Jump to content
PacificHurricane

Mrtvaluk !?...

Recommended Posts

[quote name='BLACK ROSE' timestamp='1294540336' post='414406']
U principu, sve je to zbog sunca :icon_cheesygrin:

sad sam često za "mrtvarluk" samo da mi je topla soba, kakve dobre hrane, mesa obavezno :rolleyes: i da mi draga osoba pravi dru

[quote name='scooby-doo' timestamp='1294529280' post='414392']
Veoma zanimljiva teza...!? Mogao bih se cak i sloziti, samo vrijeme fakat je uvjek i islo, u necemu onda drugom zec mora da lezi :)
[/quote]

nisam rekla da vrijeme ide(samorazumljivo), nego da se mijenja pa samim time i ljudi... zatrovani smo porocima modernog vremena... a trenutna zima i hladnoca je samo dobar izgovor da opravdamo zasto smo ovakvi, doci ce i ljeto pa ce izgovor biti visoke temperature kojih se treba cuvati... mi smo sami sebe "umrtvili"
  • Upvote 2

[quote name='analiticarka' timestamp='1294577097' post='414435']
nisam rekla da vrijeme ide(samorazumljivo), nego da se mijenja pa samim time i ljudi... zatrovani smo porocima modernog vremena... a trenutna zima i hladnoca je samo dobar izgovor da opravdamo zasto smo ovakvi, [b]doci ce i ljeto pa ce izgovor biti visoke temperature kojih se treba cuvati... mi smo sami sebe "umrtvili"[/b]
[/quote]

sa ovim se potpuno slazem, ovo mrtvilo je vise produkt drustva, ekonomije, politike i svih ostalih negativnih stvari koje nazalost cine nasu svakodnevnicu.

Mada, stoji cinjenica da je mirniji period ovaj od NG do proljeca, ali to sve zavisi od pojedinca do pojedinca. Ja sam, npr. prosle godine u to doba najvise partijala :D

Ma kakav "mrtvarluk", sta vam je?! :D Nikad aktivniji nismo bili. To je stvar percepcije ili licnog opazanja. :D Ja, ruku na srce, primjecujem da je "eglen kutija" izgubila na svojoj zestini - ali to nije sigurno ogledalo opceg stanja na ovom forumu. Doduse, Imam utisak ( sedmo culo me nikad nije iznevjerilo) da se mnoge zustre rasprave i diskusije vode vise iza kulisa, i da tu i tamo "frci" koja iskrica i ovdje. :P

[quote name='Punisher' timestamp='1294588794' post='414457']
Ma kakav "mrtvarluk", sta vam je?! :D Nikad aktivniji nismo bili. To je stvar percepcije ili licnog opazanja. :D Ja, ruku na srce, primjecujem da je "eglen kutija" izgubila na svojoj zestini - ali to nije sigurno ogledalo opceg stanja na ovom forumu. Doduse, Imam utisak ( sedmo culo me nikad nije iznevjerilo) da se [b]mnoge zustre rasprave i diskusije vode vise iza kulisa[/b], i da tu i tamo "frci" koja iskrica i ovdje. :P
[/quote]

zar mora ovog biti da bi bilo zivo. zna na eglenu i forumu biti zivo i bez toga, pogotovo kad se zapjeva koja i kad se cugne koji dzin :D :P