Jump to content
Amel Meca Družanović

Dobna granica stupanja u seksualne odnose sve niza

Recommended Posts

To se samo pricalo zo medresu, mozda i jes koji slucaj bio ali ni priblizno toj rijeci "silni"
I valjda bas te bule nisu toliko glupe da nekoriste zastitu, tj ti momci... Velim to se svede samo na izvikane price

A i od stotine uvjek ce biti crna ovca, valjda imate i za to razumijevanja. Nego daj neko nek dadne dokaz, nek posvjedoci da zna takvu licno???

nemojte bolan na pravdi Boga uperati prste u nepoznato! Edited by scooby-doo
  • Upvote 1
  • Downvote 2

[quote name='Zelka' timestamp='1310478155' post='432933']
Da moram se slozit sa x-menom sta je onda sa onim svim djevojkama iz medrese i onim silnim abortusima sto se pricalo bas od djevojaka koje pohadjaju medresu nema tu odgoj u vjeri vec razgovor sa djecom o svemu i svacemu i naravno ne dozvolit da dijete sa 13 konta o curama ili ti djecacima kad su za njih jos barbike i autici ...
[/quote]
upravo to ti je taj odgoj...

a sad šta je sa onih par cura? a šta je sa ovima ostalim svima,[b] isto su muslimanke[/b], ista pravila važe i za njih, šta je sa njima?

scooby nije vijera sve ... i niko ne upire prstom nigdje ili ti ne znas citati ja sam samo rekla da se pricalo o tim slinim abortusima i ne znam ti cemu jos ... odgoj djeteta nije samo uljevati mu strah i neke price vec sjesti pricati objasniti i biti sto kaze eci prijatelj sa djetetom naravno da zna gdje je granica i sta mu je dozvoljeno ... imam ih dvoje kazem ako Bog da potrudit se moram da budu ok i da nerade naravno sranja i nebih iskreno htijela da sa 13 ili 15 moramo razmisljati ili razbijati glavo hocu li dobit unuce ili jos sta gore ...
  • Upvote 1

[quote name='scooby-doo' timestamp='1310478784' post='432935']
To se samo pricalo zo medresu, mozda i jes koji slucaj bio ali ni priblizno toj rijeci "silni"
I valjda bas te bule nisu toliko glupe da nekoriste zastitu, tj ti momci... Velim to se svede samo na izvikane price

A i od stotine uvjek ce biti crna ovca, valjda imate i za to razumijevanja. Nego daj neko nek dadne dokaz, nek posvjedoci da zna takvu licno???

nemojte bolan na pravdi Boga uperati prste u nepoznato!
[/quote]

jarane mozda bi bilo dobro da se sam uvjeris ili da unajmis privatnog detektiva a ti dobro znas da se mnoge stvari pokusavaju ususkati,eto kao sto kazes postoji mogucnost za par kojima ni taj odgoj u vjeri ne pomaze kad u glavu osne crnilo,prerano se sve radi u danasnjem vremenu,mi roditelji mnogo gresimo,ako moje djete vidi mobitel u njegovog prijatelja a moje djete ima 8 godina primmjer i dodje kuci i zahtjeva da mu se kupi mobitel jer to ima njegov prijatelj,i tu dolazi sukob,ako mu ne kupis zao ti da njegov prijatelj ima a tvoj sin nema a ako kupis djete postane rob tehnike u tim godinama,ili ima vise primjera kod tinejdzerki,eno na fb svi radoznali lajkaju sex sadrzaje a nereci da te sadrzae nelajka i neka tinejdzerka ili djevojcica od 12 13 i vise godina,tesko je zivjeti i odgajati djete u sadasnjem vremenu i tu roditelj mora ukljuciti one mozdane celije koje nikad nije upotrebljvao...
  • Upvote 2

[/quote]
e bas ce neko reci da je prekivo neku bulu... ti bi dokaze... Ja mislim da ti imas barem jedan dokaz iz prve ruke :P

Jesam li u pravu?

Ne znam samo kako vjernici imaju izgovor za sve. :S Edited by Jiggy Bau
  • Upvote 2

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1310487470' post='432957']
e bas ce neko reci da je prekivo neku bulu... ti bi dokaze... Ja mislim da ti imas barem jedan dokaz iz prve ruke :P

Jesam li u pravu?

Ne znam samo kako vjernici imaju izgovor za sve. :S
[/quote]
Neznam smao kad musko kod nas komentarise pa cak i ostro je ok.. kad zenskop ovak nesto napise hoce odma da je jadnu kamenuju...

najbolje je cekati brak pa tto cak i sa 35 kad bi bilo.. nema nego cekati...

Trebamo uzeti u obzir i da ta djeca nisu isto razvijena tj ne razvijaju se na isti nacin kao mi prije 20-30god :D

Danas curice vec s 8godina sazriejvaju,dok su priej djecaci kasnili mislim da se danas to izjednacilo.

Otkud da stupaju tako rano u sex odnose?

Pa danas nam je gdje god da se okrenemo sex pred ocima,na tv vise nema babija,nego tinejdzeri koji se ljube i spavaju skupa.

A nasa djeca samo zele biti u koraku s vrsnjacima,moramo znati da oni jos nisu izgradjene licnosti kao mi i da na sex pristaju iz hrpu nekih pogresnih razloga.

Otud nam dolaze i silni pobacaji i djeca koju radjau sama djeca.

Kako se boriti?

Stvar je odgoja,ne strasiti djecu ovim ili onim nego se potruditi da djete u vama ima priajtelja kojem se moze uvijek obratiti za pitanje,savjet.

Stvoriti povjerenje izmedju roditelja i djeteta i moliti Boga da ipak se ne desi to.

[/quote]

u svakom žitu ima kukolja druže,,,šta ćeš
samo što je to belaj kad se desi u medresi priča se na sva usta,cura iz medrese trudna,pa se onda tu diže velika prašina,,a kad se desi u gimnaziji onda je to nešto sasvim drugo njoj se je omaklo prevario je momak :D ;) Edited by udo
  • Upvote 2

[quote name='udo' timestamp='1310750263' post='433429']
u svakom žitu ima kukolja druže,,,šta ćeš
samo što je to belaj kad se desi u medresi priča se na sva usta,cura iz medrese trudna,pa se onda tu diže velika prašina,,a kad se desi u gimnaziji onda je to nešto sasvim drugo njoj se je omaklo prevario je momak :D ;)
[/quote]

Moj druze svagdje se to zna dobro ugladiti nema veze koja institucija,ostanu one trudne i po wc-ovima XL-a a da neostanu trudne po tim ustanovama gdje su vaki dan u dodiru sa takvim stvarima...

ma sta vam je nema kod nas vranbracni sexualnih spajanja :D

a jeste nekakvi...

cudi me to kakop i madresi mogu ostati trudne..

:D