Jump to content
PacificHurricane

Opozicija Cazin.net/forum-a

Recommended Posts

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1298545874' post='419696']
Nema ni
  • Upvote 1

Bitno je nekad znati "povuci rucnu" i znati stati...nekima to ocito lose ide...:) Nego uhvate se za nesto pa "tarlahaju" pola dana, a nigdje veze...:D

Ovdje ako pokusas biti miran i fin, ne valjas glumac si...ako si glasan i bez dlake na jeziku jos manje valjas, zavadjas...i tako svasta nesto...:D

Trebali bi voditi zdrave diskusije i ne bi bilo belaja...:) ali ne.. odmah napad i vrijedjanje...:( I logicno da nece niko da pise...kako cu pisati ako me prozivaju danima i nazivaju glumicom...:D ali nije belaj za mene...ja sam tvrd orah....:D

Uvazam svacije misljenje, ali isto tako imam pravo na svoje misljenje koje se razlikuje od misljenja vecine forumasa...pa sta...zamislite da svi isto mislimo...to bi bio raj na zemlji...:P

[quote name='Amren' timestamp='1298547538' post='419702']
Bitno je nekad znati "povuci rucnu" i znati stati...nekima to ocito lose ide... Nego uhvate se za nesto pa "tarlahaju" pola dana, a nigdje veze...Ovdje ako pokusas biti miran i fin, ne valjas glumac si...ako si glasan i bez dlake na jeziku jos manje valjas, zavadjas...i tako svasta nesto...Trebali bi voditi zdrave diskusije i ne bi bilo belaja... ali ne.. odmah napad i vrijedjanje... I logicno da nece niko da pise...kako cu pisati ako me prozivaju danima i nazivaju glumicom... ali nije belaj za mene...ja sam tvrd orah....
Uvazam svacije misljenje, ali isto tako imam pravo na svoje misljenje koje se razlikuje od misljenja vecine forumasa...pa sta...zamislite da svi isto mislimo...to bi bio raj na zemlji...
[/quote]

Nas mentalitet je, jednostavno, takav: temperamentni smo, eksplozivni, nestrpljivi,.... To se i odrazava u nasim postovima i u situaciji kada vodimo diskusije. Ali, nije to samo tipicno za ovaj forum. Samo, mogu vam reci da su pripadnice ljepseg spola najvise do sada ucinile da ne dodje do ekscesnih situacija :D. One su svojim aktivnim ucescem, na njima svojstven nacin, uvele neka nova nepisana pravila kojih smo se svi mi drugi -vise ili manje- pridrzavali. Da li iz 'bojazni' od potencijalne "lavine" kritika koje bi mogle doci sa te strane, tesko je reci. :D

Hajde narode nećemo sad drvljima i kamenjima :)

Ja sam samo htio zdravu opoziciju tj slobodu govora ali na zdrav način, međutim vele crveni da je to do fejsa.
Znači htio sam dobrobit kao i crveni

Heble vas te fejsbukove veze :icon_cheesygrin:

Da vidite koliko je ovaj svjet oso u kuruze, evo jedan podatak:

[b]justin bieber

21.941.594[/b] [size="2"](pogadajte sta)[/size]

Morel meni neko objasniti koji je vrag ovaj justin bieber, ima vise slika na googletu od obame :icon_cheesygrin:

P.S. Sva djeca poludila za ovim vragom :an: :an:

[quote name='111111' timestamp='1298660700' post='419883']
Heble vas te fejsbukove veze :icon_cheesygrin:

Da vidite koliko je ovaj svjet oso u kuruze, evo jedan podatak:

[b]justin bieber

21.941.594[/b] [size="2"](pogadajte sta)[/size]

Morel meni neko objasniti koji je vrag ovaj justin bieber, ima vise slika na googletu od obame :icon_cheesygrin:

P.S. Sva djeca poludila za ovim vragom :an: :an:
[/quote]

hahahhha 11111, dobar, ali ima i bolje.. :icon_cheesygrin:

[b]473,074,693

http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
[/b]

ni sam vise nisam online ko sto sam nekad bio.... jedino vuce me nostalgija da ponekad napravim sohbet sa rajom....
copy paste carsafi unistavaju forume

copy-paste carsaf kako ga neko od kolega nazva ovdje je predugi dosadni tekst i bez tematske sustine cesto. toga se nabacalo pa narod bjezi, ali oni stari pravi uvijek svrate....

a na pocetku uvazeni scooby-doo rece... "pa gdje su ti ljudi"

a gdje su ti tvoji reformatori? da cujemo kakav lijep prijedlog.... nemoj se samo klonirati :D

Pazi ovdje bi se trebalo vec odavno znati da rijeci nisam kopirao i da pisem detaljne tekstove koristeci svoje vlastito vrijeme i znanje naravno :P (osim jednom kopiro Ustav Bosne, ali takvi su ti ustavi kopirati se moraju da narod zna :))

Neznam gdje su, netrebaju ovdje nikvi reformatori, doduse mogu se i tako nazvati, ali ideja je bila za jednom zdravom opozicijom da se malo raja razbudi. Morebit da je do ovog svita, jer ni
  • Upvote 1

[quote name='Clark Gable' timestamp='1298410465' post='419509']
a price, moj zgubi,sta ti sve napisa, :)

nego, da ja tebi dam koji podforum da vodis pa da ti privuces narod ? a ? pa da vidimo jel to lako..

a sad cu ti reci jednu stvaru, a ujedno odgovoriti onome gore optimusu (manuelu) koji nas nazva jadnicima, a cisto statistike radi, banovano mu je do sada najmanje 20 duplih nikova i covjek se uvijek vraca i uvijek vrijedja, a de, voli ovaj forum izgleda :)

fejsbuk + slike sve potrase.. (ljudi od 6 ujutro nedjeljom pocnu klikati po galeriji traze slike od subote..). pogledaj samo profile nasih ljudi.. na mjestu sam gdje mogu cuti kad zena zove i histerise jer joj fejsbuk ne radi i dzabe joj objasnjavas da udje na google ili neku drugu stranicu, ne zna ona to, ali zna fejsbuk otvoriti..

jedina stvar koju ja zamjeram ovome forumu jeste sto svi znamo ko je ko, imena i prezimena, pa zbog toga vecinom i necemo da ulazimo u disksuije (bar ne one zrelije)
[/quote]
Ahh iznova bih dao jednu zanimljivu tezu, nekoliko rijeci ali da pobijem prebacivanje krivice sa fejsbuka :)

[b]bi

Lijepo sam naveo primjer gdje se eliminise fejs, i nemorate se njime vise braniti :)
Onda se trebaju donijeti neke krucijalne odluke po pitanju ovog foruma...

neka safeta :) mi se aktivisti po dijaspori znamo nebrini se ti, ako ti treba koja vijest o novijim projektima, jeftino me mozes podmititi :D

Neka opozicije,jer kako bi vlastodržci inače znali kako rade.
Ali ovi tipa "Kurtovića",nikako nisu dobro došli. Bujrum u Bosnu pa se onda "borit" u svakom smislu riječi.

[quote name='scooby-doo' timestamp='1299104963' post='420384']
Ahh iznova bih dao jednu zanimljivu tezu, nekoliko rijeci ali da pobijem prebacivanje krivice sa fejsbuka :)

[b]bi

Otvaram cojece redovno i piskaram al dzaba :)
Svak ko se osjeca famelijom foruma cazinneta morao bi se o ovom pozabaviti, o publicitetu i aktivnostima.
Daj napravite neki refresh, nesto nekakav zamisljeni novi pocetak jer to privuce raju, osmislite cojece nesto funkcionalno.
Modovi i admini se ovdje samo brane ili se medjusobno zataskavaju, i onda se osjeca u zraku ta vodeca elita i naklonjenost...
Jucer ako ste nesto dobro uradili ja cu vas pofaliti, danas ako niste ja cu vas pogrditi pa da si mi rodjeni brat :) i tako se treba odnositi sve jedan clan prema bilo kome.

p.s ovdje se ujedno i ja licno na ovakvim temama praksam jer svoje ili vase ideje izvlacim i upotrebljavam u stvarnosti :) i vjerujte mi funkcionira dosta toga u zajednici... sto nebi onda moglo i ovdje???

Hajte prvo krenite od vas, evo da vidim vase ideje, komentare, slaganje ili neslaganje???
(bez tih govorni barijera, jer nismo u politickoj stranki da se uvlacimo nadredjenima zbog polozaja :D)
(onaj ko nema vremena razumljivo je netreba se braniti...)
  • Upvote 1

[quote name='scooby-doo' timestamp='1299147843' post='420412']
Otvaram cojece redovno i piskaram al dzaba :)
Svak ko se osjeca famelijom foruma cazinneta morao bi se o ovom pozabaviti, o publicitetu i aktivnostima.
Daj napravite neki refresh, nesto nekakav zamisljeni novi pocetak jer to privuce raju, osmislite cojece nesto funkcionalno.
Modovi i admini se ovdje samo brane ili se medjusobno zataskavaju, i onda se osjeca u zraku ta vodeca elita i naklonjenost...
Jucer ako ste nesto dobro uradili ja cu vas pofaliti, danas ako niste ja cu vas pogrditi pa da si mi rodjeni brat :) i tako se treba odnositi sve jedan clan prema bilo kome.

p.s ovdje se ujedno i ja licno na ovakvim temama praksam jer svoje ili vase ideje izvlacim i upotrebljavam u stvarnosti :) i vjerujte mi funkcionira dosta toga u zajednici... sto nebi onda moglo i ovdje???

Hajte prvo krenite od vas, evo da vidim vase ideje, komentare, slaganje ili neslaganje???
(bez tih govorni barijera, jer nismo u politickoj stranki da se uvlacimo nadredjenima zbog polozaja :D)
(onaj ko nema vremena razumljivo je netreba se braniti...)
[/quote]

neka si im kazao :D ... vala bas odavno ne vece ulizancije i preseravanja :D men najgore brete kad reces svoje misljenje i onda svi pametni i posteni i oni jadni vako nako :D zato bolje shutat i onako onda ispadnu drugi jadni jer si im reko sta im ide i oni jadni ispastaju ... meni nedostaje ono od prije sto je nkad bilo dok je bilo i starijih clanova ne sad samo se gleda kako bi koga sjebo i zajebo :D ... da prostite ev ja cu od sebe krenut ... njeke ljude radije zaobidzem na kilometar jer prosto djabe njekade njesto velit i kazat ...

ps za admine de kad ste minuse ogranici na onaj jadni jedan na dan ogrnaicite i ovo preseravanje sa ovim plusevima ... pa sad ja cu napisat a men ce njeko stavit plus :D pa gori taj sto ga stavi *ebo ga plus :D
  • Upvote 1

[quote name='Zelka' timestamp='1299168908' post='420453']
neka si im kazao :D ... vala bas odavno ne vece ulizancije i preseravanja :D men najgore brete kad reces svoje misljenje i onda svi pametni i posteni i oni jadni vako nako :D zato bolje shutat i onako onda ispadnu drugi jadni jer si im reko sta im ide i oni jadni ispastaju ... meni nedostaje ono od prije sto je nkad bilo dok je bilo i starijih clanova ne sad samo se gleda kako bi koga sjebo i zajebo :D ... da prostite ev ja cu od sebe krenut ... njeke ljude radije zaobidzem na kilometar jer prosto djabe njekade njesto velit i kazat ...

ps za admine de kad ste minuse ogranici na onaj jadni jedan na dan ogrnaicite i ovo preseravanje sa ovim plusevima ... pa sad ja cu napisat a men ce njeko stavit plus :D pa gori taj sto ga stavi *ebo ga plus :D
[/quote]
Ovaj je valjda post upucen meni??? mislis da se ja ovdje ulizivam i preseravam???
Ajd ukratko cu onda: zapamtite kad sam ja nesto napisao na ovom forumu!!!

[quote name='scooby-doo' timestamp='1299171957' post='420462']
Ovaj je valjda post upucen meni??? mislis da se ja ovdje ulizivam i preseravam???
Ajd ukratko cu onda: zapamtite kad sam ja nesto napisao na ovom forumu!!!
[/quote]
ma ne tebi to vec za administraciju i modove ... kakvom tebi kome se ti ulizujes nisi ti skonto mog posta bogami :) sorry

khm vratio bi recemo bolnu tacku u žižu dešavanja :P

I de ako bi neko od admina bio fin pa onu moju temu iz mod podforuma o reorganizaciji foruma prenio u javnost. Neda mi se sad sve isponova pisati.
Kad napokon mogu amerikanci praviti ustanke hocu i ja da zavrsim ono sta sam poceo :D

p.s lucky isto je i ako ne prebacis, imam ja vremena ponovno sabrati cinjenice i otvoriti temu :)
javi gdje ces je staviti, ili da ovdje nastavim... :)
  • Upvote 2

ja cu samo kratko iz svog ugla. Iako sam dosta na forumu i cazin.net-u, izbjegavam davati komentare. Razlozi zasto sam napustio stranicu, inace, jako mi dragu su:
-nepismeni produnjalukom opičeni rukovodioci (nebi ni Pantić iz Tesne kože dao bolju definiciju) npr. sjećam se kad je neki kreten donio uredbu da se zabranjuje linkovanje na vehabijske stranice islambosna, okc i sl. heh, tad sam fakat bio ljut a kasnije nasmijan. U redu, facebook je posjećen ali ne vjerujem da su i mnogi jači forumi osjetili odlazak posjetitelja kao cazin.net. Dosta mojih prijatelja ne želi posjećivati forum iz raznoraznih razloga a neki od njih su i mene naveli da izbjegavam komentarisanja ovdje.

Ovom servisu želim puno uspjeha. Ovdje je mnogo potencijala ali s obzirom na povećavanje potencijala meni se čini da se cazin.net sužava u odnosu na mogućnosti. Bilo kako bilo, sve traži znoja i napora. Ko radi, puno mu sreće želim ali dok su namjere dobre. Ako budemo ovdje ispoljavali neke svoje političke ciljeve, frustracije nastale nepoznavanjem situacije i sl. e onda mislim da i u budućnosti možemo očekivati stagnaciju u odnosu na mogućnosti.
  • Upvote 1

samo ti scooby pisi ...

al bi bilo dobro da procitas neke teme prije nego izneses svoje neke zakljucke ...

[topic='22915']Grupe na forumu [/topic]

Lucky Bogami nemam ja nista protiv tebe, ali imam protiv "vas" kao cjeline a posto sam "fizicki" gradjen da ne znam cutati :D
jednostavno moralna strana mi nalaze.
Za mnoge ovaj forum ima jos uvjek neku vrijednost!

Ima par nacina, da se vi probudite ili da budete zamjenjeni. Ili da vam mi ovako kljucamo do smrti :)
Samo ne znam tamo na stranici sesnest ljudi aktivno (naravno ima malo parica razumijem to i treba izvuci svaki dinar)
ali ovdje ima ljudi koji bi dobrovoljno davali vrijeme za ovu online zajednicu.

I iskreno vi ste to sputavali (zbog politicki, vjerski ili neki drugi razloga nevazno sad)

opet nisi procito temu ...

bio si moderator, pa budi covjek i napisi jel te neko u cemu sputavo ili ogranicavo ? pa onda optuzuj nekog za nesto ... naravno sem pravila foruma ...

pozz