Jump to content
la_bella_mafia

Najbolji/najgori Profesor.....

Recommended Posts

moja naj Profesorica je iz Engleskog (Business Writing) super je zna stvari da objasni i nemoras joj radove na vrijeme da pokazes...naj gora je Biologija (human bio) Lab i neki glupavi testovi svakog tjedna od 100 pitanja me ubise ...grozna je i nema pojma o cemu prica stalno prica kad je ona bila u skoli prije 55 god. itd .Nikad nista na casu ne stignemo da uradimo i onda nas testovi ubise jer nista naucili nismo ..midterm mi je bio C :( ako se nepopravim moj 3.6 GPA ode niz vodu

moja naj Profesorica je iz Engleskog (Business Writing) super je zna stvari da objasni i nemoras joj radove na vrijeme da pokazes...naj gora je Biologija (human bio) Lab i neki glupavi testovi svakog tjedna od 100 pitanja me ubise ...grozna je i nema pojma o cemu prica stalno prica kad je ona bila u skoli prije 55 god. itd .Nikad nista na casu ne stignemo da uradimo i onda nas testovi ubise jer nista naucili nismo ..midterm mi je bio C  :( ako se nepopravim moj 3.6 GPA ode niz vodu

<{POST_SNAPBACK}>

uhh bas grozna ta tvoja, al imam i ja taki

najbolji su oni koji nista nerade, samo gledaju filmove ili sl sa nama..to je super!
a najgori su oni koji stalno pisu nest i prave testove ili ispitivaju svakog casa...

najbolji su oni koji nista nerade, samo gledaju filmove ili sl sa nama..to je super!
a najgori su oni koji stalno pisu nest i prave testove ili ispitivaju svakog casa...

Haha :lol: :lol:

ja najvise volim one koji su zreli za pension.. :D ko na pr. nas profa iz njemackog ama super covjek svaki cas neki filmovi nish bolje od njega nema al nazalost iduce godine ode u pension.. :(

ja najvise volim one koji su zreli za pension.. :D  ko na pr. nas profa iz njemackog ama super covjek svaki cas neki filmovi nish bolje od njega nema al nazalost iduce godine ode u pension.. :(

<{POST_SNAPBACK}>

na njega sam i mislila...
ili ona iz hemije isto nista neradimo samo nas dvaput u semesteru na ispit uzme inace nista neradimo..jes da je dosadno al et samo dvaput moram uciti...

e niste vi imali Tamera ili mozda Dogana pa ne znate sta je strah
ali znaju pojedincu
Jel tako sine Dzmrdz
koliko smo popusili jedinica iz socioligije i filozofije

Al zato je i bilo pravi ljudi
Niko kao bljuzga
ili novi fizicar ,Mehmed ili onaj sto naam je predavao logiku najveca legenda svi vremena

najbolji BAHRO, covjek kad prica lekciju (predaje historiju) uspava te za sekundu...
isto je legenda i FUDO, covjek me je ove godine izvuko sa casova, trebo sam dobiti sepet keceva...

A TI WOMAN KOJI SI TI RAZRED???

Smrcko je legenda :;)

e niste vi imali Tamera ili mozda Dogana pa ne znate sta je strah
ali znaju pojedincu
Jel tako sine Dzmrdz
koliko smo popusili jedinica iz socioligije i filozofije

Al zato je i bilo pravi ljudi
Niko kao bljuzga
ili novi fizicar ,Mehmed ili onaj sto naam je predavao logiku najveca legenda svi vremena

<{POST_SNAPBACK}>

Eh ja Dogana ne znam, al' sam cula za njega, predavao prije mog dolaska.
A fizicar M. Ozgun ajiiiiii.....pa umrem i ozivim kad imam exam ili kakve projecte...fujjj! :angry: :(

sta fuj pa cojk bio faca nikad nije trazio da nesto bubas na pamet
prvo covjek prakticno pokaze onda malo zapises i brate ne moras ni uciti sve znas
a e ko neki sto je bio prije njega ubi samo pise i na kraju ispusis

ja bih vama navela sve profesore al kad ih ne znate...osim ako neko ne ide u medicinsku u bisce a ja ne znam :rolleyes:
dr ismeta,dr azra,dr smajo,prof semso,aida,fahira,
ne mogu se majkemi sjetiti kad su svi dobroi zato sto me lole ;) nije da se ja falim vec to je tako :lol:

ehh brete sad ona da se pohvali da njoj predaju pojedini DOKTORI,de trebala si povecati to DR. :) :) :)

joj kako si ti irho naporan senco draga...

imam takvu skolu gdje mi je70%predavaca doktori...i ja se bar imam s cim hvaliti...
iskreno najbolji su profesori koji traze znanje i koji razumiju ucenike...

mi smo prosle godine imali profu farmakologije...id ne znam koliko casova...cini mi se oko 70 mi smo odrzali mozda 5 da smo ucili farmakologiju...a ovo ostalo il nas je pustala il smo sijedili i pricali...ona nas savjetovala...i mogu vam samo jedno reci da je to najbolja profa u istoriji med skole u biscu B)

Guest Dzmrdz
Eh ja Dogana ne znam, al' sam cula za njega, predavao prije mog dolaska.
A fizicar M. Ozgun ajiiiiii.....pa umrem i ozivim kad imam exam ili kakve projecte...fujjj!  :angry:  :(

<{POST_SNAPBACK}>

...ja sam ovo vec reko al evo da utvrdim gradivo...kod fizicara nista lakse..casove mozes prespavati..ko sto sam ja to strucno radio..kasnije sqamo prepises sta ste radili od nekog strebera...u slucaju da si ti streber das nekom drugom da prepise od tebe..na exemima su sva slicna pitanja koja radite na casu...skoro ista...sad jedino ako je on promjenio nacin rada..kad sam ja bio mali i kad sam iso u skolu on je tako radio.. :) ...a najbolje je da mu se ulizujes...to kod svakoga pali..

Ljudi moji ja bih sada volio da su me profesori u nasoj gimnaziji tjerali da ucim i dan i noc i kad spavam da u snu ponavljam gradivo jer sad moram na faksu uciti toliko stvari koje vecina ljudi oko mene vec zna iz srednje skole. Ja fakat ne znam je li problem u nasem skolstvu i programu ili u profesorima ali...

hehe ma neznas ni sam sta je gore ili profesori ili program nas.
Znam da nam je program katastrofa,informatika se Windows ne spominje,iz hemije neznamo neke elementarne stvari,biologija--- posebna prica, gegrafija ucenici zavrse skolu imaju 4 ili 5 neznaju naci Drinu,Alpe,Japan,mislim to je ono ELEMENTARNO ali de stas kad se kod nas daje ocjena za "bubanje" a ne za znanje.
sto se tice profesora, i oni su posebna prica,ima ih mnogo,da znaju svoj predmet ali su sa pedagoskog stanovista amateri,a u skolstvu bi se to dvoje trebalo spojiti,zar ne?

...ja sam ovo vec reko al evo da utvrdim gradivo...kod fizicara nista lakse..casove mozes prespavati..ko sto sam ja to strucno radio..kasnije sqamo prepises sta ste radili od nekog strebera...u slucaju da si ti streber das nekom drugom da prepise od tebe..na exemima su sva slicna pitanja koja radite na casu...skoro ista...sad jedino ako je on promjenio nacin rada..kad sam ja bio mali i kad sam iso u skolu  on je tako radio.. :) ...a najbolje je da mu se ulizujes...to kod svakoga pali..

<{POST_SNAPBACK}>

eeeeeeee...kakvi ulizivanje nema tog kod njega :P:P:P dzmrdz...pa djesi ti?? sta ima? :)

Guest Dzmrdz
eeeeeeee...kakvi ulizivanje nema tog kod njega  :P  :P  :P    dzmrdz...pa djesi ti?? sta ima?  :)

<{POST_SNAPBACK}>

..ma nema profesora kojem se nemozes ulizati.. :) ....valjda jos uvjek daje one eksperimente..pa se mozes na to osloniti kolko tolko..ma evo taru me ispiti..kad ces uvelicati taj avatar..?? :D

..ma nema profesora kojem se nemozes ulizati.. :) ....valjda jos uvjek  daje one eksperimente..pa se mozes na to osloniti kolko tolko..ma evo taru me ispiti..kad ces uvelicati taj avatar..?? :D

<{POST_SNAPBACK}>

hehehe..da zadnji project je bio The mouse trap car eeee covjece ludnica je bilo :) :) :) zadnji water racket nije nesto al' skoro svi se projecti vrte svakog polug. :rolleyes::rolleyes:

a stgo se tice avatara, ne znam, i ovako je previse stavit cu drugu normalniju hehehe :coolio:

Guest Dzmrdz

hehehe..da zadnji project je bio The mouse trap car  eeee covjece ludnica je bilo :) :) :)  zadnji water racket nije nesto al' skoro svi se projecti vrte svakog polug.  :rolleyes:  :rolleyes:

a stgo se tice avatara, ne znam, i ovako je previse stavit cu drugu normalniju hehehe  :coolio:

<{POST_SNAPBACK}>

...dobar je i onaj top sa onim od fotografskog negativa i dezodoransom...a sto se tice avatara...u koju da gledam lijevu il desnu..??

...dobar je i onaj top sa onim od fotografskog negativa i dezodoransom...a sto se tice avatara...u koju da gledam lijevu il desnu..??

<{POST_SNAPBACK}>

heheheh, i taj je bio cool al' the mouse trap car je PRVA LIGA! ;);) hehehehe...u koju hoces gledaj. :rolleyes: .