Jump to content
Malina

Greske koje uvijek ponavljamo

Recommended Posts

Eh da vidimo, gdje nasi forumasi najčesće grijese kad je u pitanju ljubav?
Koje greske nosite iz veze u vezu, i ne mozete ih se rijesiti?
Jeste li ikad razmisljali o tome?
Jeste li odlučili rijesiti se toga?

Ja najčesće pokusavam imati potpunu kontrolu, sto se kosi s mojim misljenjem da se treba znati tko je musko u vezi.
I onda me to često puta zezne, osim ako ne naletim na slabijeg muskarca kojeg je lako kontrolirati, sto mene naravno nervira.
Tu sam strasno kontradiktorna.

E da čujem vasa iskustva. :) Edited by Malina

Hmmm vjerovatno imam hrpu tih neki greski koji redovno ponavljam, ali to je jace od mene....:(

Kad skontam stvarno gdje,kad i zasto grijesim trudim se to ne ponavljati.....ali desi se....:D

Najveca greska koja mene muci je ta kad me neka sitnica izbaci iz takta i ja planem....:( sitnica i gluposti u pitanju, a ja napravim od muhe slona....i nigdje veze....:( poslije mi bude krivo i zao...ali stvar je bila....:D

Sreca pa znam upotrijebiti umiljato rijeci "Oprosti, molim te....":D

u dug je spisak :) ali skraticu na najbitnije, na prvom mjestu je to sto odmah volim rijesiti problem, raspravom ili svadjom uopste nije bitno... ne volim odlaganja.... zatim, ponekad se ponasam hladno, pa on stekne dojam da sam nezainteresirana, a nije tako nego pomno pratim svaki njegov korak :) i jako bitno, osvetoljubivost [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/mad.gif[/img]

[quote name='analiticarka' timestamp='1298055969' post='418994']
u dug je spisak :) ali skraticu na najbitnije, [color="#FF0000"]na prvom mjestu je to sto odmah volim rijesiti problem, raspravom ili svadjom uopste nije bitno... ne volim odlaganja[/color].... zatim, ponekad se ponasam hladno, pa on stekne dojam da sam nezainteresirana, a nije tako nego pomno pratim svaki njegov korak :) i jako bitno, osvetoljubivost [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/mad.gif[/img]
[/quote]

ovo ne bih smatro greskom ...

[quote name='AzraiŁ' timestamp='1297982068' post='418948']
Previse sam temperamentan,dosta lako planem,sitnica samo treba za to... :)
[/quote]
onda imaj uvijek vode na dohvat za gasit... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
i sam sam ti takav al samo sto ne plemen za sitnicu nego ono bas, al kad planem i vatrogasci imaju posla... :gatekeeper:

[quote name='lucky' timestamp='1298058517' post='418998']
[/quote]
Sla

cesto puta nedam objasniti big problem kada se desi pa onda nema ni druge sanse, a mozda i nije tako kako se meni cini, ali barem nisam od onih kojeg prave budalom ;-), mozda grijesim ali bar ne zivim u sumnji!!!

ne grijesim :P :P

salim se, grijesim, odnosno, puno analiziram neke stvari, situacije postupke i ako mi partner ostavi dovoljno prostora da izmisljam i zamisljam situaciju i dopunjujem istinu, onda ja namislim svasta i pocnem napadati... ugl. paranoicna sam vecinom

ostalo sve ok :)

[quote name='lucky' timestamp='1298058517' post='418998']
[/quote]

velika je to greska kad si sa osobom koja ne voli rasprave i izbjegava svadju na sve moguce nacine.... nego me izbaci iz takta tako sto ne zeli da prica o tome, i zbog toga sam jos gora i ljuca.... rasprave pa cak i svadje su za mene nesto najnormalnije.... ali ako on ne uzvrati paljbu, jos bude gore :)