Jump to content
Slatkica_111

Sta Vam Je Najlakse/najbrze Skuhati??

Recommended Posts

Pa djugum vode valjda naj brze skuhati :D

A i to ako je previse posla najbrze je u MC Donalds na drive thru :D

Al iskreno receno kad dodjem kuci gladna il kad mi prahne nesto ja sebi volim da napravi cilburg...isickam sebi luk dase przi onda razbijem par jaja na oko stavim bibera vegete soli itd. onda kad bude gotovo stavim onog bosanskog slanog sira na to i malo bjelog luka(kako ko voli)...dok se raspremim i istusiram moja cilburga je gotova za 5 ,10 minuta.

pura je brza i njamm...kljukusa isto....trahana isto brzo..supa....al kas bas gladen i nemas vremena skuhat otvoris ribicu i smazes :D

eh ..kao student..covjek svasta jede..
ko voli paradajz neka ga na manje komade izreze , uzme pavlaku posoli je i pomijesa sa paradajzom..ko nije probao neka proba..bogat okus..
sto se tice pekara i studenata ko brat i sestra..
ljeti je dobro jesti krastavac u jogurtu malo posoljen..osvjezava a sa malo kruha ubilo se za vruce dane..hehe a ne deblja heheh
tava vrelo ulje, malo paprike, paradajza, pavlake za kuhanje malo se sve uprzi po zelji zacini i dobro naumace ..hehehe

Najlakse je jaj skuhati. Ko ne voli jaje na oko nek se javi hehe!

Ili Grah skuhati nije lose!

pozz

fruit

evo jedan brzi recept...pa bujrum

malo krompira tj zavisi jeste li sami ili imate jos koga na veceri :D ogulite ih i prerezete preko pola,operete i zasolite,vegete isto ako stavljate oboje onda manje soli da nebi bilo preslano i malo crvene paprike i ulja,sve to izmjesajte u zdjeli i poredajte u tevsiju ali tako da krompir stavljate na onu plosnatu stranu (ako treba jos ulja dodajte,al ne moraju plivati)

i to pecite dok se ne ispece :D ne dok ne ufate se dobro odozdo ono hrskavo i kad je gotovo izvadite i jedite s sirem sad dali domacim ako imate super ako ne kupite i eto..

prijatno,usput ovo mi je najbrze poslije kljukuse i tjestenine!

evo jedan brzi recept...pa bujrum
malo krompira tj zavisi jeste li sami ili imate jos koga na veceri :D  ogulite ih i prerezete preko pola,operete i zasolite,vegete isto ako stavljate oboje onda manje soli da nebi bilo preslano i malo crvene paprike i ulja,sve to izmjesajte u zdjeli i poredajte u tevsiju ali tako da krompir stavljate na onu plosnatu stranu (ako treba jos ulja dodajte,al ne moraju plivati)

i to pecite dok se ne ispece :D  ne dok ne ufate se dobro odozdo ono hrskavo i kad je gotovo izvadite i jedite s sirem sad dali domacim ako imate super ako ne kupite i eto..

prijatno,usput ovo mi je najbrze poslije kljukuse i tjestenine!

<{POST_SNAPBACK}>

ma smuckaj sira i jaja u jednoj posudi i pospi kad vec budu pri kraju da se i to skupa ispece ....

Pa ja i uradim sve sto i ti samo na kraju malo sira i jaja (+ moze i domace vrhnje, kupovno ne volim) umjesam i dodam na to....
uz to narezes paradajza i enjoy:)

ehh, kad ja napravim kljukusu, i to onu krompirovu, pa stavis na nju sira i malo vrhnja, pa covjek bi prste polizao :) brzo, jeftino a sito :)

Pa ja i uradim sve sto i ti samo na kraju malo sira i jaja (+ moze i domace vrhnje, kupovno ne volim) umjesam i dodam na to....
uz to narezes paradajza i enjoy:)

<{POST_SNAPBACK}>

to da se skupa ispecu s sirom i jajaima jel?

ako je tako u mene nije tako kad ispeces kropire i kad se malo ohlade jedes ih s sirom kapi? odvojeno je to jedno od drugog! :)

pa nekako najbrze ispeces par jaja,al ja za 10-15min napravim punjene paprike

to da se skupa ispecu s sirom i jajaima jel?

ako je tako u mene nije tako kad ispeces kropire i kad se malo ohlade jedes ih s sirom kapi? odvojeno je to jedno od drugog! :)

<{POST_SNAPBACK}>

eh sorry ovo fakat nisam vidio... pa da sad odgovorim jest da je proslo....

ma ono kad budu krompiri gotovi umjesam par jaja i sira domaceg i mozes ubacit i vrhnja u to u jednoj posudi i onda to polijem po krompirima i bas se onako fino zapece to sve u rerni jos 5 minuta i onda bude fakat super... bar meni ... probaj :D

et interesujeme koje jelo najbrze mozete skuhati?

<{POST_SNAPBACK}>

kad sam gladan najlakse i najbrze mi je skuhati hrenovke :)

otvoriti konzervu gulasa i podgrijati i podgrijati specle...i super,salate malo i perfektan rucak..heehhe

sve sto se moze podgrijati to je za mene idealno.....samo ripim u mikrovalnu i et za 5min.gotovo jesti.....:D

Ma najbrze ide snita kruha i pasteta i udri :D

Napraviti kajganu ili makarone i sir to zapeci njamiiiiiiii

jaja, spagette, supu, kobasice, hmm sve sto se przi :D

Najbrze skuham hrenovke, ali u zadnje vrijeme smrznute pizze 5 min i gotovo.
A i sve vrste jaja i tjestenine se vrlo brzo naprave.

ma sendvic majka :D ... mada za mene mama kuha zadnje vrijeme ... pazi mi na ishranu zena ...