Jump to content
Sign in to follow this  
la_bella_mafia

Recommended Posts

I ta prijateljica je samo ljudsko bice. Stoga nije nemoguca pomisao, da i ona ustvari ima iste osjecaje prema tebi kao i ti prema njoj samo sto ih ne pokazuje, jer ju koci ista pomisao koju i ti krijes iza svog pitanja.

iskreno mislim da kad-tad se pojave neki osjecaji izmedju prijatelja koji zapravo krije u nama neke vece zelje ali iz straha ne zelimo priznati misleci da cemo unistiti prijateljstvo,recimo kod mene je slucaj bio ja pukla na kolegu;) bojala se nisam nis rekla kasnije se desilo da je on isto to osjecao i rekao mi je ali ja vise nisam bila ona ista tako da nista nije bilo ali zato treba ipak priznati sta osjecas , nikad ne znas sta bi moglo biti ako ne kazes joj ;)

ko sto dalila kaze kad-tad..poznajem paar kolegi/kolegica koji pricaju hmm bio mi ko brat ko sestra a sad je sve drugovacije itd..znaci nemozes nista protiv toga,prijatelj ti nije rod ni porod :) a ako su osjecaji sa obadvije strane dovoljno jaki onda bome kako se zavrsi <_<

Guest Dzmrdz
A Dzmrdz ti nemas ili sta...

<{POST_SNAPBACK}>

...Ne mogu da uspijem u tom poduhvatu...

Guest Dzmrdz
Nemogu ti nista ako ti je to tako  :) ....

<{POST_SNAPBACK}>

...mozes da mi objasnis kako ti uspjevas ...to bi mi probudilo neke ideje...a mozda i kopiram tvoju varijantu...

...mozes da mi objasnis kako ti uspjevas ...to bi mi probudilo neke ideje...a mozda i kopiram tvoju varijantu...

Pa kako da ti kazem et jednostavno ni ja nemam pojam :unsure: ....

Guest Dzmrdz
Pa kako da ti kazem et jednostavno ni ja nemam pojam :unsure: ....

<{POST_SNAPBACK}>

...Pa vjerovatnoca je mala...al kad budes skonto kako ti uspjeva ...slobodno napisi...ima nas koji nismo bas upuceni u te stvari..ne znam samo sto te iznenadilo ovo moje.."Od kad to muskarci imaju najbolje prijateljice..???" ...apsurdno je imati najbolju prijateljicu a ne znati ..na cemu se vase prijateljstvo zasniva ...???

Ja mislim da musko i zensko nemogu prijatelji biti. Kad tu priroda ucini svoje. Hmmm sta znam, moguce je ako je on ili ona homosexualac...

ma mogu bolan pojave se ti osjecaji neki koji kazu da hoces nesto vise ali kad vidis i uvjeris se da je najbolje imati osobu koju volis za prijatelja onda je to prijateljstvo pravo ;)

Ja mislim da prijateljstvo izmedju cure i decka ne moze opstat jer kad tad ce se osjecaji razviti.
Ja sam imala takav slucaj.Poznaval sam momka dvije godine i imali smo pravo dobro prijateljstvo.Pisali smo si svaki dan poruke,itd
Jednog dana on meni kaze da se zaljubio u mene i da zeli imat vezu sa mno.I ja sam bila istog misljenja i tako smo prohodali.Bili smo skoro pola godien zajedno i onda se sve promjenilo.Ja sam godinu dana tugovala za njim i to prijateljstvo nije vise ono sto je nekad bilo.
zato sam si rekla da nikad vise necu takvu gresku napravit.

Ja mislim da prijateljstvo izmedju cure i decka ne moze opstat jer kad tad ce se osjecaji razviti.
Ja sam imala takav slucaj.Poznaval sam momka dvije godine i imali smo pravo dobro prijateljstvo.Pisali smo si svaki dan poruke,itd
Jednog dana on meni kaze da se zaljubio u mene i da zeli imat vezu sa mno.I ja sam bila istog misljenja i tako smo prohodali.Bili smo skoro pola godien zajedno i onda se sve promjenilo.Ja sam godinu dana tugovala za njim i to prijateljstvo nije vise ono sto je nekad bilo.
zato sam si rekla da nikad vise necu takvu gresku napravit.

<{POST_SNAPBACK}>

To nije tacno ,postoji prijateljstvo izmedu muska i zenska samo kad je pravi prijatelj a pravih prijatelja je malo ,
Osjecaji su kod svih jaki ili prejaki ali postoji prijateljstvo ...
Kad se on ili ona postuju.Ja sam zivi dokaz.Samo musko mora sebi reci da ta prijateljice nije futrola za njegov pistolj.........
Tek onda je to moguce,a zenso prijatelj moze biti bolji prijatelj od muskarca...

To nije tacno ,postoji prijateljstvo izmedu muska i zenska samo kad je pravi prijatelj a pravih prijatelja je malo ,
Osjecaji su kod svih jaki ili prejaki ali postoji prijateljstvo ...
Kad se on ili ona postuju.Ja sam zivi dokaz.Samo musko mora sebi reci da ta prijateljice nije futrola za njegov pistolj.........
Tek onda je to moguce,a zenso prijatelj moze biti bolji prijatelj od muskarca...

<{POST_SNAPBACK}>

Bas tako...jer mnogi misle na pravo prijateljstvo kad se radi samo o koristoljublju...jer uglavnom se desava da se musko i zensko druze da bi izazvali ljubomoru kod ostalih...iako im to nije jasno - tako je...cak je bilo nekakvo istrazivanje u vezi toga i to je bio rezultat...
ako ste pravi priatelji, to prijateljstvo moze opstati...ako samo kazes da si nekom prijatelj, a ustvari si zaljubljen/a u njega/nju i to sebi neces ili ne smijes priznati, onda ti niko ne moze pomoci...to uglavnom nije prijateljstvo