Jump to content
EcI PeCi PeC

Prvo zaruke pa onda cu ti dati :D ( ushimnkano sexanje

Recommended Posts

ma naj bolje je biti iskren,jer to se ne moze sakriti,reci brete bila sma ne znam ni ja vise skim pa kud puklo da puklo,svaka sebi nadje,bila ispucana puno ili malo,,,

[quote name='Ciklama' timestamp='1303849180' post='425944']
Zaruke vode braku, koliko je

Mah komadi zlata ili srebra nisu bitni,to je samo povrsinski,bitno je ono sto je u srcu,a te Bogovske svadbe za mene nisu bas nista jer su mnogi brakovi propali nakon par mjeseci a potrosili par hiljada samo da bi se vidila imucnost obje ili jedne strane,to nije garancija nikakva,garancija je normalno ziviti sa osobom sa kojom stupis u brak...I ne kazem ja da novac nije potreban u takvom zivotu,potreban je ali ima mnogo parova koji imaju novca al nemaju komunikaciju i nemaju radost u braku.. Edited by x-men
  • Upvote 1

primjer: 3 godine u vezi, ne das mu, zarucis se, zaruka traje 6 mjeseci, das mu, samo zato sto bi postojala neka garancija? u tih 6 mjeseci bi se vise moglo desiti nego u tim godinama sto su bili skupa. garancija danas nepostoji nizasta.. - kako ko sta hoce, nek radi..

Mene samo zanima koja ce to tako reci: ''ne dam ti dok ne vidim prsten na ruci'' :laugh:

I cojk je onda potkopa i kaze: ''nes ga ni vidjeti ako ne das'' xD :laugh:
  • Downvote 1

[quote name='Daisy' timestamp='1303590584' post='425589']
a sta se ovdje daje?

ja se nikad nisam zarucivala pa ne znam :) hocel meni onda neko reci sta da dam kad se zarucim? :D :P

ja se ne druzim sa takvim curama koje daju kad se zaruce, al znam jednu sto se zarucivala puno puta, mislim da je morala jadna dici kredit da dadne svakom svom bivsem zarucniku :D
[/quote]

ja mislim da se radi o davanju dozvola za ulazak u sengensku zonu

prije je to bilo teze danas je bezvizni rezim, samo moras imati 100eura u dzepu (podrazumjeva se i biometriju)
ovi sa svicarskim i EU pasosima ulaze bez vecih problema, podrazumjeva se da imaju eura pa ih niko ni ne pita za to....

kakve zaruke? danas se drze za ruke a stura dobije....

[quote name='K®ãJî§kî-VîTêZ' timestamp='1303572030' post='425569']
Kad me neko ucjenjuje ili prijeti mi, onda tek necu nesto napravit pa da me ubijes.
[/quote]

Podpisujem.

Što se tiče djevojke koja zahtjeva prsten, dao bi prsten ali bi dao i njenoj najboljoj prijateljici :)))

Dobra diskusija.Nisu svi muskarci takvi da bi ostavili cure cast pojedincima.Nije da sebe hvalim al ja sam trazio od cure isto prije braka samo uz obecanje da cu je zenit.Dobio sam al sam i ja svoje obecanje ispunio..

ma proba dodje prije ili kasnije,svi smo postali sitnicavi i samo pricamo o osjecajima i ljubavi kao garanciji i da je to bitno ali osobe uvjek traze materijalno,.greska ali istinito..
  • Upvote 2

[quote name='x-men' timestamp='1308844092' post='431158']
ma proba dodje prije ili kasnije,svi smo postali sitnicavi i samo pricamo o osjecajima i ljubavi kao garanciji i da je to bitno ali [b]osobe uvjek traze materijalno,.greska [/b]ali istinito..
[/quote]

Velika greska. :(

[quote name='x-men' timestamp='1308844092' post='431158']
ma proba dodje prije ili kasnije,svi smo postali sitnicavi i samo pricamo o osjecajima i ljubavi kao garanciji i da je to bitno ali osobe uvjek traze materijalno,.greska ali istinito..
[/quote]

da istina na zalost ...

al problem je veci kada ja razmisljam kao lopov ili sitna dusa i onda mislim da svi ostali takvi moraju biti ...

Šta znači nevinost?
Nemati seksualne odnose pre braka ili nešto drugo?
Da li je prirodno nemati ljubavnićku vezu ako se ne udaš do 28 godina?
Opasno je , vrlo opasno vraćati se predrasudama iz pretprošlog veka!

haha poznavao sam ja jednu djevojku koja je to rijesila na laksi naccin,,,nista nije zahtjevala,,ostala je nevina,,aliii se i sex-ala,,
a vi zakljucite kako,,,
(vecina kuca ima dva ulaza,,,prednji i ..........)

hahahha,,, Edited by _Ne_VoLiM_jAnUaR_
  • Upvote 2

[quote name='_Ne_VoLiM_jAnUaR_' timestamp='1309203998' post='431453']

hahahha,,,
[/quote]
hahahahahha ljubav ponekad zna da boli :D

[quote name='_Ne_VoLiM_jAnUaR_' timestamp='1309203998' post='431453']
haha poznavao sam ja jednu djevojku koja je to rijesila na laksi naccin,,,nista nije zahtjevala,,ostala je nevina,,aliii se i sex-ala,,
a vi zakljucite kako,,,

hahahha,,,
[/quote]

kako nije nista zahtjevala? vjerovatno je trazila granciju od doticnog zagondzije da bude precizan i ne pogrijesi ulaz :D( inace bi je morao ozeniti :D)

ta nema problena sa tvrdom stolicom ni kad je ima :icon_cheesygrin:

Bice da je to moderno sexanje,zadovoljna a jos ostala nevina,to se radilo i prije a sad jos vise,al odma kaze ti si peder,haha,sve je izgubilo smisao pa i to..

[quote name='x-men' timestamp='1309448642' post='431699']
Bice da je to moderno sexanje,zadovoljna a jos ostala nevina,to se radilo i prije a sad jos vise,al odma kaze ti si peder,haha,sve je izgubilo smisao pa i to..
[/quote]

ove zenske znaju biti veci pederi od muskaraca :icon_cheesygrin:
  • Upvote 1

momci, ljudi ja sma mislila da je taj fenomen smao kod turkinja popularan da se taru u guzu jer nedaju himen...

al da nase bosanke imaju potrebu ili moraju tako nesto... :(

[quote name='viking' timestamp='1309448735' post='431700']
ove zenske znaju biti veci pederi od muskaraca :icon_cheesygrin:
[/quote]

radoznalost zna naci puno problema i zadovoljstva :icon_cheesygrin:

analno nije normalno ni kod ne nevinih zena, a o nevinoj koja guze daje.. lele pa ta se deformise za sva vremena...

Nije normalno al de stas to je ono u ljudima sto je vise puta necisto ili slobodno ali ne karakterno,,,,