Jump to content
kemoeco

Likovna umjetnost

Recommended Posts

[img]http://www.radio-zemljotres.com/mkportal/modules/coppermine/albums/userpics/10001/normal_decko2.JPG[/img]
Decko sa Dvojaca ( ugalj na papiru)

Ma mislio sam na graficki dizajn, po mojoj logici jedan dobar slikar na platnu bi trebao biti i dobar slikar na ekranu..

[quote name='scooby-doo' timestamp='1326818583' post='447760']
Ma mislio sam na graficki dizajn, po mojoj logici jedan dobar slikar na platnu bi trebao biti i dobar slikar na ekranu..
[/quote]
Evo nasao sam jednu sliku

[attachment=5059:Photo_A4B0FC4D-E1D7-8E62-65DB-4C16A111377B.jpg]
  • Upvote 1

[quote name='scooby-doo' timestamp='1326819747' post='447763']
Evo nasao sam jednu sliku

[attachment=5059:Photo_A4B0FC4D-E1D7-8E62-65DB-4C16A111377B.jpg]
[/quote]
Hvala, volim da gledam slike...
koliko vidim reako bih da je ovo templera ili akril (ali vise mi se cini da je tempera)
tema je super, i vidim da tvoja nevista to dobro radi, i da ima potencijala, ima fudament, mozda kad joj dosadi pavo... mozda se ozbiljno baci u umjetnike ili kad ode u pensiju,
tako ja mislim

[quote name='scooby-doo' timestamp='1326818583' post='447760']
[/quote]
Ja sam ti programer, ima jedna izreka, a kazu dobar programer nije bas dobar dizajner .... ja sam mislio da pocnem digtalno da slikam.... pomocu software....

[quote name='Lirux' timestamp='1326894954' post='447796']
Ja sam ti programer, ima jedna izreka, a kazu dobar programer nije bas dobar dizajner .... ja sam mislio da pocnem digtalno da slikam.... pomocu software....
[/quote]
Smijesno jest, takodjer znam da su to dva razlicita smjera kao nebo i zemlja. jedva ljudima objasnim da programer i dizajner haman pa nemaju veze :)
Ja sam bio poceo malo ko sa fotografijama prije 2 godine ali dosadno mi hodati po svitu i slikati narod pa sad imam neke ideje kako da to razvijem na platno i postanem ozbiljan konkurent Spielbergu :D

Ova ideja je jos u razvitku pa cu u naredno vrijeme vidjeti kako da je uklopim vremenski..

A nevista mozda tek u penziji zaozbiljno se pocne baviti slikanjem, jer posto zivimo u kapitalizmu vjeruj mi da je advokat veoma zanimljiva bransa po pitanju para :)