Jump to content
BuKa

Pohvali dobru stvar iz svog mjesta ili okoline!

Recommended Posts

[quote name='scooby-doo' timestamp='1308222958' post='430521']
Plus za tvoju privrzenost ka bezobrazluku :)
[/quote]
Ljudi nesmijem lagati pa bih priznao ako nije belaj :D

Testirao sam tel jedan i pogresno sam prstom klikno na plus (mjesto minus :)) za Ecijev post, valja priznati pa kud puklo da puklo :icon_cheesygrin:

Naravno nista personalno draga @Ecika :) Edited by scooby-doo

jedan ogroman plus za cazinet [size="7"]+[/size] :)
Ovo za kladionice i djecu sto igraju je pravo ozbiljna stvar ka prosperitetu Cazina. Podrzavam svaki vid ovakvih i slicnih akcija.
Cak novcano i tehnicki cu podrzati slicne stvari ako je to potrebno ;)
Koliko sam u mogucnosti naravno :D

p.s imam i ja par stvarcica, pa se nadam da cu stici zabiljeziti kamerom :)

[quote name='BaroN' timestamp='1308181398' post='430457']
Takodjer bih i ja pohvalio ovaj forum da jednom dobijemo one stare clanove, a ne ove nove ;)
[/quote]

Šta bi to trebalo značiti, neko Vam ne paše?

[quote name='BuKa' timestamp='1308249885' post='430568']
Šta bi to trebalo značiti, neko Vam ne paše?
[/quote]

Nema razloga da me persiras, a da mi neko ne pase, istina, ne pase mi ih dosta, ali to je samo nadovezan post na ono sto je antonio banderas napisao vezano za forum kao sto je bio nekad, a takav nece biti dok ne budu ovdje oni sto su bili nekad

Pogresno ste me shvatili, k vragu, sad ti mislis da ja imam nesto protiv tebe [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/sad.gif[/img]

[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/wub.gif[/img]

[quote name='BaroN' timestamp='1308250780' post='430572']
Nema razloga da me persiras, a da mi neko ne pase, istina, ne pase mi ih dosta, ali to je samo nadovezan post na ono sto je antonio banderas napisao vezano za forum kao sto je bio nekad, a takav nece biti dok ne budu ovdje oni sto su bili nekad

Pogresno ste me shvatili, k vragu, sad ti mislis da ja imam nesto protiv tebe [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/sad.gif[/img]

[/quote]
:icon_lol:

OMG pa vas dvojica ko da se barite :P :P gdje god se okrenem vasi postovi :P

evo, ne znam jel to pohvala, ali je meni merak, navecer sjednem na zidine, pogled na nas prelijepi kruzni tok i mozak na pasu, aj merakaaa :D

[quote name='BaroN' timestamp='1308250780' post='430572']

[/quote]
ne persiram, govorio sam o uredništvu... "Takodjer bih i ja pohvalio ovaj forum da jednom dobijemo one stare clanove,[u][b] a ne ove nove[/b][/u]"

onda mora da sam pogrešno shvatio... :o

Pa trazio je da forum bude kao nekad [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/^^.gif[/img]

Evo da nismo samo u offtopic, da pohvalim doktore u nasoj bolnici koji su napustili godisnji odmor da bi danas cijeli dan radili u bolnici u cije je dvoriste danas uslo sigurno 1000 auta. U pet minuta koliko sam veceras sjedio kod onog zida, kad mi je covjek i rekao koliko je ljudi danas bilo, unutra je proslo jednu 20-30 auta, vecinom stranih registracija.

Danas nemoguce koliko je djece bolesne bilo, i jucer isto. Izgleda nesto ova promjena vremena ufatila i mlade, ne samo stare.

I ambrozija ima isto dosta utjecaja.

Bravo za doktore, od njih to nisam ocekivao

pohvala za Sameda Suljina sto je uzeoonu balirku za baliranje zelene trave,pa ne moras vise ganjati vrijeme :)
  • Upvote 3

Jedna od boljih stvari koja se kod nas dešava je EXIT festival u Našem gradu. Zaista uživam u gužvi koju stvaraju mladi ljudi iz celog sveta. Prostor za festival je Petrovaradinska tvrđava.
Svake godine dođe od 100-150 000 hiljada ljudi.

Pohvala i mom komsiji koji je danas stao na kraj onima sto polivaju motorima u Sepicima :D Kako ih cojek sasice, stade ispred njih, skida se kaciga baca se u jarak, baca se motorista sa motora, ni zuc vise nijedan :D

pohvaljujem Mrce (Ibrahim Music) ... stalno je spreman usluziti i uraditi ono sto mu se rece ...
  • Upvote 1

pohvala za sportsko rekreativni centar izgradjen u roku kao sto je i obecano..

takodje zelim pohvaliti sto se radovi na finalizaciji stadiona od 20.000 mjesta privode kraju i koji ce cak dobiti licencu UEFE ..

u principu zelim pohvaliti sve ono sto nam je obecano i sto se uspjesno realizira.. Edited by snake
  • Downvote 1

[quote name='snake' timestamp='1308391311' post='430696']
pohvala za sportsko rekreativni centar izgradjen u roku kao sto je i obecano..

takodje zelim pohvaliti sto se radovi na finalizaciji stadiona od 20.000 mjesta privode kraju i koji ce cak dobiti licencu UEFE ..

u principu zelim pohvaliti sve ono sto nam je obecano i sto se uspjesno realizira..
[/quote]

pohvale za ekspresno brzu izmjenu prostornog plana na području mihaljevca (to vam je tamo gdje su one dvije sportske dvorane fis i loversan)... :icon_cheesygrin:

i pohvale sudu za presudu u slučaju ''renta''... :drinks:
  • Upvote 1

[quote name='superhik' timestamp='1308399582' post='430700']
pohvale za ekspresno brzu izmjenu prostornog plana na području mihaljevca (to vam je tamo gdje su one dvije sportske dvorane fis i loversan)... :icon_cheesygrin:

i pohvale sudu za presudu u slučaju ''renta''... :drinks:
[/quote]

i ja se pridruzujem cestitkama, hahahah :drinks:

Pohvale općini Velika Kladuša na ovogodišnjim Danima kulture koji su dobro organizovani i imaju raznovrstan sadržaj ...... :D

najbolja su druzenja uz rijeku unu i akcije ciscena otpada. posije svega rostilj i pivica... jel ovoga bilo :)

[quote name='scooby-doo' timestamp='1308222958' post='430521']
Plus za tvoju privrzenost ka bezobrazluku :)
[/quote]

SIne sa tobom je lako manipulistai..

Imati misljenje i stajati iza njega stabilno, ioako su skroo svi drugacijeg misljenja.. To je cvrstoca karaktera... I malo ih nepokleknu i pocnu pricati sto mase zele da cuju a potajno oblace stiklice od cure ili mame.. ovo samo primjer nista protiv tebe osobno

Rekoh ja tebi.. Da pravi vjernik vjeruje sebi i za sebe.. pravi vjernik je neupadljiva i jako prijazna osoba. pravi vjernik zraci ljubav razumjevanje i sabur.. a ne ovo sto vi ovuda prosipate, ne ovo davljenje i dosadu... ko ceshe ste poneki tacno!!

Nemas potrebe se dokazivati ovdje nikom!! A pogotovo mene ne okreci..... vas takvih 50 meni misljenje nemoze okrenuti ako ja nisam 100% ubjedjena u to...

ii da vjeruj da ona onako gologuza je iskrenjla i cistija nego ovdje poneki vjernici i ostale skupine koje se tako nazivaju i sebe u tim nekim meni neshvatljivim ali njima cistim i blistavim ugledom... ;)

Da pohvalim sve nase BORCE koji su se za nasu slobodu izborili.. Zlobodu dusevnu i za nas pravo glasa i slobodnog misljenja... Edited by EcI PeCi PeC
  • Upvote 1