Jump to content
Sign in to follow this  
Dobar_Los_Zao

Balerinke

Recommended Posts

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1296048198' post='416326']
[img]http://www.cromoda.com/images/stories/zp20/bloch_balerinke/1.jpg[/img]
Djevojke,

[quote name='Amren' timestamp='1296049170' post='416330']
Zasto glupo i ruzno? Meni su moje bas slatke...:D

Ja ih nosim, i imam ih nekoliko pari, udobnije obuce nisam imala do njih...:)
[/quote]

i ja ih volim jer su udobne, najlakse obuti i hodati u njima :D

Sad za vikend mi u shopingu :icon_cheesygrin: ispred nas ide covjek i zena,covjek gura kolica a zena ide pored njega..zahavrlja i tres pade na pod.

Nosila je manju petu,al kod te obuce je zeznuto na malo sta moze se lako izvrnut noga i da ljohnes ko zrela kruska,ko gospodja koja se prostrila ko tepih po podu.

Zato ravno,jedino sto kod njega mozes zapet za neku stepenicu ako je visa a ti je recimo ne vidis hehehhe.

Nosim ravnu obucu i uzivam,samo kad vidim sve one modele i boje,dodje mi da ih sve kupim :)

Najbolje je kad se "natakne" na podpetice, a ne zna hodati u njima pa nabada poput patke....milina za vidjeti...:D

Nosim potpetice, ne pretjerujem s visinom stikle...ali nekako najbolje se osjecam u baletankama...jedva cekam ljeto da ih mogu obuti....:)

Ko kaze da nije fino...grdno se vara....:D

Je l ljeto doslo, odma baletanke na noge :D najvise volim bijele, one nekako idu uz sve :D Al svake me pvo nazuljaju dok se ne prilagode stopalu :angry:, al kad imam cudna stopala pa im sve smeta, cak i kad su bosa :icon_cheesygrin:

[quote name='Amren' timestamp='1296073600' post='416396']
Najbolje je kad se "natakne" na podpetice, a ne zna hodati u njima pa nabada poput patke....milina za vidjeti...:D

Nosim potpetice, ne pretjerujem s visinom stikle...ali nekako najbolje se osjecam u baletankama...jedva cekam ljeto da ih mogu obuti....:)

Ko kaze da nije fino...grdno se vara....:D
[/quote]

Za tebe :cheekkiss:

Za balerinke :at:

:ap:
  • Upvote 1

ta breco mila ... da nebi pocel o muskoj obuci raspravljat :D ima likova ne znaju seb naci lipe cipele i patike da si kuruz ...

ja imam baletanki :D mislim da neki 10ak komada i to mi je obuca u kojoj mogu vozit na duge relacije u kojoj mogu prehodat sati i sati da me nebole noge i cim prekine biti ledeno ja ih imam na nogama .... cipele sa petom nosim ustvari nosila sam kad sam izlazila navece i kad je bila svadba kakva ili nesto :D ... uglavnom lagahne ni ne osjetis da su na nogama :) .... a bom volim ja i patike al ne mozes patike obuti bas na sve tako da patike mogu na trenerku ili jeans hlace i to zavisi kakav model :)

Joj halal ti kruh sto s' probio led DLZ , i meni su odvratne one balerinke . Mislim da su najruznija obuca koju jedno zensko moze obuti xD .

Moj dragi ne voli baletanke :( razmisljam o tome da ih prestanem nositi i kupovati...:D

[quote name='Amren' timestamp='1296294494' post='416735']
Moj dragi ne voli baletanke :( razmisljam o tome da ih prestanem nositi i kupovati...:D
[/quote]
I onda postaje

[quote name='Angel of Death' timestamp='1296310209' post='416772']
Ja mislim da su to MODERN DAY KALJACE , pa vi kako hocete .
[/quote]

bolje i da su modern day kaljace ovakvo nesto [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs262.snc6/179033_147936348595695_100001379923920_247550_8249208_n.jpg[/img]

nego ove [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs557.snc3/30450_103961452989752_100001276920739_25389_3227665_n.jpg[/img] Edited by Zelka

[quote name='Zelka' timestamp='1296370495' post='416843']
bolje i da su modern day kaljace ovakvo nesto [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs262.snc6/179033_147936348595695_100001379923920_247550_8249208_n.jpg[/img]

nego ove [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs557.snc3/30450_103961452989752_100001276920739_25389_3227665_n.jpg[/img]
[/quote]
pa lijepi vam ovi modeli

Rijetko ih nosim, prvo zato sto imam samo tri para :P, drugo, vecinu vremena sam na poslu, znaci poslovni dress code, stiklica je neobavezna, ali u njoj se ljep

balerinke volim nositi jer su udobne, uz pravu kombinaciju odjece super izgleda.
al nisu u vecem broju kod mene, kad bi mi ko pogledao u ormar obuce rekao bi da sam bolesna na pume i tene :D