Jump to content
PacificHurricane

Android OS ( open source )

Recommended Posts

I kinesku kopiju i sihre na njoj :D

Galaxy dvica je proslavila samsung zadnjih godina. 3 i sad 4 su samo nastavili tom putanjom. Dok evo Sony xperia z pise novu slavu.. Taj fazon da moze pod vodu smo i licno isprobali ja i nevista. Snimao se video pod vodom i pravo je cool :D

Galaxy dvica je proslavila samsung zadnjih godina. 3 i sad 4 su samo nastavili tom putanjom. Dok evo Sony xperia z pise novu slavu.. Taj fazon da moze pod vodu smo i licno isprobali ja i nevista. Snimao se video pod vodom i pravo je cool :D

Po meni je to krenulo od S1, a ne od s2. S1 je legenda i miljenik svih developera :)

Ja evo imam Samsung Galaxy Tab 2.. i od juce se zajebava, kako da nariktam javu i flash player da rade da mogu gledati online filmove.. probao sam vise browsera, na jednim radi samo java, na drugim samo flash player. Jel iko od vas imao slican problem :p

Ja imam Tab 2 i nikad nisam uspio na zadovoljavajući način da instaliram bilo javu ili flash. Jednostavno, izgleda da nema podrške za to. Ali pošto svaki problem ima neko alternativno rješenje, tako sam i ovdje došao do toga da može otvarati direktan stream za mnoge tv kanale, lako ih je naći, izguglaj malo .m3u8. To je format koji možeš da gledaš direktno. Ima dosta naših kanala.

Da ne otvaram temu zamolio bih da me neki od vas obezbjedi linkom ovdje ili na PM nekom GPS aplikacijom za Symbian koja se ne plaća. (  Nokia C7 u pitanju ). Trazim ali i dalje nisam nasao nista da mi radi, pa pomagajte. I Remzudine nemoj mi sihirima ometati šignal

Ja se u te nokije ne razumim od kako sam uzeo u sake motorolu droid! Ali ti 3rror vjerovatno najbolje moze pomoci?!

Pokusao sam s onim sto si mi poslao, na piratebayu mi nikako nece da searcha nista a onaj Garmin cim sam pokusao instalirati pise da ne podrzava moj mobitel. Slao sam ti PM ali dzabe ja govorim ovom humanitarcu kada koristis Chrome pa saljes poruke sve zastopa. Ima li jos kakvog nacina ? 

Je li neko uspio na androidu instalirati app Fastv (domaći tv kanali) i da mu funkcioniše. Ako jeste, kako? Živo me interesuje, pošto isti app ima za IOS i funkcioniše (Bull testirao).

Procitaj reviewe na play storeu, mozda je do aplikacije a ne do tebe.

Pročitao, svi je hvale (možda su zaposleni i hvale po dužnost, zahvaljuju se suport službi :) ,to bi mi trebao biti prvi signal da nešto nije regularno). Inače podržava moj telefon, ali ne i tablt, koji je manje više standardna stvar (samsung galaxy 2), instalacija je prošla dobro, ali koji god kanal pokušam otvoriti, ne ide.

To je samo dio odgovora, na telefon sam ga uspio instalirati, naizgled je sve bilo OK, ali ni jedan kanal nisam uspio otvoriti.

Koristi li još neko Google Chrome browser? U zadnje vrijeme (zadnja dva updatea) je katastrofalan, slika se mrda, tastatura nestaje i krahira dosta često. Još neko sa istim problemom?

zna li ko kad će već jednom pustati update androida 4.3 na galaxy s3 čitao sam neke špekulacije ali nikako da dođem do pravog odgovora :/

Pokusao sam s onim sto si mi poslao, na piratebayu mi nikako nece da searcha nista a onaj Garmin cim sam pokusao instalirati pise da ne podrzava moj mobitel. Slao sam ti PM ali dzabe ja govorim ovom humanitarcu kada koristis Chrome pa saljes poruke sve zastopa. Ima li jos kakvog nacina ? 

ponesi ga meni da ti ja to izbootam te garmine na telefon,ja sam imao garmin još na nokia N96 uređaju,nije moguće da nemože na C7,,,zbilja nije moguće :)

a i rođaku sam stavio na N95 jednom davno ali znači ide to i na C7 garant,samo nisi na prava vrata pokucao :)

heh sad koliko je vjerovati ovom,francuz je to objavio,znaš da su oni šareni :D

ex yu tv, mogu da preporučim ovaj app svakome ko želi da gleda tv na android mobilu ili tabletu. 

Jednostavan meni (lista), malo spor,treba mu par sekundi da bufra kanal, ali u principu nije loše. Sve u svemu, oko 130 kanala na jednom mjestu. Odlično rješenje za vlasnike android hdmi-stika.

Jel neko probao Lolipop 5.0 android, kakvi su dojmovi?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Moj sin ga ima na nexusu (5). Ima dosta poboljšanja u odnosu na kit-kat, ali iz nekog razloga nije baš stabilan, telefon kraša svake sedmice i mora se restartovati. Ne znam šta je u pitanju, moraću da ispitam malo bliže kad budem imao vremena.