarskih i slicno..

Ja sam uzbudjen oko ovoga, volim kad priliku isprobati nesto novo, softverski ili hardverski. Drustvena mreza? Naravno, samo poreni : :icon_cheesygrin:
Ja ovo niukom slucaju ne gledam kao nesto sto bi trebalo zamjenit Facebook, ni meni ni opcenito, nego nesto sto bi koristio pored Facebooka. Nazalost jos me nisu pozvali u beta testiranje, jedva cekam :)

testirao sam isto malo. mislim da ce ovo biti popularnije nego facebook. google je tu ulozio puno para i puno vremena.

pozz

pa de kad ga koristite posaljite nam pozivnicu, evo krenite od mene

abdagic.h@gmail.com

[quote]Ukoliko ste već postali član Google+ socijalne mreže te želite pozvati i svoje prijatelje, sigurno ćete se iznenaditi činjenicom da ne postoji polje preko kojeg bi direktno sa početne stranice poslali pozivnicu na neku e-mail adresu. Ukoliko to probate učiniti preko opcije "Suggetions", Google će vas obavijestiti da slanje pozivnica putem e-maila u ovom trenutku nije omogućeno, no način na koji prijateljima možete omogućiti "ulazak" na Google+ ipak postoji.

Naime, sve što je potrebno da uradite jeste da iskoristite polje "Share", smješteno u gornjem desnom uglu, upišite neku poruku te u polje označeno sa "+Add circles or people to share with..." unesete e-mail adresu vašeg prijatelja, nakon čega će se vaš prijatelj moći registrirati na Google+. Za korištenje Google+ mreže neophodno je imati i Google Profile.

Podsjećamo, Google je ponudio i vrlo kvalitetnu Google+ mobilnu aplikaciju za Android operativni sistem koju možete pronaći na Android Marketu.[/quote]

[quote name='PC_DoctorE ' timestamp='1309876949' post='432346']
pa de kad ga koristite posaljite nam pozivnicu, evo krenite od mene

abdagic.h@gmail.com

[/quote]

de pokusaj sada.

[quote name='PC_DoctorE ' timestamp='1309892965' post='432378']
jok, de probaj jopeta ;-)
[/quote]

evo i ja sam nasao neko uputstvo kako poslati pozivnicu, pa ako neko vec ima profil da pokusa, a ako moze i meni pozivnica na epehlic@gmail.com

[quote]Kako pozvati ljude na Google+? Upišite nešto u status i njihove mail adrese dodajte u polje ispod, "Add circles or people to share with". Stići će im mail zajedno sa porukom i linkom na Google+. Ako Google taj trenutak ne omogućuje registracije, ista pozivnica vrijedi i dalje.
Idemo share da se ljudi lakše snađu. :)[/quote]

ne kuzim ja ovo :icon_cheesygrin:

Ups... Za upotrebu te značajke potreban je Google profil.Google Profili nisu dostupni za vašu organizaciju.

rodjo ne mozes koristiti cazin.net mail ... ako si njega koristio samo gmail ... [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

da i ja njesto napisem na ovu temu ... [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

"Google+ u ograničenoj je probnoj fazi.
Zasad testiramo s malim brojem osoba, ali uskoro će projekt Google+ biti spreman za sve. Ostavite nam svoju adresu e-pošte i prvi ćete saznati kada budemo spremni pozvati još osoba.
Obavještavajte me
[b]Već ste pozvani? Privremeno smo premašili kapacitet. Uskoro pokušajte ponovno[/b]."

Znace ne moze jos ni sa pozivnicom. :huh:

ne moze ni na ovaj nacin sto sam postavio gore iznad, poslao mi geybl invite ali nish ne mogu...

[quote name='sanel87' timestamp='1310041627' post='432571']
Ima li ko pozivnicu da mi posalje :icon_cheesygrin:
[/quote]
Ove bi se pozivnice mogle preko pika i prodavati :D
reci da ces platiti koji euro pash vidti :icon_cheesygrin:

ej stvarcica je dobra,,meni moj drug doctore poso pozivnicu,,cool mi je samo kad pises po zidu il bilo gdje samo markiras onu grupu gdje su ti prijatelji i samo oni vide,,
mores pisatiii sta ti volja hahh

meni je dobar google + ... cekam da jos dodje raje da bude interesantnije, sad ih imam samo 4 u krugovima :D

meni je super, jer necu pociniti gresku kao na fb, sad cu ovo napraviti pravo osobno, odredjeni krug ljudi i ne treba dalje od tog ;-)
  • Upvote 1

ko će meni poslati pozivnicu? mail: sellma_92@hotmail.com
hvala. :rolleyes: