Jump to content
Dobar_Los_Zao

Kad ona ponižava i zlostavlja...

Recommended Posts

lako je nekima pricati... ali nedavno je ovdje bilo na tvju mjenjam zenu fora :D cojek svoje zene kod kuce nije smijeo sam docekati sanjim sacekala zena sto su se mjenjali ... onaj jadnik progovorit ne smije haman dreci :D pa ja ne znam koje zensko voli papka kraj sebe imat ... meraba fala :D da se mene moj cojk mora bojat i da ja mogu sve sto ja hocu :D neka ne bih ili da on radi i ja cu njega cekat da men ocisti u kuci ili skuha :) neka fala mada men moj cojk pomogne ako nista oko djece da ja svoje mogu odradit i to je super ok ... ali da se mogu derati na njega ili nesto ne niti tu ima zivota ako se sve dozvoli ... meni je uvijek kraj mene bio potreban netko sa jakim karakterom da moze mene smirit :D jer sam i ja glasna i tvrdoglava i vaka naka :) ... jadan je taj koji si dozvoli da netko gazi po njemu pa bilo to musko ili zensko

A zasto se neko nekog mora bojati, da bi sve stimalo...:D

Licno ja samo se dragog Allaha bojim, svega ostalog neeeeeeee....ali to ne znaci da radim sve sto mi padne na pamet, jer prije svega postujem sebe....

Ne trazim ni od kog da mi polaze racune, niti glumim seficu...neke stvari jednostavno "sjedu" na svoje mjesto, a da ih ne moras ni traziti....:D

[quote name='Amren' timestamp='1303906045' post='426018']
A zasto se neko nekog mora bojati, da bi sve stimalo...:D

Licno ja samo se dragog Allaha bojim, svega ostalog neeeeeeee....ali to ne znaci da radim sve sto mi padne na pamet, jer prije svega postujem sebe....

Ne trazim ni od kog da mi polaze racune, niti glumim seficu...neke stvari jednostavno "sjedu" na svoje mjesto, a da ih ne moras ni traziti....:D
[/quote]

Ne znam ba

jel ovdje najlakse citat sta ce hoce? ja sam napisala sta je bilo na tom mjenjam zenu ...
  • Upvote 1

[quote name='Zelka' timestamp='1303921715' post='426048']
jel ovdje najlakse citat sta ce hoce? ja sam napisala sta je bilo na tom mjenjam zenu ...
[/quote]
Polako @Zelka :D

Mu
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='Ciklama' timestamp='1303923147' post='426052']
Polako @Zelka :D

Mu
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='Zelka' timestamp='1303978288' post='426117']
ne kazem ja nista da se komentarise [b]ali ispade da se ja bojim svog cojka po komentaru uvazene forumasice[/b] ... nego vako cu ja reci ima svakakvi zena i svakakvi ljudi ali opet za mene su najgori oni sto glume med i maslo i kod kuce i pred narodom a da prostis vamo ili nabijaju rogove cojku ili cojek zeni i takve ljude treba sa kakvim dobrim stapom osnut po ledji da im ne nampane vise pravit nekog budalom ili majmunom ... a jos gore da se im narod smije iza ledja ... znam licno jedan takav primjer i tacno je zalostno cojka gledati a kod ovog drugog primjera tacno zalostno zenu gledat! ali opet kako si tko dozvoli ja uvijek kazem iza mirni sto djavola viri :)
[/quote]

Prije svega imenuj "uva

ne kazem ja nista da se komentarise ali ispade da se ja bojim svog cojka[b] po komentaru uvazene forumasice [/b]... nego vako cu ja reci ima svakakvi zena i svakakvi ljudi ali opet za mene su najgori oni sto glume med i maslo i kod kuce i pred narodom a da prostis vamo ili nabijaju rogove cojku ili cojek zeni i takve ljude treba sa kakvim dobrim stapom osnut po ledji da im ne nampane vise pravit nekog budalom ili majmunom ... a jos gore da se im narod smije iza ledja ... znam licno jedan takav primjer i tacno je zalostno cojka gledati a kod ovog drugog primjera tacno zalostno zenu gledat! ali opet kako si tko dozvoli ja uvijek kazem iza mirni sto djavola viri :)
[/quote]

Komentar uvazene forumasice, nigdeje ne spominje Zelku ili njenog muza....:)

Sta sm htjela reci, strah nema veze s postovanjem i tako to...Uostalom, ne da mi se objasnjavati...:D
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1303536077' post='425525']
[img]http://www.cazin.net/wp-content/uploads/2011/04/imgsizer-aspx12-300x187.jpg[/img]

Sigurno ste naisli na dosta slucajeva da je ljepsa polovina u vezi recimo "gazda" ali na neki grub i nepodno
  • Upvote 3

[quote name='Sebina' timestamp='1303987911' post='426137']
pa da..

Sta da kazem, sigurno, da ima takvi veza gdje se to sve desava..a ima i veza za koje narod izvice,kako je cojk papucar itd itd..zato sto se "okreno" prema familiji,hoce nesto da dostigne..postiva zenu,i sa njom u kompromisu i dogovoru planiraju kako ce napred.

Meni se licno to sefiranje-ponizavanje ne dopada, ali ruku na srce svi mi nekad "sefiramo" - posaljes ga u trgovinu po kruh :)

znam samo jedno, da nema veze gdje je samo med i mljeko...mozda samo u djecijoj masti, kad se igraju i zamisljaju kako je sve divno.
[/quote]

ma i u djecijoj masti puno toga se desava jer i djeca se mnogo svadjaju i vec u djecijim godinama pokusavaju biti imperatori ili diktatori,ja samo znam da kad se insan ozeni ili uda naj bolje je zivjeti odvojeno,u mnogo slucajeva tezi zena svojoj familiji a u nasoj tradiciji je vec odavno da zivi sa muzevom familjiom pa je naravno vaga prevagana na muzevu familijuu,ali sad mnoge zene pretjerano teze svojoj familiji i nepostuju muzevu familiju,ja nemam roditelje ali da su zivi isto bi zivio odvojeno ali naravno da bi respektirala moja zena moje roditelje kao ja sada njene koji su jos zivi,ali ne prevagnjiva vaga sad na njenu stranu jer su joj roditelji zivi,ja respektujem ali ne zelim biti gost svaku sedmicu,uzajamn0o respektiranje nikad nece dovesti do zlostavljanja i ponizenja,i preruzno ej kad zena pusti jezik pred gostima i omalovazava covjeka,to treba odma jezik za centimeter skratiti,,,

ne kazem ja nista da se komentarise ali ispade da se ja bojim svog cojka po komentaru uvazene forumasice ... nego vako cu ja reci ima svakakvi zena i svakakvi ljudi ali opet za mene su najgori oni sto glume med i maslo i kod kuce i pred narodom a da prostis vamo ili nabijaju rogove cojku ili cojek zeni i takve ljude treba sa kakvim dobrim stapom osnut po ledji da im ne nampane vise pravit nekog budalom ili majmunom ... a jos gore da se im narod smije iza ledja ... znam licno jedan takav primjer i tacno je zalostno cojka gledati a kod ovog drugog primjera tacno zalostno zenu gledat! ali opet kako si tko dozvoli ja uvijek kazem iza mirni sto djavola viri :)
[/quote]

Tako to nekako dodje Zelka.. Ono sto si napisala da se razumi nesto smao kako i na koji nacin se zeli je istina ziva... Isto sto si napisala u ovom posto to je tu negdje...
STo se tice ponizavanja, ponizenje je i kad se zena neponasa onako kako bi trebala... POneke svoje muzeve ponize a ni svjesne nisu da su to ucinile, ili ne zele to biti.. sve u svemu svakom svaciije..

Ja na temu cu samo reci da je sve i jedan budala koji si to dozvoli, i da poneke zene stvarno treba na kratkom lancu drzati...

Al hajd neke zivjele u braku, neke zive a neke ce tek skuziti sta je brak..
  • Upvote 1

Nitko nikoga ne treba ponižavati.To sve motkom treba natući i gotovo. :D
Ja uvijek kažem kad bi moj muškarac dopustio da se ja prema njemu ponašam kao šefica odmah bi mu dala otkaz. :D
To je sve stvar samopoštovanja,i onaj koji ne poštuje sam sebe ne može dobiti ni poštovanje od drugih...
  • Upvote 1

Ma takve zene samo traze sebi bolnice,a hudnom covjeku Zenice... :laugh:

[quote name='AzraiLL' timestamp='1309466530' post='431755']
Ma takve zene samo traze sebi bolnice,a hudnom covjeku Zenice... :laugh:
[/quote]
jel ti to kroz salu pokusavas promovisati nasilje u porodici?

[quote name='x-men' timestamp='1303639006' post='425634']
Ma kakve Luke u sumu i ostaviti tamo haha,,
[/quote]

ma u Gorjevac je odvesti,i ostaviti je pa nek je medjed *ebe.

Takve zene su tirani i svjesno traze ljude koje mogu motati presvlaciti i navlaciti ga kako joj volja..

pretezno su to vucice u jagnjecoj kozi..

[quote name='picasso' timestamp='1309505290' post='431801']
jel ti to kroz salu pokusavas promovisati nasilje u porodici?
[/quote]

Gluho bilo. Ja samo kazem sta bi moglo da se desi... :)

To nije fino.. Skoro sam sjedila kod jednog bracnog para, i rece ti zena covjeku, e nek si ti pametniji ili dobro je, dosta vise..
Stvarno ruzno za cuti.. a pogotovo kad si u drustvu..

kad sjedis drustvom, iako nije tacno sta zena il covjek pricaju, suti, trpi a kad dodjes kuci razgovarajte o tome. ruzno je slusati kad se pocne diskutovat jel on sad u pravu il nije, vrijedi za musko i za zensko.
a bom, treba se znati ko pisa od stojeci da oprostite. nesmije se pustati zeni da komanduje, inace uzme furseta. a tako i muskarac nesmije bas pretjeravati. sloga i komunikacija je po mom misljenju najbitnija u vezi. (naravno tu je i ljubav ;) )
  • Upvote 1

[quote name='veni_b' timestamp='1309948129' post='432474']
kad sjedis drustvom, iako nije tacno sta zena il covjek pricaju, suti, trpi a kad dodjes kuci razgovarajte o tome. ruzno je slusati kad se pocne diskutovat jel on sad u pravu il nije, vrijedi za musko i za zensko.
a bom, treba se znati ko pisa od stojeci da oprostite. nesmije se pustati zeni da komanduje, [b]inace uzme furseta[/b]. a tako i muskarac nesmije bas pretjeravati. sloga i komunikacija je po mom misljenju najbitnija u vezi. (naravno tu je i ljubav ;) )
[/quote]

Bome,nev'sta,upravu si ti. :icon_cheesygrin:
Zato meni moj kad kaze : "Ni zuc vise da sam cuo" :kiffer: ,u meni umre sve zivo i nezivo i ja hudnica ne smi'm ni "a" vise kazati. :bisan: Edited by mecolynna
  • Upvote 1