Jump to content
Dobar_Los_Zao

Najbolji prijatelji

Recommended Posts

[quote name='Daisy' timestamp='1292777857' post='412130']
dobro pitanje, ali ne mora to nuzno znaciti da ako neko nema pravih prijatelja da nije dobar covjek, mozda samo ne vjeruje toliko ljudima ili je jednostavno individualac :)
[/quote]

I ne treba da vjeruje svakom,jedino kada je u pitanju izbor pravih prijatelja tad stvarno treba biti covjek paranoja

Mlad sam da se razocaram,ali dovoljno star da sebi ne smijem dozvoliti da me izdaju. Distanca zauvijek. Prema svima. Kako mama kaze:"Nema pravog prijatelja". Ja joj u potpunosti vjerujem.
Najgore je kad te najbolji prijatelj izda,s naglaskom na superlativ. Zato samo prijatelji(sad bez superlativa :P ). :icon_eek: Ili pak... [url="http://lajkaj.net/wp-content/uploads/2010/11/pirinejski_planinski_pas.jpg"]Pa

Dosta 'dobrih' prijatelja kod kuce i u srednjoj skoli me iznevjerilo, zato sto sam mislio da su dobri a oni su bili tu samo kad bi imali koristi od mene. Dobre prijatelje sam stekao kroz studiranje, tad smo svi bili u nekom istom sosu, nebitno u studentskom domu ili na faxu, pomagali smo se medjusobno koliko smo mogli, iako sam tad mislio da je to trenutno jer smo tad svi bili isti pa hajd. Iznenadio sam se kad sam nedavno nazvao par tih starih prijatelja pa se malo pojadao. Bez obzira sto se nismo dugo vidjeli, sto vise nismo u istom sosu, oni su me (pojedinci) docekali rasirenih ruku. To me pozitivno iznenadilo, jer na taj nacin vidim da moja dobrota nije bila dzabe utrosena.

Pomozite drugima da bi oni sutra mogli pomoci vama :)

Naravno.Ne mozes imati prijatelja ako nisi prijatelj i sam...Prijateljstvo u kojem samo jedna strana daje/prima nalikuje na ustajalu baru u koju sve sto udje,trune...Kazu neke mudre glave.
Desilo mi se mnogo nezgodnih situacija u zivotu i uvijek sam izbjegavala razgovor s roditeljima ali kad se desio brodolom,samo su oni bili 24h tu..Imam pored roditelja jos tri osobe kojima 100% vjerujem i za koje bih umrla.To su moja sestra,Loca s foruma i Mirela(moja prijateljica iz djetinjstva) koja me stalno cupa iz sranja i rugla.
Donedavno sam vjerovala u musko-zenska prijateljstva,ali sad shvatam da su ostali bili upravu kad su govorili da je to nemoguce.