Jump to content
la_bella_mafia

Strani Jezici...

Koji je jezik za Vas najlaksi,najlepsi itd...  

1. 1. Koji je jezik za Vas najlaksi,najlepsi itd...

• Spanjolski
      2
    • Njemacki
      6
    • Engleski
      12
    • BOSANSKI
      5
    • Francuski
      2
    • Talijanski
      1
    • Ruski
      0
    • Neki drugi..
      2

Recommended Posts

Bosanski, Slovenski, Engleski, i trenutno ucim Njemacki koji mi se naj manje svidja ali posto je jedan od vaznijih jezika u Evropi , moram da ga naucim. Slovenski je stvarno lak, i ja i brat smo ga nauciliza svega 2-3 mjeseca.

Bosanski, Slovenski, Engleski, i trenutno ucim Njemacki koji mi se naj manje svidja ali posto je jedan od vaznijih jezika u Evropi , moram da ga naucim. Slovenski je stvarno lak, i ja i brat smo ga nauciliza  svega 2-3 mjeseca.

<{POST_SNAPBACK}>

nevjerujem da je slovenski bas tako easy.. ima dosta slicnih rijeci ko na bosanski mozda zato mislis da lak.. :unsure:

Za mene je bilo lako jer sam se tad nalazila u Sloveniji i odmah sam iz pocetka puno citala...isto tako sam odmah krenula u skolu tako da nisam imala problema.

Za mene je bilo lako jer sam se tad nalazila u Sloveniji i odmah sam iz pocetka puno citala...isto tako sam odmah krenula u skolu tako da nisam imala problema.

<{POST_SNAPBACK}>

aha pa mislila sam da si ovako ucila na nekom kursu ili to kad vidim da si iz USA :rolleyes:

Hehehe...ja sam se selila po citavoj Evropi :blink:

slovenski
to nemas potrebe uciti jer od rodjenja ga znas a te male razlike neprave nikakvu smetnju da komuniciras normalno
licno sam se uvjerio u to

slovenski
to nemas potrebe uciti jer od rodjenja ga znas a te male razlike neprave nikakvu smetnju da komuniciras normalno
licno sam se uvjerio u to

<{POST_SNAPBACK}>

stvarno, et cool onda bar jedna positivna ocjena :lol:

e ako ti je to jedina bolje ne moj ici nikako dalje
hhehehehhehe
sala nisam ni ja bolji

Guest stella artois
nevjerujem da je slovenski bas tako easy.. ima dosta slicnih rijeci ko na bosanski mozda zato mislis da lak.. :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>

lak je lak :D

lak  je lak  :D

<{POST_SNAPBACK}>

super onda ja odustajem od italianskog i pocinjem slovenski... a imam samo jos dva mjeseca skole, i imacu dva ispita iz slovenskog a jos nista neznam :unsure: al ako kazete da ja lak, ;)

Japanski je najbolji mozes pricati sta hoces a niko te ne razumije

<{POST_SNAPBACK}>

Japanski je jako tezak...imala sam ga jedan semestar a nismo presli ni citavu abecedu :lol:

ja sam sad voll :blink:

imam rodju u ljubljani koji se je izskolo tu i kaze da je slovenski jedan od tezi jezika za nauciti... a vamo ovi kazu da je lahko pa sta je sad ???

Japanski je jako tezak...imala sam ga jedan semestar a nismo presli ni citavu abecedu :lol:

hm. japanski jezik je lahko za nauciti. Imao godinu dana kursove. Samo eto pisanje je tesko. Mislim Hiraganu i Katakanu naucis za 2 dana. Ali Kanji, je tesko nauciti :). Ono ostalo pricanje nije problem. Mislim ja da bi zivio jednu 2 mjeseca u japanu znao bi ga pricati.

poz

ma daj ljudi kakav vas japanski spopade daj vam nece trebati ni na onom svijetu a kamo li na ovom
hahaha
nadjite neki malo blize

ma daj ljudi kakav vas japanski spopade daj vam nece trebati ni na onom svijetu a kamo li na ovom
hahaha
nadjite neki malo blize

Hehe ko zna mozda negdje zatreba :lol: ...