Jump to content
Dobar_Los_Zao

Pravo na jednu noć sedmično uz Go-Go girls?

Recommended Posts

mahh ako je to normalno nek i mene momak pusti onda da idem gledati tamo neke stripere,gologuze muskarce il sta vec,pa ce ici i on gledat Go-Go girls...hahah,znaci od toga nema nista:I jer muskarci su takvi,oni bi isli ,a da mi budemo dobre i ne gledamo te vulgarije :P E nemozeeeeeeeeeeeeeee:) necemo onda ni ti ni ja nikuda,plesacemo jedno drugom hahahaha

[quote name='zwrka' timestamp='1300536716' post='422617']
mahh ako je to normalno nek i mene momak pusti onda da idem gledati tamo neke stripere,gologuze muskarce il sta vec,pa ce ici i on gledat Go-Go girls...hahah,znaci od toga nema nista:I jer muskarci su takvi,oni bi isli ,a da mi budemo dobre i ne gledamo te vulgarije :P E nemozeeeeeeeeeeeeeee:) necemo onda ni ti ni ja nikuda,plesacemo jedno drugom hahahaha
[/quote]

Pa kad se ne mozete obuzdati i kontrolisati zato bolje sijedite kod kuce :P

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1299626086' post='421316']
go go nije prostitutka! :) za postavljaca teme.. nako usput, rijetko koja go go plesacica da ce na takvo nesto pristati..

sto se prostitutki tice, tu je malo muskaraca koji nisu bili ili koji neidu redovno..

prije nekoliko se zalomilo i zavrsilo u jednom dekoriranom baru znaci gdje su zene koje se mogu za privatni ili javni ples platiti..
i ako mu plese onako kako je nama plesala ako se onako krece i onako pali... svoje tijelo onako znano kao zmija uvija..
ma vala nek ga napali i posle njenog plesa meni kuci posalje ;) ili jos bolje nek za oboje plese.. :D nidje kraja.. nekako ste svi od istog drveta snicani :D

i da se nedaju dirati sam se licno uvijerila.. tako d l z nista od toga izgleda.. moraces ici prostitutkama :D
[/quote]

Tacno, pa dok ja nisam tu, neka gleda, ali sto se tice plesa i dr stvari, za to sam ja zaduzena, samo treba biti inovativan :)