Jump to content
Amon Ra

dokumentarci.org

Recommended Posts

[quote name='BLACK ROSE' timestamp='1293659229' post='413204']
meni je dobar Zeitgeist
[/quote]

Dobar!

Ali ja bi ti prepurucio da vidis ovo:

[url="http://dokumentarci.org/video/tajna-drustva-i-zavjere/nova-atlantida-misticni-nastanak-amerike/nova-atlantida"]http://dokumentarci..../nova-atlantida[/url]

Pocinje od templera preko revolucija do danasnjih dana objasnjavajuci orgomni utjecaj tajnih drustava na razvoj svijetskog desavanja (uspostavljanje nihovog "novog svijetskog poredka).

Vrijedi pogledati jer mnoge stvari postanu jasnije! da sam juce umro nebi znao ko je kriv za francusku i ostale revolicuje :P Edited by Skrgan

Dasta je nego dobar Zeitgeist , gledao sam to ima preko godinu dana ako ne i dvije . Zanimljivo u svakom slucaju za ljubitelje teorija zavjera itd ...

[quote name='Angel of Death' timestamp='1293700375' post='413234']
Dasta je nego dobar Zeitgeist , gledao sam to ima preko godinu dana ako ne i dvije . Zanimljivo u svakom slucaju za ljubitelje teorija zavjera itd ...
[/quote]

Problem je sto sve vise i vise tih teorija postaje praksa i stvarnost, pa je apsolutno neophodno da se ljudi informisu o tim stvarima! :P Edited by Skrgan

[quote name='Skrgan' timestamp='1293733495' post='413266']
Problem je sto sve vise i vise tih teorija postaje praksa i stvarnost, pa je apsolutno neophodno da se ljudi informisu o tim stvarima! :P
[/quote]
Da da neophodno je da se ljudi informisu, svaka pohvala odma sam bio skinuo sve eBooks koje nisam imao, i evo sad jos jedna pohvala zbog sira :icon_cheesygrin:

Evo proslo 9 mjeseci i napokon prije mjesec dva i google dosao sebi tako da se stranica sada nalazi na drugom mjestu pod keyword "dokumentarci".. (nebi bio problem je dici na prvo kao i sa jos kojim keyword)
Dnevno ima od 50 do 100 jedinstvenih posjeta!
[img]http://dokumentarci.org/posjete1.GIF[/img]

[img]http://dokumentarci.org/posjete2.GIF[/img]

Ove statistike su negdje od kraja jula pa do danas.. Kao sto vidite ljudi dolaze iz svih nekadasnjih Yu Republika! Trenutno stranica nije dotjerana ali kada bi se malo preuredilo svakako bi se mogao napraviti pravo dobar portal sa postojecim potencijalima, sa malo truda posjecenost bi se mogla dici za minimum 100%-200%, a za to bi trebao i forum gdje bi ljudi mogli izmjenjivati misljenja..
Sve ovo pisem iz razloga posto ja nemam vremena da bio na forumu, pa mozda neko od vas je zaintresovan da bi vodio stranicu i buduci forum ( jer forum necu ni instaliravati ako ne bi nekog nasao ko bi se brinuo o njemu).
Ko je zaintresovan neka mi posalje PP ili neka se javi ovdje..
Scooby zaintresovan? :rtfm: :P

iako sam i od one fx-files odustao, pa toliko nisam vise u tim masonskim fazonima :D
Prije smo nesto i suradjivali tj ti mi davao instrukcije :P ovaj mogu biti na tom forumu koliko i na ovom.
Posto tamo valjda nece biti ove bosanske politike i samim tim nebi se ja i ti trebali razilaziti u misljenjima :) jer se oko ostalih globalni sitnica, kako se sjecam, veoma dobro slazemo... i mogla bi biti suradnja!!!
  • Upvote 1

[quote name='scooby-doo' timestamp='1316206299' post='440701']
iako sam i od one fx-files odustao, pa toliko nisam vise u tim masonskim fazonima :D
Prije smo nesto i suradjivali tj ti mi davao instrukcije :P ovaj mogu biti na tom forumu koliko i na ovom.
Posto tamo valjda nece biti ove bosanske politike i samim tim nebi se ja i ti trebali razilaziti u misljenjima :) jer se oko ostalih globalni sitnica, kako se sjecam, veoma dobro slazemo... i mogla bi biti suradnja!!!
[/quote]
Hehe znao sam da si ti za :) Ovaj cim prije sriktam forum javicu ti.. mislim da ce biti intresantno cuti misljenja drugi na bezbroj tema na koje nema ogovora :P

stranica nije losa sto se tice video dijela, medjutim najvise me je radovalo knjige u pdf-u, ali sam se razocarao skinuo sam jednu od Ahmeda Bosnica i jako je los pdf, jesu li sve ovakvog kvaliteta sto se pdf-a tice, to me najvise zanima zbog citanja istih na tabletu

pozz

[quote name='rockstar' timestamp='1316259532' post='440739']
stranica nije losa sto se tice video dijela, medjutim najvise me je radovalo knjige u pdf-u, ali sam se razocarao skinuo sam jednu od Ahmeda Bosnica i jako je los pdf, jesu li sve ovakvog kvaliteta sto se pdf-a tice, to me najvise zanima zbog citanja istih na tabletu

pozz
[/quote]
mozda si potrefio bas jednu sto nevalja... ni ja ih nisam sve pregledao niti procitao ali vazan je sadrzaj a korice nisu vazne :P Pregledaj sam sta te intresuje, ne moras "save" ako ti nije dobar kvalitet tj. vidi odmah u browseru jeli dobra!

Ako moze da u skorije vrijeme postavis dokumentarac neki da je vezan za borilacke vjestine ili neku licnost (Tyson, Bruce Lee) i sl. Hvala unaprijed.