Jump to content
Sign in to follow this  
auslanderka zauvjek bosanka

Slatkisiii

Recommended Posts

Ne znam, mislim da ne pretjerujem u tome, jer ne kupujem u nekim većim količinama, jer dijeca nisu "napasna" po pitanju slatki

Ja ih kupujem koliko sebi tako i djeci....kad budem imala svoju kako cu razmisljati ne znam...valjda cu uvesti neke mjere...:D

Sto rece Ciklama....te grickalice, samo kad pocnem, ne mogu stati....:D

Kod mene uvijek ima slatkisa ali nedajem ih bas Mehmedu,naravno ponekad nesto ali nista pretjerano, svaki dan mu dam od hipp ovo( sorry moram staviti sliku, ne znam kako da objasnim sta je ) :D :

mislim da mu je to bolje nego cokoladice i ostalo, kupim mu razni ovih i voli to jesti ...

[img]http://www.windeln.de/media/catalog/product//4/0/40623375_Muesli-Freund_Pfirsich-Apfel_2_32.jpg[/img]

Bogami :) iskreno kod nas Enej dosta slatkisa pojede i bio je poceo pretjerivati pa smo bogam ogranicili :) a sto se grickalica tice to on more svega od oraha do pistacija smokija kikirikija cipsa stapica i tako dalje ... ali jede i voce i povrce i sve ... tako da dajem mu za piti vodu caj i sok ali vecinoma radje caj bar sad kako se malko prehladio ... a inace imamo slatkisa uvijek :D sve troje volimo slatko tak da nepretjerujemo ali nije ni da ne kupimo mu ... najvise voli kinder jaje al vecinoma zbog onih igracki :D tu su onda jos kinder country, hanuta, knoppers itako dalje :P ... mogo bi on kad bi insan dozvolio od toga i zivjet :P

[quote name='Zelka' timestamp='1299483925' post='421010']
Bogami :) iskreno kod nas Enej dosta slatkisa pojede i bio je poceo pretjerivati pa smo bogam ogranicili :) a sto se grickalica tice to on more svega od oraha do pistacija smokija kikirikija cipsa stapica i tako dalje ... ali jede i voce i povrce i sve ... tako da dajem mu za piti vodu caj i sok ali vecinoma radje caj bar sad kako se malko prehladio ... a inace imamo slatkisa uvijek :D sve troje volimo slatko tak da nepretjerujemo ali nije ni da ne kupimo mu ... [b]najvise voli kinder jaje al vecinoma zbog onih igracki[/b] :D tu su onda jos kinder country, hanuta, knoppers itako dalje :P ... mogo bi on kad bi insan dozvolio od toga i zivjet :P
[/quote]

Moji su kad su bili mali bili ludi za kinder-jajima, a moj tata gori od njih, tačno me muka obuzimala od samog spomena na ta jaja, jo

[quote name='Ciklama' timestamp='1299485689' post='421012']
Moji su kad su bili mali bili ludi za kinder-jajima, a moj tata gori od njih, tačno me muka obuzimala od samog spomena na ta jaja, jo

[quote name='Zelka' timestamp='1299483925' post='421010']
Bogami :) iskreno kod nas Enej dosta slatkisa pojede i bio je poceo pretjerivati pa smo bogam ogranicili :) a sto se grickalica tice to on more svega od oraha do pistacija smokija kikirikija cipsa stapica i tako dalje ... ali jede i voce i povrce i sve ... tako da dajem mu za piti vodu caj i sok ali vecinoma radje caj bar sad kako se malko prehladio ... a inace imamo slatkisa uvijek :D sve troje volimo slatko tak da nepretjerujemo ali nije ni da ne kupimo mu ... najvise voli kinder jaje al vecinoma zbog onih igracki :D tu su onda jos kinder country, hanuta, knoppers itako dalje :P ... mogo bi on kad bi insan dozvolio od toga i zivjet :P
[/quote]

ako on nece cokoladu, posalji je meni a njemu ostavi igracku :P

ja svom zasad nedajem cesto cokoladice, normalno da pojede ali cesto ne ;)

Ja slatkise volim, to bez daljnjeg :D, ali ne pretjerujem. Isto u kuci uvijek ima slatkisa i grickalica, Najli dam kinder cokoladicu, ali ne cesto ili krem bananicu. Isto voli da jede stapice, ja joj iskomadam i ona sama gricka po malo. Voli slane krekere i bolje da to jede nego slatko. :)
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='Apotekarka_21' timestamp='1299497106' post='421024']
Ja slatkise volim, to bez daljnjeg :D, ali ne pretjerujem. Isto u kuci uvijek ima slatkisa i grickalica, Najli dam kinder cokoladicu, ali ne cesto ili krem bananicu. Isto voli da jede stapice, ja joj iskomadam i ona sama gricka po malo. Voli slane krekere i bolje da to jede nego slatko i voce. :)
[/quote]

nesto mi zapelo za oko - to da je bolje krekere nego voce, bolje da jede voce ;)

[quote name='selma90' timestamp='1299583078' post='421207']
nesto mi zapelo za oko - to da je bolje krekere nego voce, bolje da jede voce ;)
[/quote]

aa neee htjela sam napisati da voli slane krekere i voce da jede bolje nego slatkise, vidim tek sad da sam pogresno napisala, pa mi je netko i minus dao :( samo sam greskom napisala, a sad ne mogu da ispravim Edited by Apotekarka_21

[quote name='Apotekarka_21' timestamp='1299586350' post='421211']
aa neee htjela sam napisati da voli slane krekere i voce da jede bolje nego slatkise, vidim tek sad da sam pogresno napisala, pa mi je netko i minus dao :( samo sam greskom napisala, a sad ne mogu da ispravim
[/quote]

hehe redoslijed rijeci poremetila :P ... razumijem sta si htjela napisati ;)