Jump to content
Amel Meca Družanović

Sponzorusee

Recommended Posts

Ne mislim nista, njihov zivot, njihova stvar kako ce ga utrositi.....smeta mi samo jedna stvar, sto se zbog takvih osoba, sve onda trpaju u isti kos....:(

Iako nismo svi isti, ali de.....
  • Upvote 2

[quote name='Amren' timestamp='1296381873' post='416856']
Ne mislim nista, njihov zivot, njihova stvar kako ce ga utrositi.....smeta mi samo jedna stvar, sto se zbog takvih osoba, sve onda trpaju u isti kos....:(

[/quote]

Imas plusic od mene ;)

Istina ziva, sve nas trpaju zbog toga u isti kos, zbog pojedinki samo cujes sve ste iste sponzoruse.

[quote name='Apotekarka_21' timestamp='1297426803' post='418201']
Imas plusic od mene ;)

Istina ziva, sve nas trpaju zbog toga u isti kos, zbog pojedinki samo cujes sve ste iste sponzoruse.
[/quote]
ne kukaj da budes pobjec u dijasporu hahaha :D

svatko je sebi kakav je :P ja sam pobjegla iz jedne dijaspore u drugu :P sta sad nista :) svatko put svoje srece nadje pa to bilo u bih ili u dijaspori :D

ps. meco ima i muskaraca koji se udaju jesu i oni sponozoruse`?

[quote name='MECA ' timestamp='1296375630' post='416850']
Sta mislite o djevojkama koje su sa nekim samo zbog interesa u vezi!!!!! Većinom taj njihov interes budu stranci..
[/quote]

Ovakvo misljenje o "sponzorusama" imaju samo one osobe koje ne mogu imati nesto sto ima ta sponzorusa ili taj neko sto je sponzorira.

Ukratko ko sto pjesma kaze: I nek me zovu i slepim i glupim dobro je dok imam para da je kupim....

Sto je to tako i zasto je to tako o tome je suvisno raspravljati al ko god ima priliku da sve to sponzorira njemu to ne izgleda kao sponzoriranje osim ljudima koji nemaju tu mogucnost

pa onda to moderno nazivaju sponzorstvo...
  • Downvote 1

[quote name='Amren' timestamp='1296381873' post='416856']

[/quote]

eh ja otvori ovu temu sa namjerom da napisem isto :D

ne moze insan danas ni procjeniti da li je neko sa nekim samo "zbog papira" ili iz ljubavi... al eto, svakom njegovo :D

[quote name='MECA ' timestamp='1296375630' post='416850']
Sta mislite o djevojkama koje su sa nekim samo zbog interesa u vezi!!!!! Većinom taj njihov interes budu stranci..
[/quote]
[color="#FF8C00"]eh te iste sponzoruse bolje produ nek postena cura..nade sebi nekog tamo da ne kazem kojeg koji nikad nije vidio "........." da mu i nema niko bolji od nje njemu,a on ima sve babo ima kucu dido penziju i dobro svima na kraju....[/color]
  • Upvote 1

[quote name='ezell' timestamp='1297455074' post='418241']
[color="#FF8C00"][b]eh te iste sponzoruse bolje produ nek postena cura.[/b].nade sebi nekog tamo da ne kazem kojeg koji nikad nije vidio "........." da mu i nema niko bolji od nje njemu,a on ima sve babo ima kucu dido penziju i dobro svima na kraju....[/color]
[/quote]

To se vama samo cini, kako je njoj ustvari samo ona zna.....tijelo tu pored nekog, a srce ne zna ni ona sama....i sve nekad se lupi od glavu...:) Sto bi nas narod rekao "radi sta hoces, ali neces dokad hoces..." :D

Uostalom, ja sam sama svoj sponzor kupim sebi sta hocu i kad hocu....:D
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='Amren' timestamp='1297455644' post='418243']
To se vama samo cini, kako je njoj ustvari samo ona zna.....tijelo tu pored nekog, a srce ne zna ni ona sama....i sve nekad se lupi od glavu...:) Sto bi nas narod rekao "radi sta hoces, ali neces dokad hoces..." :D

Uostalom, ja sam sama svoj sponzor kupim sebi sta hocu i kad hocu....:D
[/quote]
[quote]Uostalom, ja sam sama svoj sponzor kupim sebi sta hocu i kad hocu....[/quote]

a dali moza tako svaka sta hoce i kad hoce kupit...nisu sve u mogucnosti ko ti
  • Upvote 1

[quote name='ezell' timestamp='1297456125' post='418245']
a dali moza tako svaka sta hoce i kad hoce kupit...nisu sve u mogucnosti ko ti
[/quote]

Hej u mojim cipelama nije lako biti...:D Zasto moraju biti u mogucnosti kao ja? Imaju koliko imaju....nekima dovoljno, ali nekima nikad dosta....pa dovode sebe na niske grane...:(

Ne kaze se dzaba "nije sreca para puna vreca..."

[quote name='Malina' timestamp='1297468410' post='418260']
Eh Amren,ne mo
  • Upvote 1

[quote name='Amren' timestamp='1297540899' post='418349']
Dakle, u redu je biti s nekim samo zbog para, eto da mi moze ispuniti moje hirove, nije bitno sto sam s tim necija praznoglava lutkica....:(

Iako se drzim one cilj opravdava sredstvo, ali nekad moras imati i granicu....:)
[/quote]
Nisam rekla da je to ok.Ali zna

[quote name='Orion' timestamp='1297643965' post='418458']
A zašto da mislimo samo o curama, sponzorušama, evo malo i muških, kako da ih nazovemo, muške papiruše jemde je prikladno.......San konobara 10-ke, naći liti kakvu, bilo kakvu, baciti priču koju smišljamo cijelu zimu, dobiti papire, evo sad i ovi pašoši brezvizni, malo joj obaći famaliju, i ošo on u Edited by EcI PeCi PeC
  • Upvote 2

[quote]Ima sponzorusa sto su im sponzori bili dobra odskocna daska, a on jadan si umislio da ona voli njega a ne samo mercedesa i ostalo.. [/quote]
:nono: :nono:

[quote name='ezell' timestamp='1297778920' post='418625']
:nono: :nono:
[/quote]

gukni golube!! mislis da nije tako?? koliko zena iskoristi to sve.. aaaa

Ja poznam zenu koja je bila ta sponzorusa...

Pa cuj ako je stvarno toliko glup da pomisli da je to stvarno zbog njega i njegove licnosti..

I jos nesto... One bar imaju petlju pa to javno uraditi... ;) druge su smao bolje skrivene..

Neosudjivati nikog zivjeti svoj zivot to je najbolje...
  • Downvote 1

A zašto da mislimo samo o curama, sponzorušama, evo malo i muških, kako da ih nazovemo, muške papiruše jemde je prikladno.......San konobara 10-ke, naći liti kakvu, bilo kakvu, baciti priču koju smišljamo cijelu zimu, dobiti papire, evo sad i ovi pašoši brezvizni, malo joj obaći famaliju, i ošo on u Švicuuuuuu :D

ZZZZzZZZZZzzzzzZzzzzZZZzZZZZZZZzzz ....................kao što rekoh san......[b]De jednu kafu i kisAlu..[/b]..:D
[/quote]

Malo degutantno,ali i to smo mi.reci mi koliki ti je promet(procenat i bakšiš) od 15.1 pa do 15.2. od kako nema takvih i sličnih narudžbi, kisalu,ojro i ostalo? Edited by pirgo

Bedastoca, ali ko voli neka izvoli :)

hmmm ;) nije lo

[quote name='ljubičica' timestamp='1297859053' post='418769']
Isplati li se biti sponzoruša ?

ode i ja u sponzoruse..... :ap: :lol: :lol: Edited by ezell

A za

[quote name='veni_b' timestamp='1298680601' post='419940']
hahah :D i evo ga bas ovdje i pitas se, dal je to taj zivot koji je on sebi umisljao? nece da radi, a sa platom samo od zene moraju svaki mjesec gledati kako ce proci. jedino ako su punac i punica u blizini onda je opet druga prica :D
[/quote]

Naravno venchy jer oni ovaj zivot gledaju kao da smo kraljevi a kada dodju i vide da se treba raditi i placati i stan i struja i voda i jesti pa i obuci onda kazu ma volim ja moj cazin jer imam vremena na pretek,mnogi se zajebu pa cak i rastave u kratkom roku jer misle da je med i mlijeko ali ipak je bolje nego dole jer od rada se zivi ovdje a kod nas se od rada umire,,,,ima u cazinu mnogo sponzorusa koje su mnogo jeftnije nego dijasporke...
  • Upvote 1