Jump to content
Amren

Lijepa, ali ne i inteligentna!

Recommended Posts

Citam clanak koji kaze da bi muskarci radije lijepu, ali ne i odvise inteligentnu zenu...:(

Dakle, da bi se muskarci bolje osjecali, moramo "sakriti" svoju pamet...:D

Nema nigdje veze da ja samo klimam glavom, radi muskog ega...:)

Da cujem Vas sta vi mislite o tome...je li zbilja s pametnom zenom tesko "izaci na kraj"....i tako to...:D

Iskreno nema nista ljepse od pametne i inteligentne zene,tako da ja mogu svoj mozak malo odmarati :icon_cheesygrin:,,,stvarno mislim dosadno je sa glupacicama,ovako uvjek je zanimljivo sa pametnom i inteligentnom,,,,
  • Upvote 2

[quote name='Amren' timestamp='1298915247' post='420157']
Citam clanak koji kaze da bi muskarci radije lijepu, ali ne i odvise inteligentnu zenu...:(

Dakle, da bi se muskarci bolje osjecali, moramo "sakriti" svoju pamet...:D

Nema nigdje veze da ja samo klimam glavom, radi muskog ega...:)

Da cujem Vas sta vi mislite o tome...je li zbilja s pametnom zenom tesko "izaci na kraj"....i tako to...:D
[/quote]

inace kada su u pitanju pametni i budale ... drzim se one da je sa budalom tesko izaci na kraj ... :icon_cheesygrin:

hahah sad svi vole ove inteligentne, a u stvarnosti kombinacija lijepa i manje inteligentna je najlaksi plijen, za kojim vukovi najradije lete :)
  • Upvote 2

[quote name='Daisy' timestamp='1300139995' post='421994']
hahah sad svi vole ove inteligentne, a u stvarnosti kombinacija lijepa i manje inteligentna je najlaksi plijen, za kojim vukovi najradije lete :)
[/quote]

ja sam svatio da se radi o osobi s kojom bi proveli zivot a ne o osobi za jednodnevni seks ...

[quote name='Daisy' timestamp='1300139995' post='421994']
hahah sad svi vole ove inteligentne, [b]a u stvarnosti kombinacija lijepa i manje inteligentna je najlaksi plijen[/b], za kojim vukovi najradije lete :)
[/quote]

Slazem se...:) ali vjerujem da im i brzo dosadi....:D

Nema nista gore od zenska kojoj fali ne daska, nego citava skela u glavi....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]

Slabu muskarcu, tj. muskarcu koji svoju muskost malo nesto osjeti, je najbolja ona koja mu zna odglumiti to sto mu treba... inace ga nema nidje

Pravi muskarac koji zraci tu neku muzevnost i respekt ( strahopostovanje) njemu se netreba nista nit budi u zeni soejcaj da mu glumi , potrebno je samo zena biti u svakom pogledu ;) Edited by EcI PeCi PeC
  • Upvote 1

ja cu se ovdje slozit s lucky-jem...

istina je da covjek kad je jos slobodan i dok se jos u,da tako kazem "mladosti",fulja,uvijek trazi nesto na brzinu i bez da se puno umara,,jel jeb ga puno je zena a malo je vremena,,hahah
a kad vec trazi nekog za svakodnevni zivot normalno da ce traziti osobu s kojom moze uz jutarnju kahvu lijepo razgovarati,,heh
  • Upvote 1

bas tako, nevolim januar kad se za zivot trazi i nadje onda su neke stvari i nebitne ;) zar ne..

samo sto je malo muskaraca sa petljom... ja imam osjecaj da se uloge mjenjau i da to dobro nedonosi... nimalo.. Edited by EcI PeCi PeC

ma vremena se mijenjaju a s tim i ljudi naravno,,,za zivot treba gledati na dosta drugi stvari a ne samo na ljepotu,itd
a kad je covjek mlad UBODEM PA ODEM,,,nista vise i nista manje,,,
a sve su djevojke pametne samo pitanje je koliko su cvrsteee da ne padnu na glupe price
  • Upvote 1

ma KUZIMO se mi...

Kazem bogu fala kad svi msukarci nisu isti...

Mi majke koje imamo musku djecu imamo ogromno odgovornost prema ovom svjetu!!

Edited by EcI PeCi PeC

e sad sto se tice clanka, mislim da se to odnosilo na zene sa stavom, kao sto ne volim januar rece, sve su zene pametne inteligentne, ali ima onih koje nemaju izgradjen stav i lako padaju na pricu... One sto imaju stav o zivotu i svemu, koje ne daju da se okrecu oko malog prsta su te kojih se muskarci boje
  • Upvote 2

Guest
ima muskaraca koje samo sa "manje inteligentom" mogu zivjeti. koja mu poklapa sve, koja nema svoje misljenje.
meni je finije kad su oboje pametni, kad se slazu, kad nadju neki kompromis...
muskarac nebi trebao imati zenu, kojoj on mora govoriti sta se radi i sta se neradi, sta valja i sta nevalja. s zenom (ili muzem) se treba ponositi a ne stiditi se njenog (njegovog) ponasanja i govorit joj (mu) kako sta treba radit.
a ima i ljepi i inteligentni zena!! :)

[quote name='x-men' timestamp='1299915150' post='421767']
Iskreno nema nista ljepse od [b]pametne i inteligentne zene,[/b]tako da ja mogu svoj mozak malo odmarati :icon_cheesygrin:,,,[/quote]

Sta koristi sto je pametna i inteligentna kad ti kucu u dzehenem pretvara. Tesko ces svoj mozak odmoriti ako nema karaktera. Snaga karaktera je iznad inteligencije. Edited by K
  • Upvote 4

[quote name='K®ãJî§kî-VîTêZ' timestamp='1301917172' post='423977']
Sta koristi sto je pametna i inteligentna kad ti kucu u dzehenem pretvara. Tesko ces svoj mozak odmoriti ako nema karaktera. Snaga karaktera je iznad inteligencije.
[/quote]

Naravno slijepcu moze pretvoriti kucu u dzehenem a slijepaca ima i ovih sto vide svojim ocima,sta vrijedi i ako ima karakter a ako je tevecelija i mozes je izvesti jer ima karakter ali gdje ostalo,meni ni ne treba savrseno ali mose se usavrsiti sgodinama,karakter dolazi od odgoja... Edited by x-men