Jump to content
Slatkica_111

Sta Vam Je Najlakse/najbrze Skuhati??

Recommended Posts

Kupis gotove sendvice :D i samo ih u mikro ugrijes i to je to :D nista brze nema, jedno ako ih nece grijati :D hehe

[quote name='ki113r' post='167003' date='Jun 20 2007, 14:32']Kupis gotove sendvice :D i samo ih u mikro ugrijes i to je to :D nista brze nema, jedno ako ih nece grijati :D hehe[/quote]

ili pizza kupovna :D samo ugrijes heheheh :D
meni je najbrze napraviti sendvic :D

Sto je zaista najbrze je ispeci jaja, skuhati hrenovke, kobasice, i sl.
To je u par min gotovo, ali inace nesto sto vise "lici" na kuhanu hranu najbrze mi je skuhati tjesteninu neku, spagete i sl. te neki umak uz to, u 20 min rucak gotov, da prste polizes... Povrce se takodjer na raznorazne nacine moze skuhati za par minuta, treba biti maher, ehhe :D Purecu sniclu za brzinu pripremis, ma ja sve na brzinu skuham, osim ako pecem nesto u rerni sto ima neki dugotrajan i poseban nacin pripreme. Iskustvo cini svoje. :)

[quote name='Hugolina' post='167020' date='Jun 20 2007, 16:28']Sto je zaista najbrze je ispeci jaja, skuhati hrenovke, kobasice, i sl.
To je u par min gotovo, ali inace nesto sto vise "lici" na kuhanu hranu najbrze mi je skuhati tjesteninu neku, spagete i sl. te neki umak uz to, [b]u 20 min rucak gotov[/b], da prste polizes... Povrce se takodjer na raznorazne nacine moze skuhati za par minuta, treba biti maher, ehhe :D Purecu sniclu za brzinu pripremis, ma ja sve na brzinu skuham, osim ako pecem nesto u rerni sto ima neki dugotrajan i poseban nacin pripreme. Iskustvo cini svoje. :)[/quote]
Ovo nije bas brzo :D meni je brzo sve sto je u 5-6 minuta, sve preko je vec uhhu :D, iskustvo cini svoje :P hihi

Ma definitvno hrenovke ;) simply the best makar za mene :mellow:

Hmmm pa mogu sendvic,hrenovke,narezak,jaja to ja barem od ovako njalakse i najbreze napravljene hrane konzumiram :D

joj meni je najlakse makarone skuhati :D ...komsinica mi jednom pala od smijeha kad je za par puta dosla kod mene a ja samo makarone jedem :D ..sad nesto rizu jedem,neki dan sam pojela kilu rize skuhane,covjece,bas mi pravo godi u ovim ljetnim danima...a i hocu da se udebljam,pa cula da je riza dobra za to...et...ugodno s korisnim..

ma najlakse je otici i naruciti sendvic :lol:

Ma JAJA, al sto je to meni dobra hrana to nije normalno, men to bolje od mesa, jos kad luka i prsuta pomisas ... njam njam

-makaroni sa tunjevinom i svjezom paprikom...makaroni sa sirom (njam)
-piletina u lisnatom tijestu (jaaako jednostavno i brzo)
-jaja :D

-Uprziti jaja
-Skuhati supu :lol:

zadnje vrijeme na brzinu umutim kljukusu :D ako se mi zuri hehehe :D

skuhati, definitivno one instant-supe..

napraviti.. pa to se bar zna.. pa da: C E V A P E :lol:

meni Boga mi najlakse kljukusu staviti da se pece.. ili makarone skuhati :D al treba onda i sosu neku uz to.. zato uvijek kad sam negdje na letu, kljukusu umutim i to je to

najlakse mi je skuhat jaja... sec i gotovi :D

Toast ubacim u Toaster neski pemaz ili sl. i to je to :D mmmm :D i chashu mljeka :D to obavezno ovako kad dodjem iz vadis u 5h ujutro

jaja sa sirom ili sudzukom ili hrenovkama
skuhati hrenovke
isprziti cevape
napraviti puru

Prethodno kupljenu pitu preliti s prethodno kupljenim jogurtom :icon_cheesygrin: i eto jela... ili puru preliti jogurtom i voila!

najbrže je kad uzmeš brener i ispečeš kobasicu u 5 sekundi
a ja inače kad sam u žurvi smutim jaja i nabacam u njih svakakvih čuda i to kad vidiš mnogima dođe slabo od same pomisli da bi to pojeo ali bude ukusno..

sad u ovom vremenu stvarno tesko se nadze vremena za kuhanje al mislim da se za 20 minuta pa cak i manje moze napravit jako lijepa hrana,ipak se radi o hrani koja je potreba za zivot tijela to nam je gorivo.evo holandzani se sad sve vise opredjeljuju za jesti van kuce jer nemogu takav im je sistem da nemaju vremena ni za kuhanje i to im je jedini nacin i da posjede sa djecom kad odu na ruckove ili vecere,kod kuce vecinom jedu mazalice,vikend im je kao bajram kod nas izlaze druze se jeduu ko konji jer nemogu sve namirit radnim danima, :)

hrenovke se zacas skuhaju :D ili se isprzze :) to je za 4-5 miuta gotovo :) il jaja na to hrknes, 2-3 paradajza, koja solja mlijeka/jogurta i najedes se kaj krmek :D a sve to zacas :D