Jump to content

Recommended Posts

nisam imala negativnih iskustava... ipak je to najbolja diskoteka u nasem gradu, u zadnje vrijeme rijetko idem dole, samim time i rijetko posjecujem...

Nek ugrade klimu ... a ne unutra + 30 gradi izades vani -i sta bude, skrozira te :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

*ebo ti takvu diskoteku ....

P.S. Samo brat bratu zao mi oni trebi, sto su im "bubrezi goli" :icon_cheesygrin: cista bolest privlaci se odma ko pijavica ...na zalost svatit ce to kad bude kasno Edited by 111111
  • Upvote 1

Ja sam bila par puta tamo s Daisy,i nemam loše iskustvo.Diskoteka kao i svaka druga,glasna muzika,puno dima,pleše se i pjeva. :D

[quote name='111111' timestamp='1304716527' post='426915']
Nek ugrade klimu ... a ne unutra + 30 gradi izades vani -i sta bude, skrozira te :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

*ebo ti takvu diskoteku ....

P.S. Samo brat bratu zao mi oni trebi, sto su im "bubrezi goli" :icon_cheesygrin: cista bolest privlaci se odma ko pijavica ...na zalost svatit ce to kad bude kasno
[/quote]

eto vidis koliko dugo nisam bila, nesto tako bitno sam zaboravila napomenuti.... definitivno im je klima veliki minus (-) [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/mad.gif[/img]

dobro svi mi volimo dim i zagusljivost i tamna mjesta kad je u pitanju discoteka,ali po evropi vise nisu zagusljive discooteke jer u njima se ne dimi,dim cigarete pa i kad krenes kuci ujutro nekako si cistiji i ne boli glava,XLdiscoteka ,,dobro je da ima discoteka u gradu ali ni meni se nesto ne svidja XL sve je nekako napeto,a i preskupo je sve za onaj standard,,,

ja kada sam god otiso uvijek je bila puna ...

i uvijek mi ostane oziljak ... [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

Bila dva puta prije godinu dana, toliko mi se svidjela da nisam vise isla :P

Nisam nikad bila, ne znam da li cu ici ikada...ne volim takva mjesta...:D zadimljena, zagusljiva i glasna....
  • Upvote 1

postali su, pored gore navedenog, previse bezobrazni za cijene :D, asli odem ja kad popijem dobro pa mi nije vazno gdje sam samo nek ima sta za piti :D
  • Upvote 1

Ah...ti mislis da se ne toči ?? :codemafia:

[quote name='diesel' timestamp='1312889887' post='436181']
Ah...ti mislis da se ne toči ?? :codemafia:
[/quote]

Pošto u desetki se ne toči , kontam mozda i XL isto radi... :ap:

brada ili bez brade odma je vehabija haha,nemore cojek ni vjernik biti vise odma si na losem glasu haha,,,svaka mu cast kad se i tog pridrzava da za vrjeme naj vise dijaspore ne toci alkohol...

nije stvar prodajul oni ili ne ... stvar je u tome da to ljudi traze ... na zalost ...

@Dlz - Toči se alkohol nazalost za ramazan Edited by TequilA

ja bio ove godine tri puta...prvi put sam samo provirio na onaj prozor dje se ulaz placa i produzio dalje....dugme nije doslo....druga dva puta popio pice na onoj terasi....sve us vemu,prema ocekivanjima...moze se pola sata bez problema izdrzati :) ....i da,nije to diskoteka...to je folkosveska :)
  • Upvote 1

[quote name='sof1a' timestamp='1312902569' post='436200']
ako se toči [b]i pije[/b] tokom cijele godine zašto ne bi i za vrijeme Ramazana?! pored sezonskih vjernika ima i onih koji piju uvijek (a sad da li su vjernici ili ne to samo oni znaju), zašto glumiti i suzdržavati se samo za vrijeme Ramazana?! koliko ja znam alkohol je zabranjen uvijek. right?!
[/quote]

a mozda malo nekog respekta,nije u pitanju to vikendasi ili sezonci,a sefina ce za Bajram ici zahvaliti za dobar mejsec :D ,al kod nas je sve sta ima veze kad ovo kad ono a svi pjevaju zalopojke,,,

ako se toči [b]i pije[/b] tokom cijele godine zašto ne bi i za vrijeme Ramazana?! pored sezonskih vjernika ima i onih koji piju uvijek (a sad da li su vjernici ili ne to samo oni znaju), zašto glumiti i suzdržavati se samo za vrijeme Ramazana?! koliko ja znam alkohol je zabranjen uvijek. right?!
[/quote]

Ma ok to stoji,

nego zanimalo me je sto se tiče stava valsnika objekta, nudi li takva pića u vrijeme Ramazana. Inace u 99 % ostalih lokala u Cazinu se takodje normalo toči alkohol. Ko šta želi, dobiće...

Pozdravljam stav "cenera" ...

Ne bih pio za ramazan radi svog obraza, ne radi toga sto zelim glumiti vjernika.

To sto ljudi ramazanom piju po XL-u nije do te diskoteke i vlasnika nego do toga kakvi smo ljudi.

Potpisivam dio onog sto je napisala @sofia, ali se ne slazem s tim zasto ne piti i ramazanom kad se pije i drugim danima. NE znam, imam osjecaj da je to velika sramota.

[/quote]

slazem se sa tvojim pisanjem dao sam ti i plus ...

al moram reci da ima i ono sto se zove postovanje ... to mozda se najbolje objasni na primjeru kada sjedis u autobusu i udje starija osoba ... iz postovanja ti ces ustati i prustiti joj da sjede ... mada ti nista nije moglo natjerati da ustanes i ustupis joj mjesto ...

tako i mi ne moramo biti toliki vjernici da bi postili ili pridrzavali se striktno propisa u Islamu ... al mozemo iskazati postovanje prema Ramazanu i ne piti alkohol i raditi sto manje stvari koje nisu u skladu sa vjerom ...
  • Upvote 2

[/quote]

Svaka čast!
Ne razumijem ovo licemjerstvo....ali dobro to je kad je svako vjernik sebi kako mu prahne...kad mu se pije pije, kad je ramazan ne pije i slično....