Jump to content
Amel Meca Družanović

Prisjetimo se mladosti*.!

Recommended Posts

[quote name='Da Vinci' timestamp='1294921987' post='414867']
Gimnazija Cazin, STARA GIMNAZIJA, naravno... Ko nije do

ne mogu pricati o gimnaziji i srednjoskolskim danima jer to nije neka daleka mladost, jos sam ja mlada :D
salim se, joj bas sam danas pricala o tome sa svojim bivsim skolskim prijateljicama :) to su bile godine :) nema sta. Najvise se sjecam profesora i njihovih ispada :D
evo godine bice peta godisnjica mature nadam se da ce se to malo OBELEZITI :D

a kad smo kod mladosti da ovako na brzinu nesto ispricam ikao nema veze sa skolom :D

kad sam bila jako mlada 3-4 godine, negdje pocetkom rata, naucili su me jednu pjesmu-sevdalinku ide nekako ovako

hajde Mejro s nama vecerati
vecerajte mene ne cekajte
mene ceka gotova veceras
u dzennetu medju hurijama

ugl, granate padaju a ja pjevaaaammm ori mahala :D

Eh divna vremena...bez brige i pameti (mada se moralo imati i jedno i drugo) :D tad sam mrzila samo rano budjenje i kad se potrudim da naucim a profesor kaze: "Hmmm, ti si kao nesto ucila...."

Neku vecer s prijateljicama sam pricala o tim vremenima i svaka je rekla da moze vratiti to vrijeme, bez razmisljanja bi to uradila...jedino sam ja rekla da ne bi, iako su super vremena, radije ih ostavim tamo gdje im je mjesto, u proslosti...:(

Pa smo skontale da ja u to vrijeme znala uzivati i iskoristiti ga....:D iako sam bila tiha i povucena, imala sam svojih momenata kad sam bila zilava i zadavala galvobolje profesorima...:D

Uglavnom, super uspomene koje cu jednog dana prepricavati svojim unucima....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/ap.gif[/img]

[quote name='Amren' timestamp='1294942615' post='414905']

Neku vecer s prijateljicama sam pricala o tim vremenima i svaka je rekla da moze vratiti to vrijeme, bez razmisljanja bi to uradila...jedino sam ja rekla da ne bi, iako su super vremena, radije ih ostavim tamo gdje im je mjesto, u proslosti...:(

[/quote]

Iako je bilo fino u srednjoj skoli ja se ne bi vratila tamo nikad :) meni je zanimljivije bilo na faxu, pogotovo 3. i 4. godina :D

mada bi ekskurziju u turskoj ponovila :D