Jump to content
Ciklama

Gineklolog/inja

Recommended Posts

Ovaj citat je odvratan, bolestan i pokazuje svu ljudsku "vrijendost" osobe koja moze to izreći, te je slucaj za psihijatrije, ako ginekolog tu nemoze pomoci...

MA sta vam je obadvoici.. Ego vam narusen... Muci vas boli vas zulja vas ECI... I mucice...

LUcky onu kafu mi nemoramo vise ponavljat nit prepricavat, tvoje izgovorene rijeci su bile i vise nego gadne, pa sjecas se da smo posle toga opet imali razgovor i da sma ti ja argumentirala zasto i kako.. Isto tako kako bi ja reagovala da sma na mjestu tamo nekog!!!... MOja jedina greska sto sam ja na onakve komnetare i izjave, i tipove koji su sposobni tako nesh napraviti alergicna... Sto se tice reakcije, rekla sma ti ako ces mi halaliti to mozes, ali ako neces eci te ne moli.. I opet se izjava od tad ne moze opravdati nit objasniti nit je normalan insan moze shvatiti
...

Sta je na gornjem postu llose... STa.. prImer samo da vi nemozete sehidkinjama suditi, vi djeverovi, ocevi braca etc... kuzis.. i dalje sam tog misljenja...

Covkece to je moje misljenje 100% i vi nemozete snahama, sestrama kcerima koje su iza muzeva ostale suditi¨.. Tako mi ALllaha dz.h. neznam sta je na ovom ne shvatljivo... Ne govori se dzabe udavajte ne udate zenite ne ozenjene.. Ne smao kod nas je neko osudjen na propast, i pored tako grde i tuzne subine... AL nemozes ti to shvatiti... I TI NI DANAS NEMAS PRAVO ZA SVOJU SNAHU ODLUKE DONOSITI NIT JOJ ISTA ZABRANITI!!!

Cak i NASE mame bi to pravo imale, kad bi nedo bog same ostale!! I STA JE TU LOSE.. STA TEBE IRITIRA NA GORNJEM POSTU!!! DE POJASNI PA DA I JA KUZIM BOG VAM POMOGO.. stA NIJE NORMALNO??

Krajisko shvacanje i pogled je nesto sto ja jednostavno ne kuzim, ne znam se snalaziti u tome svemu nit kretat zato sma se i izmakla.,..

Dragi moj lucky meni ne treba tvoija zastita nit podpora da it morma titrati...

To su fakte.... Sto se tice iskri, neznam nekad covjek negdje smao pogresan komentar na pogresnom mjestu kaze, i op et nam vatre... dok si prno i usro si se
Nemoj onda posminjati nista pred ljudima...

A ova pudlica sto sa tobom skakuce i potvrdjuje... Das li mu ovako sta u usta za zahvalnost ;) nek dobro vuce i sisa

DLZ sine neboji se mozes se smiriti,, nit te ko hoce ovdje nit oko tebe titra.. Tvoju muskost i karakter su poneke ovdje na forumu upoznale i udaljile se..

Ko sto rece fali ti muskih hormona.... Nikad ti ni J od komplet cina neces biti ;) kod tebe se je bog u zadnjem momentu preokrenuo da napravi musko, mescinde po glasu i stasu si treba curica biti.. zato i panicis ko kokos...

I da ti dodam jos sta je na onoj tvojoj odvratno, prva je cura, a bilo je ih je mnogo na forumu, koja se stara da dokaze da je postena nevina, po tome svi misle da prodaje jaja pod bubrege.. A zasto, izbroj koliko se cura smao udalo a bile su i prije udaje na forumu jel i jedna se onako uzdidzala i ona govorila za sebe da je postena, ni jedana-..Danas su to sve postene majke vec i postene zene... N e voli narod glumce i one sto hoce da im narod na silu vice hej jesi postena amaan jes fina, varena salivena :D ...

Ima ovdjhe jos pravi danas Bosnjakinja zena.. I tima svaka cast!!!! one ne pricaju samo o tome...

Ti i jos takvi 150 D L Z nemozes jednoj zeni koja zna sta hoce nista.. nadam se da ti je to sad uslo u tu tvoju glavu.. Ti si kao musko skorz nepsosobon, nesiguran i nestabilan...
I tema je ginekolog a ne ova rasprava.... Edited by EcI PeCi PeC

ne čita ove gluposti niko, ja pokušao između redova, i niđe veze, nemogu dalje :D ... nego samo da ti kažem,

nevsta , ne kudi konja kojeg nisi jahala... :bj:

he he budale na nekima konjima se vidi i iz daleka da su magarci , pony ili nedorastli... ;)

Konj za jahati to su ponosni lipicaner ne mula poput tebe...

Kazem ja da si do juce imo sve zube sad bi prico da is cijelu carsiju....

moja su iskustva razna s obzirom da sam tri puta rodila bila sam kod svakakvih. sve zavisi kako su raspoloženi ali mogu samo reći da su mi ženski ginekolozi gori nego muški.