Jump to content
Sign in to follow this  
Svarog

???????????

Recommended Posts

zanima me zasto su teme tipa Paganism i tema vezana za black metal zatvorene
mislim zar ne mogu imati ni jednu temu koju sam postavio i u kojoj hocu da pisem pretezno sa Comf-om jer niko drugi veze nema niti koga interesuje
da li je to moguce, mislim da imam na ovom forumu bar jednu temu gdje cu moci da pisem i radim sta hocu????????????

hvala

prvo. ova tema ide u podforum "pitanje" al' ok evo ja sam prebacio.

ni u jednom forumu se nesmije vrijedjati i svadjati. jest da se ponekad neko zakaci, to se zna. ali uvjek se gleda da nema svadje. u forumu disko urnabes mozes otvarati sta hoces. tamo nema moderatora i nebroje se komentari. ali isto je zabranjeno vrijedjati.

poz
makcode

prvo. ova tema ide u podforum "pitanje" al' ok evo ja sam prebacio.

ni u jednom forumu se nesmije vrijedjati i svadjati. jest da se ponekad neko zakaci, to se zna. ali uvjek se gleda da nema svadje. u forumu disko urnabes mozes otvarati sta hoces. tamo nema moderatora i nebroje se komentari. ali isto je zabranjeno vrijedjati.

poz
makcode

<{POST_SNAPBACK}>

Huh pa tek sam sad primjetio da je tema Paganism zakljucana!!! Zasto je zakljucana? Jer nema veze sa islamom (zasto ne IZBRISES one silne teme na istom podforumu koje je stavljao (citaj: spamao) AdmiR a rijetko ko ih je otvorio)? Ta tema nemoze ici u disco urnabes jer taj dio foruma nije posvecen ozbiljnijem diskutovanju (bar ga ja ne dozivljavam tako). Daj mi reci gdje se to vrijedjalo na toj temi? Bilo je psovki sa moje strane na zadnjoj stranici upucenih jednom paganu (Varg Vikernes) i nevidim razlog da se tema zbog toga zakljuca. A taj nacional-scoicalist pagan nije pljucan bez razloga. Cak nije bilo ni offtopica u velikim kolicinama... Dugujes objasnjenje makcode

Sto se tice teme vezane za black metal na "muzika" podforumu, nju mogu nekako preboliti. Doduse, smatram da ni ona nije trebala biti zakljucana. Mozda se vrijedjalo jest, ali ljudi koji su tu upadali (ne mislim na PlastikMan-a, nego one koji su kasnije upadali - one koji se u metal razumiju kao ovce u pistolje) davali su komentare koji se tu nebi trebali nalaziti. To je rezultiralo malo grubljim komentarima ali s razlogom.

Ne kontam sta ti podrazumjevas pod svadjanjem. Diskusija i svadjanje nije isto. Nemozes ocekivati da se svako na forumu ulizuje drugom. Ima nas koji otvoreno govorimo svoja misljenja, bilo da kontriraju drugima ili ne ...

A sto se tice vrijedjanja, mozes li mi citirati primjer vrijedjanja zbog kojeg su zatvorene teme?

Pozdrav, i No hard feelings

ja nisam zakljucao one vase teme, niti sam ih procitao. Ali ako vam neko zakljuca temu onda je iz tog razloga. (svadja, vrijedjanje).

nek se javi onaj moderator koji je zakljucao i da napise razlog. Ja stim nemam nista (hvala bogu hehe).

Imam drugog posla...

enivej.

cuemo se

poz
makcode

e sorry onda makcode

Fakat ne kontam razlog sto je zakljucana tema Paganism... neznam sta je doticni moderator imao protiv toga ...

Nek se javi gospodin koji je zakljucao teme, pa nas prosvijetli...

pozdravljam

mislim nema smisla
ne znam sta da kazem al nema veze
sve u svemu nije mi jasno.............

ovaj covjek haman poceo prijetiti pa sigurno mu nesto nije sjela pravo

Huh pa tek sam sad primjetio da je tema Paganism zakljucana!!! Zasto je zakljucana? Jer nema veze sa islamom (zasto ne IZBRISES one silne teme na istom podforumu koje je stavljao (citaj: spamao) AdmiR a rijetko ko ih je otvorio)?

Comf sta mene nama tu uplices svagdje ti mene moras spomenuti nama ti odes na ovo ono ebemti to uvijek AdmiR ovo AdmiR ono:glare: nemoj to vise raditi a koje zakljuco vasu temu haj znaj nemoras odma na makcode svalti sto si zakljuco dugujes mi obijasnjenje ovo ono ima i drugi!!!..a makcode ako nece izbrisati moje teme vijerovatno ima razlog i vijerovatno su dobre teme i korisne :rolleyes: ....i nemoj me vise nigdje spominjati moje ime odma ti govoris sto ne zakjlucas one Admiroe teme nikoji ne gleda ima previse i stajaznam jos budalestina :angry2:

ovaj covjek haman poceo prijetiti pa sigurno mu nesto nije sjela pravo

<{POST_SNAPBACK}>

Prijetiti? heheh nikada. Meni je sve sjelo, ali nije sjelo onom sto je zakljucao temu ...

Comf sta mene nama tu uplices svagdje ti mene moras spomenuti nama ti odes na ovo ono ebemti to uvijek AdmiR ovo AdmiR ono:glare:  nemoj to vise raditi a koje zakljuco vasu temu haj znaj nemoras odma na makcode svalti sto si zakljuco dugujes mi obijasnjenje ovo ono ima i drugi!!!..a makcode ako nece izbrisati moje teme vijerovatno ima razlog i vijerovatno su dobre teme i korisne :rolleyes:  ....i nemoj me vise nigdje spominjati moje ime odma ti govoris sto ne zakjlucas one Admiroe teme nikoji ne gleda ima previse i stajaznam jos budalestina :angry2:

<{POST_SNAPBACK}>

Ovako, ja nisam nista svalio na makcode nego sam rekao da duguje objasnjenje (jer sam mislio da je zakljucao temu). Nemam nista ni protiv njega ni protiv tebe, nisam napao ni njega ni tebe. Tvoje teme sam naveo za primjer jer ih je bilo dosta i malo ko se na njih javljao (ako ja lazem, ne lazu statistike, pogledaj koliko su tvoje teme puta otvorene). Niti jedna tvoja tema nije zakljucana/izbrisana (bez obzira sto su bile neposjecivane), a PaganLord-ova tema na kojoj smo ja i on (i drugi) pricali na 3 stranice je zakljucana. Sad ja pitam, iz kojeg razloga? jel to nekom od moderatora dosadilo ili smetalo? Nemoj me krivo shvatiti. Ne zelim ja da se tvoje teme zakljucavaju, niti bilo cije druge - pa tako ni PaganLord-ove. Kao sto sam rekao, naveo sam te za primjer. Ako si se uvrijedio, ja se izvinjavam.
_______

Ja fakat neznam kome je to toliko smetalo, pa da je zakljucao temu. Ja bi volio da se taj moderator javi i kaze zasto je tema "Paganism" zakljucana. Ne zelim se raspravljati s doticnim moderatorom, samo zelim da kaze razlog zbog cega je tema zakljucana. Ja u toj temi nisam vidio nista lose, ako on jest - neka kaze. Molim jos jednom da nas prosvjetli...

Pozdrav ;)

Pogledajte tu na religiji ko je moderator pa ga pitajte zasto je zakljucao temu nek vam objasni.

1. Tema otisla iz svog toka...
2. privatni razgovori koje mozete i preko mirca, iliti na drugi nacin

Nista protiv vas, niti onog o cemu se prvobitno govorilo.

1. Tema otisla iz svog toka...
2. privatni razgovori koje mozete i preko mirca, iliti na drugi nacin

Nista protiv vas, niti onog o cemu se prvobitno govorilo.

<{POST_SNAPBACK}>

Rekao sam da necu da raspravljam ali samo cu ovo reci:

http://forum.cazin.org/index.php?showtopic=2114&st=40

Ja sam nasao samo 3 (slovima: tri) posta koja nemaju nikakve veze s paganizmom. Ja sam offtopice naglasavao "offtopic:/ontopic:". Kad bi se teme zakljucavale zbog takvih oblika offtopica bilo bi ih puno vise. Da pojasnim druge stvari, Varg Vikernes je norveski black metalac, samozvani pagan i nekada clan pokreta (ili teroristicke organizacije) "Crni krug", covjeku je cilj istjerati krscanstvo iz Norveske i vratiti slavu starim paganskim bogovima (cuo si sigurno za nordijsku mitologiju i njihove bogove). Taj covjek je napisao gomilu clanaka i jednu knjigu o paganizmu, tako da on spada u temu bez obzira na njegove nacisticke/fasisticke stavove ... On ima svoju interpretaciju paganizma (procitaj njegov tekst koji je PaganLord kopirao na istoj temi) s kojom se ja bas ne slazem, ali opet spada u paganizam ...

Iskreno zbog ovakvih "odlazaka iz svog toka" i "offtopica" mozes zakljucati puno vise temi na ovom forumu...

Svejedno, ne planiram se javljati vise na ovu temu jer znam da nemogu nista dobiti (osim bana) ...

Pozdrav ;)

ahaha sve je ovo smijesno :P
cool samo nek se teme zakljucavaju :P
mislim ne nerviram se ja zbog tema sto su zakljucane vec sto su zakljucane bez razloga(bar ja mislim tako)

Admir-e faco svjetska
comf je u pravu sto se tice tebe i tvojih tema, postova i u opste tvog samog stava prema ovom forumu
zato nemoj se javljati i njemu nesto pricati kad nisi u pravu(nije prijetnja) (ali sam morao napisati jer za neke je to potrebno naglasiti)

ovako sto se tice off-topica
nisam primijetio da je bilo puno al nevermind
sto se tice pp izmedju mene i comf-a je bilo, i to dosta, tako da se ne kaze da smo sve pisali radi postova i da smo to mogli napisati preko pp-a (samo da se zna)
ono sto sam smatrao da je trebalo biti za forum ja sam napisao, ono sto nije pp je radio svoje

tako da........ tralalala

bla <[O_o]> nije mi jasnoooooo
al nevermind

pozdraf

Admir-e faco svjetska
comf je u pravu sto se tice tebe i tvojih tema, postova i u opste tvog samog stava prema ovom forumu

Svarog-e faco svijetska
Hajde brete reci kakvog moga stava prema ovom forumu i mojih tema...

ajd se ti lijepo zabij u monitor dobrih deset puta pa mi se javi

ev sad se zapravo vidi ko skrece sa teme i to na svakom dijelu foruma(muzika ili nesto sl.)
pa mora covjek da skrene sa teme kad on stalno pise nesto ne vezano za temu
mislim morate se pozabaviti malo sa njim

pozdrav poseban za admira

Decki... nemojte pocinjati na taj nacin. Cuj comf, bez obzira na naglasavanje offtopic postoji citav podforum za takav vid komuniciranja.

ajd se ti lijepo zabij u monitor dobrih deset puta pa mi se javi

ev sad se zapravo vidi ko skrece sa teme i to na svakom dijelu foruma(muzika ili nesto sl.)
pa mora covjek da skrene sa teme kad on stalno pise nesto ne vezano za temu
mislim morate se pozabaviti malo sa njim