Jump to content
Daisy

Privatnost u vezi

Recommended Posts

Ma *ebes ti i zivot ako nema nekih pravila u njemu,divljak je divljak pa ima neka pravila ali mnoge danasnje zene bi bile rasputane i da rade sta hoce i imale familiju ili patile i pricale pa gdje je taj muskarac ima li ga za zivota u dvoje,a naslanja se na skoro svakog koji je pogleda,ne ide to tako,pogotovo u braku,dodju problemi jer ih zelih ili ne zelis izbjeci,ne moze se pricati brak los vaki naki a sam ga doveo do toga ili ne mozes prihvatiti cinjenicu da je to drugaciji zivot,dok si sam pa nije te nista ni briga ali biti u bracnim vodama i govoriti ma nece mi covjek govoriti kako i sta da radim a ocekivati vazda kompromis je totalna greska u braku,vecinom govorim za mnoge zene a ne sakrivam ni muskarce tu,krenem prvo od sebe,,,uvijek i uvijek cu reci zeni sta mi ne odgovara i ako sam u pravu drzat cu se svog i nema tu kompromisa ali necu je maltretirati haj ovo haj ono,mnoge zene necjene svoje muzeve i muza smatra magarcem u dobrom slucaju kad muskarac progleda zensko postane kobila, Edited by Malina

[quote name='x-men' timestamp='1302608654' post='424588']
Ma *ebes ti i zivot ako nema nekih pravila u njemu,divljak je divljak pa ima neka pravila ali mnoge danasnje zene bi bile rasputane i da rade sta hoce i imale familiju ili patile i pricale pa gdje je taj muskarac ima li ga za zivota u dvoje,a naslanja se na skoro svakog koji je pogleda,ne ide to tako,pogotovo u braku,dodju problemi jer ih zelih ili ne zelis izbjeci,ne moze se pricati brak los vaki naki a sam ga doveo do toga ili ne mozes prihvatiti cinjenicu da je to drugaciji zivot,dok si sam pa nije te nista ni briga ali biti u bracnim vodama i govoriti ma nece mi covjek govoriti kako i sta da radim a ocekivati vazda kompromis je totalna greska u braku,vecinom govorim za mnoge zene a ne sakrivam ni muskarce tu,krenem prvo od sebe,,,uvijek i uvijek cu reci zeni sta mi ne odgovara i ako sam u pravu drzat cu se svog i nema tu kompromisa ali necu je maltretirati haj ovo haj ono,mnoge zene necjene svoje muzeve i muza smatra magarcem u dobrom slucaju kad muskarac progleda zensko postane kobila,
[/quote]

Aaaaa, jes' tebe neka dobrano iznervirala. :D
  • Upvote 1

[quote name='Punisher' timestamp='1302614468' post='424596']
Aaaaa, jes' tebe neka dobrano iznervirala. :D
[/quote]

ma nije druze al to svaki dan vidimo u prilozenom :icon_cheesygrin:na tv ili inace,ja svoje drzim pod kontrolom,al vidim kako pojedine pisu a molile bi boga naci sebi nekog ko ce im sefirati :icon_cheesygrin:
  • Upvote 2

[quote name='x-men' timestamp='1302616423' post='424598']
ma nije druze al to svaki dan vidimo u prilozenom :icon_cheesygrin:na tv ili inace,ja svoje drzim pod kontrolom,al vidim kako pojedine pisu a molile bi boga naci sebi nekog ko ce im sefirati :icon_cheesygrin:
[/quote]
Mogu ja tebi reći da si ti dobro rekao.Ja prva bih voljela da imam nekog da mi
  • Upvote 1

[quote name='Malina' timestamp='1302691162' post='424654']
Mogu ja tebi reći da si ti dobro rekao.Ja prva bih voljela da imam nekog da mi šefira,a ne nekog mlakonju kojeg mogu vrtiti oko malog prsta. :D
[/quote]

A zasto, draga kolegice, ne imati nekog koji je upravo tu "izmedju" :D ?! Malkice ga zavrtimo oko prsta kad nam se "cefne", pa ga onda ponovno pustimo da povrati svoj EGO time sto cemo mu omoguciti da malo "zasefira" oko sebe. Vjerujte da bi ovim i jedna i druga strana dosla "na svoje" i osjecala se zadovoljno u toj vezi. Bez da i jednom dlaka zafali. Jest' da ovo iziskuje dodatne napore, al ' de....... 8) Edited by Punisher

[quote name='Punisher' timestamp='1302692972' post='424660']
A zasto, draga kolegice, ne imati nekog koji je upravo tu "izmedju" :D ?! Malkice ga zavrtimo oko prsta kad nam se "cefne", pa ga onda ponovno pustimo da povrati svoj EGO time sto cemo mu omoguciti da malo "zasefira" oko sebe. Vjerujte da bi ovim i jedna i druga strana dosla "na svoje" i osjecala se zadovoljno u toj vezi. Bez da i jednom dlaka zafali. Jest' da ovo iziskuje dodatne napore, al ' de....... 8)
[/quote]
Ja volim krajnosti pa tako i u ovom slučaju volim

[quote name='Malina' timestamp='1302698951' post='424662']
Ja volim krajnosti pa tako i u ovom slučaju volim

[quote name='Punisher' timestamp='1302701272' post='424666']
Znate sto, vas dvoje?! :D Vi kao da ste stvoreni jedno za drugo. :D
[/quote]
Jes',jes' jo
  • Upvote 1

[quote name='Zelka' timestamp='1302705689' post='424673']
da ti meni nisi rod :P hahaha ja ne volim kad neko samo klima glavom to pravom muskarcu ne prilici i ne dolici :D
[/quote]
More biti da smo i rod,hehe ili to onaj april iz nas progovara. :D
Ma ja uvijek ka

[quote name='Malina' timestamp='1302705478' post='424672']
Jes',jes' jo

[quote name='Amren' timestamp='1302528117' post='424505']
Eci ja se svoje provincije ne stidim...:)

Sto se tice dalje samo cu ti reci jednu, ali vrijednu stvar...:D Meni nikakvi frajeri ne trebaju pogadjati velicinu, ili jos manje kupovati donji ves....samo moj dragi dakle, moj muz....:)
[/quote]

Ma da tebi eci kaze briga mene jesil ti njega primila ili nisi.. Kuzis mene to ne zanima.. Nego ti samo svoj Ibret pokazujem, necinim to iza ledja..
Kuzuis nebitno je sta ja mislim, bitno je da ti sebi znas ugoditi..
Halali ako sam te uvrijedila, nije mi to namjera bila..
Ipak nekad kroz neke postove nesto drugo provoiri i iskaze kuzis..

To malo iskusniji mozda naanjuse kao pasce krv.. :laugh:
Eci tebi zeli u zivotu sve sve najbolje od srca.. i bezbroj orgazma i lijepi sexuloano ispunjeni noci sa tvojim dragim.. jer smao tako ces biti potpuno sretna..

Sex je jako jako jako bitan u vezia a i u braku.. DOBAR SEX je potreba kao hrana.. Bog nas je takve stvorio, toga se netreba stiditi!!

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1302937665' post='424918']
Ma da tebi eci kaze briga mene jesil ti njega primila ili nisi.. Kuzis mene to ne zanima.. Nego ti samo svoj Ibret pokazujem, necinim to iza ledja..
Kuzuis nebitno je sta ja mislim, bitno je da ti sebi znas ugoditi..
Halali ako sam te uvrijedila, nije mi to namjera bila..
Ipak nekad kroz neke postove nesto drugo provoiri i iskaze kuzis..

To malo iskusniji mozda naanjuse kao pasce krv.. :laugh:
Eci tebi zeli u zivotu sve sve najbolje od srca.. i bezbroj orgazma i lijepi sexuloano ispunjeni noci sa tvojim dragim.. jer smao tako ces biti potpuno sretna..

Sex je jako jako jako bitan u vezia a i u braku.. DOBAR SEX je potreba kao hrana.. Bog nas je takve stvorio, toga se netreba stiditi!!
[/quote]

ako se osnuje kakva sexualna stranka, tebe ćemo za poredsjednicu, ima li ijedan post da ti ne kazes, sexajte se, uzivajte jedno u drugom, tarite se, gnjavite se, derite se ...

da nije tebe, toga se nitko nebi sjetio...:pleasantry:
  • Upvote 1

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1302965617' post='424955']
ako se osnuje kakva sexualna stranka, tebe ćemo za poredsjednicu, ima li ijedan post da ti ne kazes, sexajte se, uzivajte jedno u drugom, tarite se, gnjavite se, derite se ...

da nije tebe, toga se nitko nebi sjetio...:pleasantry:
[/quote]

ma jok kakva stranka kakvi bakraci.. ponekima treba terapeut ovdje ;) sexualterapeut.. znam da je istina kao kandzija, al neobracajte paznju na mene, ionako me nikad necete razumiti, sto se obrnuto ne moze reci...

:popcorn:
  • Upvote 1
  • Downvote 4

Guest
[quote name='Punisher' timestamp='1302692972' post='424660']
A zasto, draga kolegice, ne imati nekog koji je upravo tu "izmedju" :D ?! Malkice ga zavrtimo oko prsta kad nam se "cefne", pa ga onda ponovno pustimo da povrati svoj EGO time sto cemo mu omoguciti da malo "zasefira" oko sebe. Vjerujte da bi ovim i jedna i druga strana dosla "na svoje" i osjecala se zadovoljno u toj vezi. Bez da i jednom dlaka zafali. Jest' da ovo iziskuje dodatne napore, al ' de....... 8)
[/quote]

u vezi izgleda nema dogovora. to onda nije veza. samo tu treba sef i rob. to je dobra veza! Ovo je meni smijesno...
Hahahaha svakom svoje... Neka svak radi kako god hoce... Edited by _Sany_

Ne treba pretjerivati ni u vezi ni u braku, ja sam prije imala kodove kad smo hodali ali nisam nikad ulazila ni na sta, nemam pojma ni kako smo razmjenuli kodove a sad ih nemam, nijedan ne znam :D ( ustvari znam od bankomat karte i od iPhone :P )ako ikad nedaj Boze dodje kakva sumnja mozda i budem dosadjivala da mi da kodove :P

moj o meni ja mislim da sve zna,hehhe,kad nisam ja nesto zanimljiva da imam sta skrivat....ehh jedino sto ne treba da ga zanima su stvari koje meni neko povjeri.sad npr.kolegica mi se povjeri isprica mi nesto u povjerenju,e to ne treba da ga zanima..ali to ni nema veze sa vezom:) hehh,al et reko da spomenem da ipak ima nesto da se nemoze znati.hehe:):)