Jump to content
Sign in to follow this  
sof1a

Otvara se prvi McDonald's U BiH

Recommended Posts

[quote name='viking' timestamp='1309737151' post='432143']
a ima li mcD na juznom polu .....i od cega prave burgere :icon_cheesygrin:
[/quote]

hehehehehehehehe ima ima :) , od kengura prave :) , al' je brete fini opanak :) :) :) :) .

[url="http://www.dw-world.de/popups/popup_lupe/0,,15254400,00.html"][img]http://www.dw-world.de/image/0,,15253866_1,00.jpg[/img][/url][i][url="http://www.dw-world.de/popups/popup_lupe/0,,15254400,00.html"]Dugo se u Sarajevu čekalo na otvaranje ovog restorana[/url][/i]
[b] Otvaranju McDonald'sa u Sarajevu najviše su se obradovali mladi. Mnogi tvrde da proizvodi ove kompanije ne mogu ugroziti poznate ćevape. Iz udruženja "Kupujmo domaće" pozivaju građane da vode računa o zdravoj ishrani.[/b]

[url="http://www.dw-world.de/popups/popup_lupe/0,,15254400_ind_1,00.html"][img]http://www.dw-world.de/image/0,,15253881_1,00.jpg[/img][/url][i][url="http://www.dw-world.de/popups/popup_lupe/0,,15254400_ind_1,00.html"]Gužva za Big Mac[/url][/i]Ni prolom oblaka nije spriječio mnoge Sarajlije da na dan otvaranja prvog McDonalds'ovog restorana u BiH kušaju proizvode poznatog svjetskog lanca brze hrane. "Radosni smo zbog otvaranja McDonalds'a i ovo je lijep poklon Sarajevu", kaže mladi Sarajlija.

Iako prostorni kapaciteti McDonalds'ovog restorana u centru Sarajeva nisu mali, mnogi su zbog velikog interesa strpljivo čekali u redu kako bi pojeli Big Mac ili neki drugi proizvod ove kompanije. "Zato što su dobri, a već sam imao priliku probati njihovu hranu. Osim toga, ovom gradu i treba nešto novo", kaže građanin Sarajeva.

Predsjednik Udruženja "Kupujmo domaće" Admir Kapo vjeruje da će početna euforija oko McDonald'sa splasnuti za nekoliko mjeseci. Očito je, kaže Kapo, da "u Sarajevu, bez obzira na vrijednost, odnosno kvalitet proizvoda, svako može prodati šta želi". "I u svijetu su vidjeli da to baš i nije neka posebno zdrava ishrana i pokušavaju se odvići od konzumiranja te vrste brze hrane. Kada je riječ o namirnicama, McDonald's uglavnom ne koristi domaće namirnice jer imaju svoju standarnu recepturu", kaže Admir Kapo.

[img]http://www.dw-world.de/image/0,,15253950_1,00.jpg[/img][i]Ni kiša nije rastjerala kupce[/i]

[b]Big Mac vs. ćevapi[/b]

Nisu baš svi u glavnom gradu Bosne i Hercegovine sa oduševljenjem dočekali dolazak McDonalds'a. Mnogim su Sarajlijama ipak draži "provjereni domaći proizvodi".

[url="http://www.dw-world.de/popups/popup_lupe/0,,15254400_ind_3,00.html"][img]http://www.dw-world.de/image/0,,15253857_1,00.jpg[/img][/url][i][url="http://www.dw-world.de/popups/popup_lupe/0,,15254400_ind_3,00.html"]McDonald's najavljuje i restorane u Tuzli, Mostaru...[/url][/i]"Mislim da ovom gradu nije potreban McDonald's pored naših tradicionalnih jela kao što su ćevapi", kaže jedna Sarajka. Njen prijatelj se ne raduje McDonalds'u "zato što je Sarajevo jedan od rijetkih gradova koji nisu imali McDonald'sove proizvode, a glavni grad BiH je bio poznat po tome što nudi samo domaću, kvalitetnu hranu".

Prema istraživanjima, McDoland's dolazi u zemlju u kojoj može ostvariti svoje standarde kvalitete, servisa, čistoće i vrijednosti (QSCV standardi). Eksperti zato tvrde da bi sa McDonalds'om u glavni grad BiH mogle stići i pozitivne promjene u načinu ugostiteljskog poslovanja. Ekonomisti ističu da McDonald's promovira i razvoj poslovnosti, pa bi otvaranje prvog restorana ove kompanije u Sarajevu mogao biti signal i drugim multinacionalnim kompanijama da je Bosna i Hercegovina sigurno područje za poslovanje.

• Upvote 1

Dolazak MC -a je dobar jer dolazi do ulaganja stranih investitora u drzavu i to pokazuje koliku - toliku sigurnost u drzavi i ekonomiji, mislim nece ti biznismen ulagati u pojase Gaze. A ja bas i nisam primjetio prije mjesec dana u Sarajevu napunjen MC, vise raja zdere burek i cevape.

Ista stvar i u Banjaluci, ljetos sam ušao i pojeo sladoled, nešto što volim njihov sladoled, uz kafu jedna od rijetkih stvari koje su OK, a više što imaju odličnu klimu, pa je dobro malo se odmoriti i rashladiti kad je vani +40 (nalaze se na strateškom mjestu, u centru, pa je uspud gdje god da se krene).

O hrani ne bih, nužno zlo kad se putuje Evropom, jer nema svinjetine, ako nije posebno naglašeno, ali u Bosni, nema šanse.

Ma pravo da ti kazem ja klempavog jedem samo preko prerađevina, ovako mimo mi smrdi i ima ruzan okus. Valja sa raznja, sto jest - jest-

• Upvote 1

Ko vidi svinju kako izgleda i jede nakon tog ...... Fuj fuj i fuj !

Sretno pusenje meningokokne svinjojedima i jos stotinjak nuspojava.
Funtik_svinja_euro2012_afp.jpg

Sine moj kokoš jede govna, meni je gadno kad vidim usranu guzicu kod krave pa ih opet jedem. Ja kad odlucim jesti zdravo onda cu biti vegeterijanac ili vegan a ne musliman ;)

Pa nije ni to zdravo !
Dok ti to konsumiras,proslo je i to svasta spricanje djubrad,pesticida
nitrogena itd.
Budi sretan ako Salata nije iz japana,ona je puna radioaktivnog
Plutoniuma koliko hoces.

Sine moj kokoš jede govna, meni je gadno kad vidim usranu guzicu kod krave pa ih opet jedem. Ja kad odlucim jesti zdravo onda cu biti vegeterijanac ili vegan a ne musliman ;)

Sine ne moras mene glumiti a ne moras ni glumiti pamet sa vegandtv i vegeterijanstvom.
I te 2 varijante su ekstremne kao i mesojedi bosanski koji su secer dobili jeduci meso.
Pored vitamina b koji vegama totalno fali tu su i mnoge stvari da ti ne objasnjavam sad. Vege udaraju ko zene. Ako se vec pravis pametan procitaj malo bolje materiju a i u bosni neces naci 90% vega ishrane pa ce ti ostati da jedes 2 namirnice.

I

Edited by x-men

Sine ne moras mene glumiti a ne moras ni glumiti pamet sa vegandtv i vegeterijanstvom.
I te 2 varijante su ekstremne kao i mesojedi bosanski koji su secer dobili jeduci meso.
Pored vitamina b koji vegama totalno fali tu su i mnoge stvari da ti ne objasnjavam sad. Vege udaraju ko zene. Ako se vec pravis pametan procitaj malo bolje materiju a i u bosni neces naci 90% vega ishrane pa ce ti ostati da jedes 2 namirnice.

I fino je biti musliman, ne gadi mi se kravin paksu jer ga i onako ne jedemo za razliku od nekih svastojeda ovdje. Nemas pojma o ishrani muslimana osim sto znas da ne jedu svinju. Jesi ticA. Sto cuke ne jedes i sove ?

Prije par sedmica imao sam priliku gledati dokumentarac koji lijepo objasnjava ljudsko tijelo te razlaze od A do Ž kako je covjek primarno vegeterijanac/vegan te da je zapravo meso dodatak u ishrani.

Poceo sam se zanimati za tu ishranu jer sam vidio da je to zdravije te bih i sam volio preci na nju iako sam na dalekom putu od toga jos.

Sve razloge zbog kojeg tako razmisljam imas ovdje : 

http://www.peta.org/living/food/natural-human-diet/

http://michaelbluejay.com/veg/natural.html

Ne vidim zasto bi bilo ekstremno, to ne tvrde nutricionisti ali tvrdis ti. Tu ti je objasnjeno sve pa ako shvatis mozda promijenis misljenje. Da se razumijemo, ja volim meso i ne gadi mi se jedne sekunde ali gledam na to sta je bolje za mene. Ne planiram ni prestati jesti meso ali gledam da mi ne bude primarna ishrana meso. Ekonomski antropolozi recimo smatraju da u dogledno vrijeme nece biti dovoljno mesa kao sto je danas te da ce se polako ljudi vracati korijenima, vegeterijanstvu i veganstvu. A uostalom budistima, hindusima i mnogim drugima je zabranjeno jesti meso pa ih odlikuje osobine poput dugovijecnosti, zdravlja a da su nezdravi ne bi Indijaca recimo bilo preko milijardu.

Mnoge namirnice su u vrhu ishrane po kolicini vitamina B poput recimo tofua kojeg mogu jesti vegani, ili sira i pahuljica koje mogu jesti vegeterijanci. Tu su i dodaci u ishrani, mene kako pamcenje sluzi mnogi ljudi oko mene u Cazinu su uzimali tablete sa vitaminima, B - kompleks tacnije itd ... Ne vidim u cemu je to problem a oni jedu meso, tako da ti to ne stoji ...

Da vegani udaraju kao žene i to je jedan od glupih stereotipa.

jim-miller-200x300.jpg

Mac Danzig, UFC borac , ( 18 - 6 ) rekord ;) Ja se kladim da bi ti imao muda uci sa njim u UFC kavez jer udara kao zena xD

Vegan ishrane ima koliko hoces, samo moras po internetu gledati recepte i vidjet ces da to nije tako. Uostalom, evo ja ovdje imam koliko hocu u svakoj prodavnici jela od veganskih, vegerijanskih do bog zna koje nacionalne kuhinje.

Ne jedem jer postoje tri kruga prihvatljivog u filozofiji, laicki receno jer nisam naucen na to kao sto Indijac nije naucen da jede kravu iz milion historijskih, vjerskih ili kulturnih razlika.

Recimo Kinezi jedu pse, kako je to nezdravo po tvojim pricama oni bi svi trebali pomrijeti a kad sta hoce najmnogoljudnija su nacija na svijetu. Dzabe tebi sve kad ti imas svoj idealni prototip covjeka zasnovan na svojoj politickoj opciji i religiji, mimo toga za tebe ne postoji nista dokazano. 

Edited by x-men

Prestao sam citati post na dijelu u kojem pise da su ljudi vegeterijanci po prirodi. E to je ono o cemu ja govorim, kad je neko beskicmenjak podlijeze svakoj propagandi koja dodje jer jednostavno nema orjentir.

PA JESU LI TI OCNJACI RAVNI KAO U BILJOJEDA ? Eto jednostavna stvar ako nisi krezav odes i zines pred ogledalom (malo se prepadnes al ok) pogledas svoje siljate ocnjake kakve imaju samo mesojedi a struktura ostalih prednjih zuba je od biljojeda sto znaci da je covjek svastojed. Dobro, nemoj sutra jesti sove ako vidis emisiju da je sova zdrava za prostatu. Nije sve sto cujes istina cazinski Kusturica.

Dalje, taj Danzig je udaljen od zdravog zivota koliko i ti od logike. De pogledaj malo taj biceps i venu na njemu pa skontaj koliko njegov misic kisika dobija vise nego normalan covjek zbog upoterebe anabolika, bolje da si za primjer uzeo Nick Diaza koji je makar cist vegeterijanac, laprdas i ti i svaki koji prica te vegansko vegeterijanske gluposti. Furaju pamet, odu doktoru fali im od a do z .

Sad se ljudi razumju u nutricizam. Reci da si vegeterijanac djelovat ces pametnije lololol

Edited by x-men

Posted · Hidden by x-men, January 16, 2014 - No reason given
Hidden by x-men, January 16, 2014 - No reason given

Prestao sam citati post na dijelu u kojem pise da su ljudi vegeterijanci po prirodi. E to je ono o cemu ja govorim, kad je neko beskicmenjak podlijeze svakoj propagandi koja dodje jer jednostavno nema orjentir.

PA JESU LI TI OCNJACI RAVNI KAO U BILJOJEDA ? Eto jednostavna stvar ako nisi krezav odes i zines pred ogledalom (malo se prepadnes al ok) pogledas svoje siljate ocnjake kakve imaju samo mesojedi a struktura ostalih prednjih zuba je od biljojeda sto znaci da je covjek svastojed. Dobro, nemoj sutra jesti sove ako vidis emisiju da je sova zdrava za prostatu. Nije sve sto cujes istina cazinski Kusturica.

Dalje, taj Danzig je udaljen od zdravog zivota koliko i ti od logike. De pogledaj malo taj biceps i venu na njemu pa skontaj koliko njegov misic kisika dobija vise nego normalan covjek zbog upoterebe anabolika, bolje da si za primjer uzeo Nick Diaza koji je makar cist vegeterijanac, laprdas i ti i svaki koji prica te vegansko vegeterijanske gluposti. Furaju pamet, odu doktoru fali im od a do z .

Sad se ljudi razumju u nutricizam. Reci da si vegeterijanac djelovat ces pametnije lololol

A od mene si dobio naziv "CAZINSKI KUSTurica" ja razumjem ljude koji zive medju srbima u bl pa eto uslo u njih ambijent i prihvatili obicaj jedenja svinje al da covjek iz krajine oko kojeg su 95% muslimani jede krmka e to moras Frojdu samo iznijeti slucaj.

Upravo su ocnjaci glavna teza prepirki o necemu sto nema politicki kontekst oko koga se ljudi najcesce krve, kod tebe doduse ima religijski. Imas lijepo opisano sve za ocnjake tu, da si procitao sta sa linkova koje sam ti tu postavio ne bi gluposti valjao. No kod tebe standardno, uvijek su neki lobiji i bjelosvijetske zavjere u pitanju.

Za tvoju informaciju u MMA sportovima svi sportasi imaju pravo na TRT hormonsku terapiju i SVI je koriste, dakle koristi je i svaštojed protiv kojeg se Danzig bori pa popuši meč.

Jebo te Kusturica, glupe balije poput tebe i jesu napravili raznorazne Kusturice. I nemoj te priče muslimani iz Krajine, krmetinu sam ja naucio jesti u Cazinu i jede je većina od tih tvojih 95 % ali samo glume za raju, realno stanje je drugacije. Kad ste vec toliki muslimani sto ne zabranite krmetinu od Binga do Konzuma ? Za koga je drze kad tih 95 % muslimana ne jede svinjske prerađevine ? Shvati da gori '' muslimana '' nema nego kod nas, ne stoji dzabe ona ne diraj Krajisniku dzamiju ni kad je najpijaniji ;)

Opet lupanje.... Trt hormonska terapija je dozvoljena SAMO onim koji imaju nedostatak hormona ( opet 99% slucajeva unosom stranog hormona pa tijelo prestane luciti sopstveni) ko kaze da svi koriste ?.. Poenta ista taj vegeterijanac NIKAD ne bi bio misicav bez hormona ( da ima samo vegeterijansku prehranu ) opet se gubis ko abdest

Ostalo nije vrijedno pomena, tipicno balijsko srbsko bratimljenje i njihovi fazoni. Balija ko balija = cazinski kusturica

Opet lupanje.... Trt hormonska terapija je dozvoljena SAMO onim koji imaju nedostatak hormona ( opet 99% slucajeva unosom stranog hormona pa tijelo prestane luciti sopstveni) ko kaze da svi koriste ?.. Poenta ista taj vegeterijanac NIKAD ne bi bio misicav bez hormona ( da ima samo vegeterijansku prehranu ) opet se gubis ko abdest

Ostalo nije vrijedno pomena, tipicno balijsko srbsko bratimljenje i njihovi fazoni. Balija ko balija = cazinski kusturica

Nemoj pricati o stvarima o kojima nemas pojma. Kod MMA imas gornju granicu tolerancije na testosteron i većina boraca ide do nje, dozvoljeno im je koristiti TRT terapiju zbog programa treninga, to nema veze sa normalnom visinom hormona ili padanjem ispod iste. Jednostavno su takva pravila da ti je dozvoljeno imati viši nivo testosterona da bi izdrzao treninge, realno to je legalni doping. Ne slazem se s tim pravilima jer mislim da bi svaki sportaš trebao trenirati u skladu sa svojim mogućnostima ali kao i u svemu bitna je para. Zanima me kako ti ocekujes da kod tako agresivnih boraca i agresivnog sporta većina o kojoj ja govorim ima nedostatak muškog hormona ? Ja sam trenirao taj sport, pratim borilacke sportove od malih nogu i svaki dan čitam vijesti vezane za borbe, visim na fightsite -u.

Što se tiče testosterona kod vegeterijanac i vegana : 

http://www.peaktestosterone.com/Testosterone_Vegetarian.aspx

The researchers were primarily interested in comparing IGF-1 levels in vegans, vegetarians and meat-eaters, but also monitored a variety of other androgen-related hormones, including testosterone, as well. What they found was that vegetarians and vegans had average testosterone 6% and 16% higher than the carnivores, respectively.

Što se tiče ostalog, ti kad znaš da si u krivu onda se pokušavaš izmigoljiti van praveći se pametan glumeći svoje glume. Htio ti to priznati ili ne, ja se uvijek trudim reći istinu. I kakvo bratimljene majmune jedan kad ovdje nema na forumu nijednog Srbina dok ja sve ovo pišem ? Ti si od mene zaradio nadimak Glupan i od sad cu ti se  tako obraćati jer ti odgovara u potpunosti takav epitet u skladu sa tvojim osobinama. Stvarno odavno nisam sreo glupljeg i zadrtijeg stvorenja, kakav taliban iz pustinjske pećine je manje zadrt u mnogim pogledima. Ti i mir&dobro kao da ste dva jajeta nečijeg penisa spremnih uvijek da ejakuliraju gluposti. Aj ti bok 

Sta je kusturica svinjojed ? Poceo gubiti zivce jer ispadas smijesan , a zelis pamet pokazati ( koje i nema ) ? Jeste srbski pobratim svaki bosnjo koji je u zadnjih 30 godina pod crvenim pritiskom postao kao i oni... Sad na stranu da ti objasnim par stvari šabane šauliću.

Tne zanima nikog sta ti treniras ( trenirao eto ko fol, gym rat ) i sta ti pratis, ok ? Imam ja oko sebe tih "nacitanih" studenata sto misle da su majstori jer su pogledali 2 videa od bas ruttena pa pametuju i seru svoje filozofije jeftine, a niko od njih nikad nista ne moze napraviti.
-------------

Livado, koristenje steroida moze dovesti do tog da tijelo smanji totalno produkciju testosterona prirodnog, zbog tog mnogi borci i imaju smanjen nivo i imaju dozvolu koristiti terapiju. Pravi primjer ti je vitor belfort koji ima dozvoljenu terapiju jer mu je smanjena prirodna produkcija, covjek je uhvacen da je koristio derivat testosterona - dihydrotestosteron orije nekad, a isto tako i antonio silva koji je boldenon koristio. Zbog tjelesne disfunkcije danas mogu nadomjestiti hormone ali u granicama normale ! Silva je i ispusio poslije borbe sa huntom upravo sto je imao povisen T

To sto ti pricas nema zive veze sa vezom livado, atletske komisije i znaju da atlete prirodno imaju veci nivo T od obicnih ljudi i dopustaju male nijanse povecane na testu ali to nema veze sa hormonskom terapijom koja je odobrena borcima koje mozes na prste nabrojati, kakvi svi sine nemoj se prosipati.
-----------------

Te propagandne linkove ostavi nekim šabanima poput tebe. Sine crveno meso ima masnoce od kojih se testosteron i dize, kakvi crni vegeterijanci mogu powerlifting raditi, hrvanje ( bas ih puno ima u tim sportovima ) , nek vode odu jedan dan na baustelu raditi pa ce se usrati od grozdja nakon pola dana. A ti ... Nastavi ti samo "pratiti" mma i praviti sr pametan, mogli bi nesto od tebe i nauciti.

Posted (edited) · Hidden by x-men, January 16, 2014 - No reason given

Sta je kusturica svinjojed ? Poceo gubiti zivce jer ispadas smijesan , a zelis pamet pokazati ( koje i nema ) ? Jeste srbski pobratim svaki bosnjo koji je u zadnjih 30 godina pod crvenim pritiskom postao kao i oni... Sad na stranu da ti objasnim par stvari šabane šauliću.

Tne zanima nikog sta ti treniras ( trenirao eto ko fol, gym rat ) i sta ti pratis, ok ? Imam ja oko sebe tih "nacitanih" studenata sto misle da su majstori jer su pogledali 2 videa od bas ruttena pa pametuju i seru svoje filozofije jeftine, a niko od njih nikad nista ne moze napraviti.
-------------

Livado, koristenje steroida moze dovesti do tog da tijelo smanji totalno produkciju testosterona prirodnog, zbog tog mnogi borci i imaju smanjen nivo i imaju dozvolu koristiti terapiju. Pravi primjer ti je vitor belfort koji ima dozvoljenu terapiju jer mu je smanjena prirodna produkcija, covjek je uhvacen da je koristio derivat testosterona - dihydrotestosteron orije nekad, a isto tako i antonio silva koji je boldenon koristio. Zbog tjelesne disfunkcije danas mogu nadomjestiti hormone ali u granicama normale ! Silva je i ispusio poslije borbe sa huntom upravo sto je imao povisen T

To sto ti pricas nema zive veze sa vezom livado, atletske komisije i znaju da atlete prirodno imaju veci nivo T od obicnih ljudi i dopustaju male nijanse povecane na testu ali to nema veze sa hormonskom terapijom koja je odobrena borcima koje mozes na prste nabrojati, kakvi svi sine nemoj se prosipati.
-----------------

Te propagandne linkove ostavi nekim šabanima poput tebe. Sine crveno meso ima masnoce od kojih se testosteron i dize, kakvi crni vegeterijanci mogu powerlifting raditi, hrvanje ( bas ih puno ima u tim sportovima ) , nek vode odu jedan dan na baustelu raditi pa ce se usrati od grozdja nakon pola dana. A ti ... Nastavi ti samo "pratiti" mma i praviti sr pametan, mogli bi nesto od tebe i nauciti.

Te gluposti o komunistima, Srbima vise i nemam volje komentarisati jer si jedna obična budala, tele koje samo gleda pravo. Ne razlikujes se ti po ponasanju nista od Srba koji su poceli rat, isto tako se četnička govna ponasaju kao i ti balijo glupa.

Glupane pa bilo kakav doping ti je bio na pocetku zabranjen, na incijativu boraca je uvedeno pravilo da mogu koristiti TRT terapije zbog toga sto ne mogu pratiti treninge kvalitetno kada se spremaju za meceve na tom nivou. Na svakom eventu bar deset puta ti spomenu to komentatori.

Glupane, dakle nisi se mogao na pocetku takmiciti nikako ako ti je bila visina hormona više od normalne, to sto je bilo ispod nikoga nije zanimalo jer NISI SMIO koristiti doping, nije bilo u skladu sa pravilima tog sporta i bio bi varalica u protivnom.

Kod TRT terapije se ne radi o dovođenju nivoa testesterona na normalnu visinu već se ide na, prema pravilima utvrđenu, maksimalnu stopu koju mogu imati u tom sportu. Ti pises tu o granicama normale, to nema veze sa onim što sam ja gore naveo za MMA. Pokusavam ti objasniti da se oni za razliku od normalnog sportasa sa prosjecnim nivou tog hormona bore sa višim jer po pravilima većine MMA organizacija to nije doping vec se gleda kao dozvoljena suplementacija. Znas ti to sve i sam, samo se volis praviti malo mutav i okretati stvari koji nemaju veze s onim o cemu ja govorim. Cinjenica je da postoji brdo boraca i drugih sportasa koji ne jedu meso a imaju isti nivo ili veci testesterona a ti si krenuo protiv znanstvenih cinjenica. Ja znam kome cu ja vjerovati ...

Tu dozvolu mogu dobiti svi, dosta ih ima Glupane a bio je prije par mjeseci intervju sa borcima koji govore o toj terapiji i kao glavni razlog su pred komisijom naveli da su trazili dozvole jer nisu mogli izdrzati te treninge onako kako je predviđeno da bi se adekvatno spremili.

Opet te zadnje gluposti su sa nivoa štala i skupljanja sijena sa raznih livada, ko god normalan vide te gluposti samo bi ti se nasmijao. Pricas gluposti, no to je odlika Glupana. Ljudi svaki dan vjezbaju sa tom ishranom, dizu tegove, vjezbaju hrvanje i rade crossfit ali balija Glupan zna sve najbolje. Podsjecas me na Crkvu i Mracno Doba, sve je onako kako je dotad kazano a nista novo se ne smije otkrivati. Jebes nauku, ti si na postekiji izucio sva znanja svijeta ...

049bf6ddf2bc24723418471f657b13bc_view.jp

Edited by Gorilla Biscuit

Opet hrokće ovaj.... Cazinski srbine, ne mogu ljudi imati veci T nego na nivou pubertetlije gicko jesi livada, za veci se dobije diskvalifikacija. Kako si šaban, opet ja tebi vracam tvoj "argument" o onom vegeterijancu borcu koji si uzeo kao neki dokaz a ispo glup po obicaju jer ne moze onakav biti ko krastavce jede. Vegeterijanaca nema nigdje sine, ima njih u svim sportovima al gdje su, tu gdje i gi gic gic.
Ja bi trebao zivot posvetiti da gic gic nauci osnovne stvari al neda se to meni sine ja imam fin zivot, ne bi gubio vrijeme na posrbice balijske, uletim ovako kad imam viska vremena i to.

Sto nisi stavio vladiku facepalm on je tvoj peder a ne mule ?

Ljudi ovaj lik je cazinski sveti sava, kusturica i klepan pravi, koji el muurted diin

Nauka kaze jedno, Glupan drugo :D

Lik se zajebava na racun jedenja svinjetine kao da je to bitno i jos smiješno, ja pokazao prijateljima ovo i umiru od smijeha xD

Kakve fore vadi iz saff.ba rukava, posrbica, vladika, Sava, Kusturica to je za nepovjerovati sta nece sve reći wannabe muslić i balijander :D

Sio gicke patentira nauku za sebe i svoj stav. Sta je sa naukom i naucnicima koji sr protive vegama jel gicko ?
To kad si murtedinjo pa kontas da je sve istina sto procitas.

Eee todore izdajiiiico roda

Slusaj klosaru jedan, mozes mi svasta reci ali jos jednom ako me uporedis sa tim sljamom jebacu ti ja svasta smradu jedan glupi, stoko neodgojena nasao mene porediti sa krvnicima moje familije govnaru vehabijski

Wuu haj napij se slatke vode malo da dodjes sebi dobit ces srcani ( pripazi sa krmetinom i tolikim gnjevom da mixas).
I ti si mene vrijedjao na 100 postova al mene zaboli briga sta mi ljudi poput tebe govore, no sikiriki meditacija riki, iztrollas cojka da ga muka uhvati.

Gle cojka.... Ako si ti prihvatio obicaj tudji onda tim ljudima i pripadas, nas bosnjacki obicaj nije jesti svinju nego srbski te onih balija koji su se poistovjetili. Ono si sto radis, ako pijes rakiju i jedes svinju za mene si "srbin" cedomir, izdajica svoga.

Ne moras ti meni jebati svasta, ja se nikako ne slazem sa tobom ali nikad ne bi dao sebi za pravo da nekom psujem familiju ili nesto, a drugom sigurno ne bi dozvolio pa pripazi malo.

Sad jedan pikovit popijes pa kad se smiris dodjes na forum.

Pomoz bog