Jump to content
Sign in to follow this  
auslanderka zauvjek bosanka

Doktor

Recommended Posts

Ovdje smo se zabavili s dosta tema,ovo je jedna na kojoj mozemo dati savjete i saslusati ali i nauciti iz drugih primjera :)

>Moram reci da imamo jednu stariju doktoricu,imam osjecaj da ce svaki dan da ode u pemziju :icon_cheesygrin:

>Zavisno od pacijenata i ona se tako ponasa,ako je vise bit ce ko na traci,sestrice pozuruju,ako ne onda je sve easy :)

>Ne svidja mi se sto je u bijelom,pa to strasi djecu,eto zadnji put smo je vidjeli u majici u boji :rolleyes: (nadam se cesce)

>Ocekivam da se malo i pozabavi s djetetom,tako da mu razbije nervozu i strah.

>Nadam se boljem slijedeci put :unsure:

>Koliko ste zadovoljni s djecijim doktorom?

>Kakav je njihov odnos?

>Da li se doktor pozabavi s vasim djeteom ili ko na traci: slijedeci...?

>Da li vasa djeca imaju strah ili ne?

Moj sin ima super doktora, stariji je i uvijek se s njim prvo malo isprica, pozdravi se s njim kao da je vec veliki, ne zuri nikud,sve objasni i ljubazan je.Takodjer sestrice koje rade s njim kad uzmu dijete kao da su uzeli svoje,zadovoljna sam s njima pa cu i drugo aBd voditi kod njega.Mehmed nema strah od doktora jer je doktor dobar i lijepo se odnosi prema njemu pa i nema razloga ;)

>a sta cu zena ima svojih dana :)

>a kakav je za vakcinaciju?

>neke su obavezne a neke moras platiti?

>znam slucaj da je jedan doktor odbio da da bebi neku vakcinu,koja je nakon kraceg vremena povucena.

Ja sam jos uvijek pacijent kod svog djecijeg doktora...

davno nekad bila ja kod jednog doktora i nisu moji zadovoljni bili, tad me prebacili kod ovog cike..

nebi ga dala, nema tih para.. Kad udje covjek kod njega prvo pita za dusu kako ste, sta ima, imal sta novo imatel sexulane odnose redovno :icon_eek: meni prvi put dah staoo..
pa je onda covjek meni objansio koliko je zdrava sexualnost potrebna za covjeka... pa cak ako nesto i nefukcionise ... sad redovno o sexu kad se zapricamo nema nam kraja :D

dosta sam vezana za tog doktora a i on za mene..moj zivotni put i sudbinski udarci su nas nekako posebno zblizili..
moja kcerka kad je umrila, samo sma je unijela u praksu njegovoj sestrici je u ruke dala i srusila se.. ja mislim da je to ono sto nas veze.. komplet taj proces do dzenaze je bio uz mene, dolazio kuci kad god je imao vremena. Posto je sudski doktor zaobiso je zakon i dozvolio da je kod kuce prenoci dvije noci..

poslije toga sam dugo razgvoorne terapije kod njega imala... POSEBAN I VELIK JE TO COVJEK..

A sin, sin je vec kod djecijeg doktrora.. Ima svoju doktoricu i zena je isto super...i kad god za treba za njega je tu.

a da zene kad vam neka Vakcina ili nesh nije jasno.. vas niko nemoze prisiliti da djeci nesto date sto vama nije janso.. usta otvoriti i pitatjte.. na kraju ako nepase jedan doktor pa ima ih jos...nacete koji je dobar Edited by EcI PeCi PeC
  • Upvote 1

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' timestamp='1291981355' post='410771']
>a sta cu zena ima svojih dana :)

>a kakav je za vakcinaciju?

>neke su obavezne a neke moras platiti?

>znam slucaj da je jedan doktor odbio da da bebi neku vakcinu,koja je nakon kraceg vremena povucena.
[/quote]

ja nisam nikakve vakcine placala, svaki put pitam za sta je koja vakcina i da li je on kao doktor preporucuje i on mi objasni zbog cega bi trebao dobiti vakcinu, dosad je primio sve vakcine koje su obavezne, hvala Bogu nikakvi problema nemam u vezi toga, kod tog doktora bas puno djece ima i sto mi je drago stariji je covjek i vidi se da ima iskustva sa djecom ...

Ne volim doktore, bijele kute, miris njihov sve sto ima veze s bolnicom, ja ne volim...taj starh pamtim i imam odmalena...:(

Cak i danas ako ikako mogu izbjeci posjetu doktoru, ja je izbjegnem...:D i lijecim se sama...:D

Ja sto se tice toga ima svog doktora Dr.