Jump to content
Sign in to follow this  
marionetta

Nestao pekinezer

Recommended Posts

Trazi se pekinezer,star 6 mjeseci, duga,crna dlaka. Odaziva se na ime Woppy!Nestao 14.1.2011.,u blizini hotela ''Sedra''.. nezz vishe gdje da trazim,prijavila sam u sve moguce oglase :unsure: ,molim vas da,ako ga vidite negdje,ili nadjete,da mi javite!! :( :( :(

Hvala!

pord une.. srce njega je voda odnijea sigurno :( jer ako ga vec duze imas, da je u blizini javio bi ti se kad ga zoves :(

a ako nije voda... vrijedni su to psi.. zaraditi koju markicu za cas..

ja ti zelim od svega srca da ga nadjes

tesko je kad tako malo stene osstane u surovom svijetu u divljini,,tesko da ti njega nadje,,,
a sto je najgore kod nas je puno rasireno kradja pasa ako vidi da je rasno nestalo ti je iz dvorista kamo li jos kad ga izgubis,,jos pogotovo ako je malo
zato svima preporucujem ako zelite imati psa imajte onoga sto je velicine manjeg stola,,,tako da se ne moze ni izgubiti nit ga ko ukrasti,,
  • Upvote 1

[quote name='Carevic' timestamp='1295625397' post='415775']
kad ti spomenu to za velicinu
moja preporuka :
Sivas Kangalı
[/quote]

moja omiljena pasmina ....samo ovo ne moze svako u setnju voditi a i podobro dvoriste za njega treba...kad se pravilni dresira od malena fantastican za kucu i djecu...i sto mi se najvise svidja ,karabash uvijek lici na ponosnog vojnika...rep i glava uvijek dignute

nisam ovo provjeravao al`jedan prijatelj koji je imao ovog psa mi je rekao da su ovi psi za vrijeme turskog carstva koristeni od janicara u borbi

jes da ovo nije bilo vezano za temu al`eto ja napisah :icon_cheesygrin: