Jump to content
Dobar_Los_Zao

Ona izlazi s prijateljima, a vi kod kuće

Recommended Posts

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1299506454' post='421055']
gospode boze.. tako mi boga i svega, ja nase ljude nikako nemogu da shvatim.. na prvi momenat se pitam dali je ovo stvarno ozbiljna tema ili zajebancija..

logiocno da ce izaci, logicno jer je bila zivo bice i prije tebe. danasnja zena je neovisna. Ja kad procitam ove komentare i postavljene teme dodjem do zakljucka da je za nase ljude brak veza sebe s eodrei, svega sto je bilo prije te osobe..

tako bolestno i bjedno razmisljanje...

PS.. sad za muskarce piatnej.. kako dodjee jedan danasnji savremen, skolocvan prosvjecen muskarac do ovakvih stupidnih razmisljanja i zasto?? Pogotov ko mu da za pravo da to zahtjeva???[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/mellow.gif[/img]
[/quote]

ecika to sine mora sve u suru :),nema hodanja po kahvama :))

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1299506454' post='421055']
gospode boze.. tako mi boga i svega, ja nase ljude nikako nemogu da shvatim.. na prvi momenat se pitam dali je ovo stvarno ozbiljna tema ili zajebancija..

logiocno da ce izaci, logicno jer je bila zivo bice i prije tebe. danasnja zena je neovisna. Ja kad procitam ove komentare i postavljene teme dodjem do zakljucka da je za nase ljude brak veza sebe s eodrei, svega sto je bilo prije te osobe..

tako bolestno i bjedno razmisljanje...

PS.. sad za muskarce piatnej.. kako dodjee jedan danasnji savremen, skolocvan prosvjecen muskarac do ovakvih stupidnih razmisljanja i zasto?? Pogotov ko mu da za pravo da to zahtjeva???[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/mellow.gif[/img]
[/quote]
Nedodje, naravno da do takvih stupidnih razmisljanja nedodje savremen skolovan i prosvijećen (razum
  • Upvote 1

[quote name='scooby-doo' timestamp='1299506919' post='421058']
Nedodje, naravno da do takvih stupidnih razmisljanja nedodje savremen skolovan i prosvijećen (razum
  • Upvote 1

[quote name='pingvin' timestamp='1299503976' post='421047']
Ja koliko vidim ovdje se neke muskarcine pisu :D

Samostalnost bilo kog covjeka na svijetu se ne moze platiti ali balkanci ne mogu prihvatiti da zena bude samostalna.
[/quote]

Kolega, nisam ovako nesto ocekivala od vas....:D

Samostalnost je jedna druga prica, a to je ja sam ja i ne trebam nikog i sve mogu sam/a...:D dakle, hocu promjeniti auto, to i uradim, jer nikog nemam i ne trebam nicije misljenje...:D eh, a u braku to ne ide.....za sve se mora popricati, dogovoriti i slicno....:D tako i odlazak na kafu....:)

Dalje,pametna zena nikad nece ni pomisliti da nekog posalje "poprijeko", a tek nekog s kim je u braku...:) bit ce da treba imati obraza....:D
  • Upvote 2
  • Downvote 1

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1299507870' post='421060']
HMmm.. Halalii al nisi u pravu... Ja to vidim malo drugacije.. Znaci postoje stvari oko koje je potrebno i popustiti.. Nekad i precutati, pa cak kad je covjek i u pravu... Sve da bi se veza ili brak sacuvao..
E sad kahva sa prijateljicama, dok on tamo neku glupu njoj neinteresantnu utakmicu gleda.. Neznam u cemu je problem.. to mi je tako neshvatljivo da uopste oko tih stvari nebi htjela diskutovati... Kako bi takvi muskarci tek pili krv zenama..
A problem nije do tih zena, nego do njih tj. muskaraca sami. U stvarnosti su manji od makova zrna, imaju neke druge komplekse znaci ubilo ih u poojam, pa se ukakishe od konkurencije.. Nistaa to nije nego nedostatak smaopuzdanja.. ;)
i da ovaj primjer sto si gore naveo pa to nebi ni svabo dozovlio ;)
pak kolega je ovo malo extremniji slucaj..... na temi je prica smao o bezazlanoj kahvi u gradu mozda od sat dva vremena... ;)
Ne amren.. Bad boy ti to nemora ni reci.. Kuzis od samo pogleda ga postujes da i nepomisljas na to :D
A mr. nice jadan ugadjajuci drugima skuzi da je cijelo vrijeme njemu ulazilo :D
[/quote]

Ma dobro razumijem ja to, već sam se bio izjasnio da je kod mene sve 50:50 znači ako tog predvečerja ili noći imam i ja nekog kolegu slobodnog da izadjem, nekide i ona idem i ja, u protivnom ću joj morati dosadjivati sa njezinom prijateljicom na kahvi :D ili sam ja već ispucao bonus jedan izlazak na kahvu jaranom i nje je reda, kod mene je zasad sve fino uredno, voli se čojek, po

[quote name='Amren' timestamp='1299514453' post='421073']
Kolega, nisam ovako nesto ocekivala od vas....:D

Samostalnost je jedna druga prica, a to je ja sam ja i ne trebam nikog i sve mogu sam/a...:D dakle, hocu promjeniti auto, to i uradim, jer nikog nemam i ne trebam nicije misljenje...:D eh, a u braku to ne ide.....za sve se mora popricati, dogovoriti i slicno....:D tako i odlazak na kafu....:)

Dalje,pametna zena nikad nece ni pomisliti da nekog posalje "poprijeko", a tek nekog s kim je u braku...:) bit ce da treba imati obraza....:D
[/quote]

Ovdje se ide iz krajnosti u krajnosti. :rolleyes: Putovanja, noćivanja, "porijeko" slanje,

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1299270830' post='420599']
Kako gledate ove situacije da ona ide van dok vi doma sjedite pred TV-om, jer ona zeli van a vi zelite gledati utakmicu.

Da li je dobar kompromis da je pustite s prijateljima/prijateljicama.. :rolleyes:
[/quote]

Zavisi dali je počela tekma. Ako je počela samo polako da iziđe i da nehoda oko televizora a ako nije neka po

[quote name='pingvin' timestamp='1299503976' post='421047']
Ja koliko vidim ovdje se neke muskarcine pisu :D

Samostalnost bilo kog covjeka na svijetu se ne moze platiti ali balkanci ne mogu prihvatiti da zena bude samostalna.
[/quote]

pa i ti doso napisati sta ... :icon_cheesygrin:

tema ode na to ko je sef i tako te stvari ...

nije stvar povjerenja , stvar je iskusenja ...

koliko neko moze odoljeti , ne bitno bio zensko ili musko , da ne predje prag ...

sretan osmi mart dan zena , svima zenama na ovoj temi ... :icon_cheesygrin:
  • Upvote 2

[quote name='lucky' timestamp='1299565014' post='421179']
[b]pa i ti doso napisati sta[/b] ... :icon_cheesygrin:

tema ode na to ko je sef i tako te stvari ...

nije stvar povjerenja , stvar je iskusenja ...

koliko neko moze odoljeti , ne bitno bio zensko ili musko , da ne predje prag ...

sretan osmi mart dan zena , svima zenama na ovoj temi ... :icon_cheesygrin:
[/quote]
To ja u svom stilu, vidis kako zivne tema odmah :D Edited by pingvin
  • Upvote 2

ovdje :D i onako moze pisati svatko sta zeli a sta je u stvarnosti pitanje je veliko :) najbolje trebaju znati oni koji su u braku sta bi i kako bi djabe vikat ja bi vako ja bi nako dok se neproba ... ali dogovor i prica svasta moze :) pocne li se kontrirati i radit jedno protiv drugog nema tu ni braka ni nicega ...

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1299270830' post='420599']
Kako gledate ove situacije da ona ide van dok vi doma sjedite pred TV-om, jer ona zeli van a vi zelite gledati utakmicu.

Da li je dobar kompromis da je pustite s prijateljima/prijateljicama.. :rolleyes:
[/quote]
Aha, sad otvori temu : "Kako gledate na to ona gleda utakmicu kod kuće,

a on iziđe u grad i jo

[quote name='Ciklama' timestamp='1299621709' post='421307']

a on iziđe u grad i jo

[quote name='Ciklama' timestamp='1299621709' post='421307']

a on iziđe u grad i još ode u kafić u kojem gostuju go go-plesačice i to na Dan žena." :ap:

[/quote]

Slažem se nije u redu da "ode u kafić u kojem gostuju go go-plesačice i to na Dan žena." Mislim 8. marta igrala se utakmica osmine finala lige prvaka Barcelona: Arsenal to je trebao gledati, a žena da se dokaže kao žena na Dan žena očisti kuću i ne mota se po dnevnoj sobi oko televizora. Osim ako je ne zovne da donese hladnu pivu. Go-go plesačice treba otići gledati drugu noć, kad ne bude utakmica na tv-u, da žena može očistiti dnevnu sobu a da mu pri tom ne smeta. Edited by muhamedt
  • Upvote 1
  • Downvote 3

@Apotekarka prijatelju :D i kod mene je sve fala Bogu normalno, sve je relax i negleda se bas toliko u te sitnice (osim kad me negdje u prolazu pozdravi kakva biv

Hhahahahaha...bas se ismija dobro....ali jako je zalosno da je ovakvo stanje kod nasih mladi...Moje prijateljice i ja,ne izlazimo bas cesto jer obaveza je previse ali opet kad izadjemo,nacugamo se idemo u nocni provod bez decki/muzeva.Nikad ni jednoj od nas ni je naumpalo da sta sa strane uradimo,jer cijenimo ono sto imamo u braku i svoju slobodu.A to vas razmisljanje sta ce ko reci,nije da zenino izlazi je fakat smijesno...A najgore je kad insanu nesto zabranis,onda to postaje jos sladje.P.S.djecu cuva svekrva:))))))))))
  • Upvote 2

ja znam da moj cojk se meni mota oko TVa i ometa za vrijeme nekih vaznih rukometnih utakmica, tipa finale svjetskog prvenstva, ja bi mu dala pate i otjerala ga da ide iz kuce :) :D da mogu gledati u miru :)

Guest
ovo je nevjerovatno...
dragi ljudi: sta vi zenite, kad nesmite pustati zenu da izadje bez vas iz kuce? vjerujetel vi toj svojoj zeni?
ona ako vas hoce da prevari, radit ce to kad ste vi na poslu itd.
ja nisam za fuljanje ni covjeka ni zene, al nisam vala ni za zatvor. i ako se dvoje uzmu, jos uvjek imaju svoj zivot. pa bolan sta fali popiti kafu bez covjeka il bez zene?
probudite se... ako se prevarati hoce, to se moze, nema veze kolika je kontrola!

[quote name='Apotekarka_21' timestamp='1299747811' post='421499']
Pojedinim komentarima i ljudima koji su ih napisali sam se stvarno ismijala....oprostite, ali jesam. Ne mogu da vjerujem da u danasnje vrijeme su pojedini toliko zadrti i "zaostali" da je to nemoguce.
Nisam ja da zena ide fuljati se, disco, provod, cuga itd, ali sta ima lose u tome da cura/zena ode s prijateljicama na kafu u vrijeme utakmice ili kad nema utakmice bez svog decka/muza?!
I vi odete na kafu (cugu) sa frendovima bez zena, imate i vi o "muskim temam" pricu.
Moj muz voli utakmice, nekad i ja gledam s njim, ako me zanima, ako ne, veceramo, on gleda utakmicu, cerkica i ja odemo ili do moje prijateljice ili do nekog od rodbine na kafu i doma, ne vidim sta je tu lose?!

A ti muhamede ili kako ti vec nick, svati jednom ZENA nije rob nici sem Boziji, i zene nisu masine za radjanje, kuhanje, ciscenje, itd. Samo mogu reci, jadna tvoja zena ( ili buduca, ako nisi ozenjen) sa takvim jadnim i zadrtim misljenjem njenog muza. Bez uvrede...ali, jako jadno reci: "da se ne mota oko TV_a i samo da donese pivo" :SSSS Jadno....

@scooby prijatelju, mislim da svaka normalna zena, supruga i majka, nece niti pomisliti da prespava kod "prijatelja", a neki sluzbeni put, noc itd, nego ce otici u hotel ili ako je u blizini rodbina ili prijateljica pa kod njih, pa da sutra nastavi dalje.

A zena/muskarac ako je nemoralan on ce nju/njega prevariti u vlastitoj kuci i bez kafe.
[/quote]

Ispravka krivog navoda,ne kuhaju samo zene :Pne mozete se uvjek na ove rijeci izvlaciti,mi smo zene za kuhanje ciscenje peglanje ,pa nije to bas tako to je nekada bilo ali i kad se olaksa zeni opet neke to iskoriste negativno protiv covjeka ako je covjek haklama,treba pomoci zeni ali ako joj je tesko u svojoj vlastitoj kuci nesto pospremiti onda je to za mene lijena zena i ako uvjek kvoca da cistiu pere i kuha to je stvarno za mene losa zena,meni u mojoj kuci nije tesko nista uraditi jer radim za sebe i ne mora me niko platiti za taj posao jer ga radim za svoje zadovoljstvo,ali mnoge zene samo kukaju kukaju,tesko prati tesko kuhati tesko usisavati tesko radjati,pa brete,druga stvar,nipokoju cijenu ne treba zenu omalovazavati i zatvarati u kucu,zena mora imati svoje slobodno vrijeme i naravno dobre prijateljice sa kojima ce moci popiti kafu i ispricati se,to je relax za zensko i nikada nebi uskratio to svojoj zeni,treba da ima dobre prijateljice i da se druzi sa njima,jer i ja zelim svoje slobodno vrijeme i sladje je doci kuci i biti malo odsutan od zene pa lijepo kad dodjes kuci pozelis se je i lijep razgovor vodite,naravno ima zena a ima i muskaraca koji to sve iskoriste na los nacin,ali nisu svi isti,,, Edited by x-men

[quote name='_Sany_' timestamp='1301411119' post='423507']
ovo je nevjerovatno...
dragi ljudi: sta vi zenite, kad nesmite pustati zenu da izadje bez vas iz kuce? vjerujetel vi toj svojoj zeni?
ona ako vas hoce da prevari, radit ce to kad ste vi na poslu itd.
ja nisam za fuljanje ni covjeka ni zene, al nisam vala ni za zatvor. i ako se dvoje uzmu, jos uvjek imaju svoj zivot. pa bolan sta fali popiti kafu bez covjeka il bez zene?
probudite se... ako se prevarati hoce, to se moze, nema veze kolika je kontrola!
[/quote]

Mislim da se govori o izlascima u noćnima satima kada je vrijeme utakmica lige prvaka. Jo

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1301740041' post='423796']
Mislim da se govori o izlascima u noćnima satima kada je vrijeme utakmica lige prvaka. Jo
  • Upvote 1

Guest
[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1301740041' post='423796']

kako ce se zena odbraniti ako je neko napane hihih,pustiti da bude silovana kao sto i biva hihih ili,:Pi to je taj problem sto se odma gleda pa sta ako moze musko moze i zensko a musko nikako en moze biti zensko i zensko ne moze biti musko :Pmusko izadje poslovno a zensko pusti u disco sa prijateljicama kobajagi ide da popije pice ,i ostane do jutra sa priajteljicama pa lici li to jednom karakternom zensku :icon_cheesygrin:,,nije ovo dobar naziv teme,nije naglaseno da li si u nekaoj vezi ili braku,,,,neka izlazi kad je vrijeme za izaci,.