Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost

Izblijedjele crne hlace

Recommended Posts

Inace otvaram teme samo oko problema hahaha :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

Ovako , dobio sam crne hlace od stare i sad sam u njima isao na nekakav koncert , fucao se po betonu bla bla bla i na dva - tri mjesta je poblijedjelo i stvarno ruzno izgleda , sramota me reci materi kada sam vidio koliko ih je platila a da kupim iste takve nemam prebijene . Znaci treba mi savijet kako da crno postane crno kao novo ( btw ako ste misli na ovaj preparat sto sam se sad nasalio nema od toga nista ) . Znaci kako , sta , sa cim ofarbati , gdje ima kupiti itd ... Hajte zene sad pomozite , nemojte samo da sjedite po forumu :laugh: :laugh:

[quote name='Angel of Death' timestamp='1303632310' post='425616']
Inace otvaram teme samo oko problema hahaha :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

Ovako , dobio sam crne hlace od stare i sad sam u njima isao na nekakav koncert , fucao se po betonu bla bla bla i na dva - tri mjesta je poblijedjelo i stvarno ruzno izgleda , sramota me reci materi kada sam vidio koliko ih je platila a da kupim iste takve nemam prebijene . Znaci treba mi savijet kako da crno postane crno kao novo ( btw ako ste misli na ovaj preparat sto sam se sad nasalio nema od toga nista ) . Znaci kako , sta , sa cim ofarbati , gdje ima kupiti itd ... Hajte zene sad pomozite , nemojte samo da sjedite po forumu :laugh: :laugh:
[/quote]
http://www.henkel-ap.com/cps/rde/xchg/henkel_ase/hs.xsl/1798_ASE_HTML.htm?countryCode=ase&BU=detergents&parentredDotUID=000000008K&redDotUID=000000008N&brand=0000000071

eto ti

hoćeš se ti 'fucati po betonu' cc :P

nego, Perwoll Black Magic će pomoći, svu crnu odjeću perem sa njim, crno ostaje crno i preelijepo miriše.

Ja jos rekao nemojte biti dosadni s tim Pervolom ccc . Gdje ima kupiti boja za tkanine zna li neko ?

I da malo pojasnim nisu 'izblidile' hlace skroz vec na par mjesta , izgleda kao kada prodjete preko pijeska , onakve bijele fleke .

[quote name='Angel of Death' timestamp='1303656165' post='425655']
[b]Ja jos rekao nemojte biti dosadni s tim Pervolom[/b] ccc . Gdje ima kupiti boja za tkanine zna li neko ?
[/quote]
skontaj se onda sam, za
  • Upvote 1

Ja znam da u interexu imaju boje za tkaninu,i skroz su jeftine.Pogledaj neki veći centar samo,ne znam ima li Interex blizu tebe.

[quote name='Malina' timestamp='1303681210' post='425694']
Ja znam da u interexu imaju boje za tkaninu,i skroz su jeftine.Pogledaj neki veći centar samo,ne znam ima li Interex blizu tebe.
[/quote]

Ne znam , moram vidjeti ali tesko . Bitno je da se rusi park :laugh:

Imas crnu farbu za tekstil u DM-u u Bihacu, a kosta oko 10 KM.

Ja farbao jaknu i super je ispala ali to sve zavisi od vrste materijala koju zelis farbati.