Jump to content
Slatkica_111

Sta Vam Je Najlakse/najbrze Skuhati??

Recommended Posts

Veliku tepsiju pite mogu da napravim za nekih dvadesetak minuta.
Jedino ako je krompirusa u pitanju onda oduzima vrijeme ono guljenje i sijeckanje krompira.

Veliku tepsiju pite mogu da napravim za nekih dvadesetak minuta.
Jedino ako je krompirusa u pitanju onda oduzima vrijeme ono guljenje i sijeckanje krompira.

<{POST_SNAPBACK}>

to meni uvjek mama pripremi i ja onda za deset petnes minuta razvijem i slozim je :D najvise volim krompirusu :)

Da ispaci..ne skuhati vise bubam :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

ja se mozda jednom u mjesec dana sjetim da sebi izpecem ili skuham jaje. hehe :lol:

ja se mozda jednom u mjesec dana sjetim da sebi izpecem ili skuham jaje. hehe  :lol:

Ja sebi vise puta svarim vareno jaje :) ili kako se to pod nas kaze...a isto ponekad ispecem jaje

Sa faxa dodes umoran najbolje telecu jetricu za 10-15 minuta gotovo ili poparu najbrze napraviti.

supu mi je najlakse napraviti.. istresem iz vrecice 10 min i gotovo :)
a onda na brzake napravim i rizu, umak od sampinjona, malo povrca i pilece meso... 20 min vrh glave,,,mmm njamiiiii.. sad ode sebi praviti :)

supu mi je najlakse napraviti.. istresem iz vrecice 10 min i gotovo :)
a onda na brzake napravim i rizu, umak od sampinjona, malo povrca i pilece meso... 20 min vrh glave,,,mmm njamiiiii.. sad ode sebi praviti :)

<{POST_SNAPBACK}>

a nebi ponudila :) :)

ma najbrze i najmanje posla sa pizzom upalis mikrovalnu i ubacis je unutra..cas posla..tako sam ja bar vidila kod nekog :P:lol: :D

Guest mallenaaa

ma najbrze i najmanje posla sa pizzom upalis mikrovalnu i ubacis je unutra..cas posla..tako sam ja bar vidila kod nekog :P  :lol:  :D

<{POST_SNAPBACK}>

hahahhaahahhah

:lol:
i ja sam to vidjela :)

najbrze mmm pileca prsa u umaku od vrhnja i riza ili svalki :) njamii 20min i salata naravno :)

ma najbrze i najmanje posla sa pizzom upalis mikrovalnu i ubacis je unutra..cas posla..tako sam ja bar vidila kod nekog  :P  :lol:  :D

Pa mores stavt pizu u mikrovalnu stavis i za paar min. gotovo ;)

Eh ovo sto je malena napisala ja stvarno brzo, riza i pileca prsa, a sto se tice umaka mozes kakav hoces!

ma najbrze i najmanje posla sa pizzom upalis mikrovalnu i ubacis je unutra..cas posla..tako sam ja bar vidila kod nekog :P  :lol:  :D

<{POST_SNAPBACK}>

da nis kodmene..hehe :) il one supe,samo zavrijes vodu i saspes(a supe budu super)..il u mikro i fertik :)

joooooooj ma makaroni ajiiii.... i uz to supu neku, al' s zacinom makaroni ne znam tocan naziv, glavno malo jaci zacin ide slicno umaku nekom o francuske salate na to i ready to :eat::eat:
takodjer i pizza ide brzo ili pljeskavice tih predjela i jela :drool::drool:

jaja i hrenovke :D najbrze to ide ili neke pljeskavice ili na brzinu razvijem masancu, zavisi od toga koliko sam gladan :D

Heh, jaja su daleko najzahvalnija, jos sad ova sto imaju malo u sebi pticije gripe idu ko halva

Ostalom bome nisam vican.

Ali smio bi se okladiti da bi za 20 dana mogu nauciti kuhati bolje neg i jedna zenska sa ovog foruma... B)
Lipo zalosno, nemam pojma kako ce se sve to poudavati, valjda misle da muski mogu raditi na vodu i pivu...

A tek kad bi pito koja zna razvijati, ma kakvi..... nema smisla

:D :D

Sa faxa dodes umoran najbolje telecu jetricu za 10-15 minuta gotovo ili poparu najbrze napraviti.

<{POST_SNAPBACK}>

Sta je popara? :huh: