Jump to content
Dobar_Los_Zao

Ona izlazi s prijateljima, a vi kod kuće

Recommended Posts

OMG hahahahha , pusti ti narod sta ce pricati... prevara je prevara u svakom slucaju i iskreno glupo ti je to razmisljanje da on smije prevariti zato sto je manja sramota nego da ona prevari...

PREVARA UNISTAVA BRAK; VEZU nebitno... to zapamti, i vazno je kako ce ti se zena osjecati kad je prevaris i koliko ces njoj zla nanijeti i boli... a NE STA CE NAROD RECI
  • Upvote 2

[quote name='Perviz' timestamp='1299277257' post='420634']
jos da je prijatelj ili od kolegice prijatelj doveze kuci u pola noci i to je OK jelda.
[/quote]

A ZENA IMA AUTO? to ti nije logicno......zena da vozi, ima auto....... ????????
  • Upvote 2

[quote name='Daisy' timestamp='1299278381' post='420645']
OMG hahahahha , pusti ti narod sta ce pricati... prevara je prevara u svakom slucaju i iskreno glupo ti je to razmisljanje da on smije prevariti zato sto je manja sramota nego da ona prevari...

PREVARA UNISTAVA BRAK; VEZU nebitno... to zapamti, i vazno je kako ce ti se zena osjecati kad je prevaris i koliko ces njoj zla nanijeti i boli... a NE STA CE NAROD RECI
[/quote]

Nisam rekao da je OK i da on nju prevari,nego da se lakse proguta nego da ona njega prevari,ne valja da iko ikoga vara,a njoj ako je do kahve nek đugum predase pa nek pije

[quote name='analiticarka' timestamp='1299278419' post='420646']
A ZENA IMA AUTO? to ti nije logicno......zena da vozi, ima auto....... ????????
[/quote]

ajjj pa jos gore,onda more otici u treci grad a on jadan konta da je u Celovcu a ona u Dorbinu :)

eto vama dvima po plus heheh :) hej zena ima auto al je nocu opasno voziti ccc XD mislim bilo kako bilo ja ipak mislim da je glupost ikako raspravljati o tome, da zena u braku ide van navece sama, zamisli zivite ili ne zivite s roditeljima nebitno ,

i nazove te tvoj ili njen otac djes sta ima? MA NISTA SJEDIM GLEDAM TV, dje ti je zena sta radi? MA STA JA ZNAM IZASLA JE NEGDJE U GRAD XD glupo zvuci aj priznavajte :)

[quote name='Perviz' timestamp='1299278553' post='420647']
Nisam rekao da je OK i da on nju prevari,nego da se lakse proguta nego da ona njega prevari,ne valja da iko ikoga vara,a njoj ako je do kahve nek đugum predase pa nek pije

ajjj pa jos gore,onda more otici u treci grad a on jadan konta da je u Celovcu a ona u Dorbinu :)
[/quote]

onda biraj stas zeniti. ako je tako vragolasta i ako imas osjecaj da je takva ne zeni. Pazi jednu stvar, ona moze reci da ode u FIS pa otici negdje deseto ili u Bingo po kahvu i lindjo keks pa opet otici negdje drugo.. stvar je povjerenja i kakvog partnera imate
  • Upvote 3

[quote name='Perviz' timestamp='1299278553' post='420647']
[/quote]

ako joj muz bude bio poput tebe, sigurno ce biti u Dorbinu, vjerovatno i dalje!
  • Upvote 3

[quote name='Daisy' timestamp='1299278667' post='420649']
onda biraj stas zeniti. ako je tako vragolasta i ako imas osjecaj da je takva ne zeni. Pazi jednu stvar, ona moze reci da ode u [b]FIS pa otici negdje deseto[/b],ode na gadjanje mislim streliste :)
[/quote]

pa to ti kazem sve sto kaze moras uzeti sa velikom rezervom

[quote name='analiticarka' timestamp='1299278767' post='420650']
ako joj muz bude bio poput tebe, sigurno ce biti u Dorbinu, vjerovatno i dalje!
[/quote]

nek tamo i ostane briga me

[quote name='BeLaY' timestamp='1299278665' post='420648']
eto vama dvima po plus heheh :) hej zena ima auto al je nocu opasno voziti ccc XD mislim bilo kako bilo ja ipak mislim da je glupost ikako raspravljati o tome, da zena u braku ide van navece sama, zamisli zivite ili ne zivite s roditeljima nebitno ,

[b]i nazove te tvoj ili njen otac djes sta ima? MA NISTA SJEDIM GLEDAM TV, dje ti je zena sta radi? MA STA JA ZNAM IZASLA JE NEGDJE U GRAD XD glupo zvuci aj priznavajte :)[/b]
[/quote]

a cekaj kako je zeni govoriti materi, svekrvi eno mi cojka u kafani loce
  • Upvote 3
  • Downvote 3

[quote name='Daisy' timestamp='1299278944' post='420653']
[/quote]
otvori sebi temu o tome :P et minus zato sto skreces s teme :)

[quote name='Daisy' timestamp='1299278944' post='420653']
[/quote]

pa nikako neces joj ni reci,ako joj kazes odmah ce se nasekirati da se ne napije i belaj kakav ne uradi,kazat ces u kupatilu je tusir ase

[quote name='Daisy' timestamp='1299279123' post='420657']
lagati vlastittoj materi? ne, ne, grihotaaa :P :P :P
[/quote]

ma nju zanima samo gdje si ti,dok je cera bice i zetova

[quote name='BeLaY' timestamp='1299279047' post='420655']
otvori sebi temu o tome :P et minus zato sto skreces s teme :)
[/quote]

nije skretanje, poredjenje je

ma dok je zena bice i ljudi :D jel tako @Perviz [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/kiffer.gif[/img]

[quote name='analiticarka' timestamp='1299279518' post='420660']
ma dok je zena bice i ljudi :D jel tako @Perviz [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/kiffer.gif[/img]
[/quote]

ma tako je da,

znas ti onu narodnu poslovicu kaze;boze daj mi rane ceri i kasne sinove,da mi se dva zla ne sastave u kuci

hhaaha sto se ja nasmija citajuci ove postove ali eto morat cu se slozit sa pervizom i ako sam zensko ... navece nebih da se fuljam po kafanama a kod kuce cojek i dvoje djece ... preko dana ne kazem valjda mi to nebi branio posebno ako duze vremena nisi vidio neke prijatelje i poznanike a ko je dobar prijatelj i poznanik zvat ce i cojkove da sjede sanama :D ... ja imam jedno vrlo glupo iskustvo :D i to jeste nisam bila udana al jesam imala djete i reko komsija mom ocu :P sto da da izlazim :P dje veza haaa gdje :D hahhaha nigdje ...

mislim da je ok da je dogovor nemoj ti navece sam kolegama na pice necu ni ja kolegicama ... a ako se vec izlazi navece hajmo skupa djecu ce vec baba i did cuvat tu vece to nijedan roditelj svom djetetu snahi ili zetu odbio nebih :)
  • Upvote 1

Belaj je kad on svaku vecer s prijateljima, a ona sjedi kod kuce....:D

Hej ljudi smo meni se ide van, ljeto lijepo vrijeme za prosetati otici na sladoled, a on ne zeli sa mnom van....:( nesto ne stima....:D

Druga prica je kad je neka vazna utakmica, i ja bi sjedila s njim i "gledala"...:D

Vjerujem da nikom nece smetati jedna vecer, jedna kafa.....panika je kad predje u naviku....:D

On hodati a zena sjediti glupost ziva, zena hodati a on sjediti jos veca glupost. u covjeka i zene zivot treba postati jedno. Ako ja gledam utakmicu gledace i ona, ako ona ide u shoping pa mogu se i ja koji sat dosadjivati gore dole :D jer to radim iz ljubavi...
Danasnji brakovi su postali sapunice. morate se uvjek ugledati na bolje od sebe.
Ja sam postigao super rijesenje, sve je 50:50 i rahat, jos hodam pravnicom i tesko mi je to bilo isposlovati :D
mislio sam zakince me na 40:60 :P

tj moze ona te noci izaci prijateljicama ali jedino ako sam i ja nasao prijatelje da izadjem. svakako u ovakvim slucajevima parovi se druze parovima i tako je i najbolje za sve i onda nebude nikakvih problema, naravno moze se desiti koja noc da se izadje sa nekim starim jaranima ali jedna u koji mjesec!!!
A ako vec imamo djecu, tad vise nema izlazaka jer treba se porodica graditi i djeca odgajati i meni je imati sretnu porodicu svetinja, beton do betona i nema druge :)

Zasto da ne pa neka izadje sta je tu lose....

Imam i ja prijateljica koje vole gledati utakmice i ja cu sa prijateljicama da ostanem u toplini doma i da gledam golove :)

[quote name='Inzinjer' timestamp='1299331443' post='420707']
Zasto da ne pa neka izadje sta je tu lose....

Imam i ja prijateljica koje vole gledati utakmice i ja cu sa prijateljicama da ostanem u toplini doma i da gledam golove :)
[/quote]
Daj ljudi nemojte mijesati zapadni stil zivota. i jos ga podrzavati, i kasnije se zalite kako vam nevalja zivot, kasnije vam dosadno!!! Nema tu price da ona ide prijateljem na kafu i prespava kod njega kao ovuda po zapadu, ili obrnuto. Nema tu sretnog braka...

Ja radje ode onda u pedere samo da budem sretan i da ima ko sa mnom kod kuce gledati utakmice :D :D :D
  • Upvote 1

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1299270830' post='420599']Kako gledate ove situacije da ona ide van dok vi doma sjedite pred TV-om, jer ona zeli van a vi zelite gledati utakmicu.
Da li je dobar kompromis da je pustite s prijateljima/prijateljicama.. :rolleyes:[/quote]

Sve je to pitanje povjerenja.

Ako joj vjerujem, onda neka ide gdje hoće, kad hoće i s kim hoće - zna sama svoje granice. Isto vrijedi i obrnuto.
  • Upvote 3

[quote name='Vento' timestamp='1299338293' post='420721']
Sve je to pitanje povjerenja.

Ako joj vjerujem, onda neka ide gdje hoće, kad hoće i s kim hoće - zna sama svoje granice. Isto vrijedi i obrnuto.
[/quote]

povjerenje je kada ona men kaze nesto a ja njoj vjerujem ...

al ovdje se slazem 100% sa Auslenderkom zauvijek bosankom ...

jer ima narodna koja govori o stajanju konja u strani i davanju zene u zgodi ... :icon_cheesygrin: