Jump to content
PacificHurricane

Miladin Šobić, (živa) legenda ili neznani rocker???

Recommended Posts

[u]Prije sam bila premlada da znam cijeniti takvu vrstu muzike.[/u]
Pa on je nekakav neokrunjeni kralj studenata, a studenti su vajkana bili pametna elita :) stoga i njegove pjesme su duboke i ciste ko Una :) po Youtube-u stvarno svi imaju samo pozitivne utiske bez daljnjeg i to me cudi sto nije vise prisutan u slusanju, ili ga se boje ili je bas danas marketing jedini nacin popularnosti, slave i kvalitete...

[quote name='scooby-doo' timestamp='1291327145' post='409478']
[u]Prije sam bila premlada da znam cijeniti takvu vrstu muzike.[/u]
Pa on je nekakav neokrunjeni kralj studenata, a studenti su vajkana bili pametna elita :) stoga i njegove pjesme su duboke i ciste ko Una :) po Youtube-u stvarno svi imaju samo pozitivne utiske bez daljnjeg i to me cudi sto nije vise prisutan u slusanju, ili ga se boje ili je bas danas marketing jedini nacin popularnosti, slave i kvalitete...
[/quote]
Kad ka

Zapravo predomislio sam se, ima jos pjesama jer mi je tesko ocjeniti bolju od bolje :) pa ako se vec nekom svidi ( da se nepati traziti ) evo jos nekoliko pjesmica: To sam ja, Zazvoni zvono, Stare novine, Moj djed itd itd... Zapravo imam jedan izazov, neka bilo tko pokusa naci njegovu losu pjesmu i nek mi objasni zasto, dobice kao nagradu pare za kafu, cigare i dopunu :icon_cheesygrin:

[quote name='scooby-doo' timestamp='1291326133' post='409472']
U danima srednje

Angelu,razočarao si me. :D
Kod mene je ovih dana samo

[quote name='Malina' timestamp='1294091336' post='413719']
Angelu,razočarao si me. :D
Kod mene je ovih dana samo
  • Upvote 1

Mal'na Slayera mi , mrzim sve te Sobice , Balasevica . Uglavnom takve 'glazbenike' ne mogu podnijeti jer ih dosta raje slusa i ufura ih se isto tako dosta da su inteligentni , mensa

[quote name='Angel of Death' timestamp='1294093439' post='413733']
Mal'na Slayera mi , mrzim sve te Sobice , Balasevica . Uglavnom takve 'glazbenike' ne mogu podnijeti jer ih dosta raje slusa i ufura ih se isto tako dosta da su inteligentni , mensa

[quote name='Angel of Death' timestamp='1294093439' post='413733']

Ljudi idem u septembru traziti Sobica u Nikšić, imal ko spreman za takav vid avanture???

Dopisivam se ljudima iz Nikšića i vele da i dan danas daje instrukcije u sviranju gitare, čekam da mi dva razlicita cojka posalju istu adresu i put pod noge :D

De mi recite veze li se njegovo ime uz nesto poznato? Imal kakvu grupu il sta jer ja nikad nisam cuo za njega.

Ovaj, ja slusam Hakalu i Jovana pa ne znam :(

[quote name='BaroN' timestamp='1310672957' post='433266']
De mi recite veze li se njegovo ime uz nesto poznato? Imal kakvu grupu il sta jer ja nikad nisam cuo za njega.

[/quote]
ne veže, on kad je svirao i pivo Balaš je tada bio njegov šegrt :icon_cheesygrin:
A po meni ono najvaznije da na njegovim pjesmama doslovno nema minusa, takodjer vjerovatno je jedini pjevac ExYu koji odbija nacionaliste i commenti na youtubeu su sama pozitiva. Stvarno je cudno ali nejma glupi komentara, svi se samo dive pjevanju i sjecaju se dobrih stari vremena, zale sto se nikad nece da vrati na scenu i tako. Uvjerite se i sami na youtubeu

Lik je jednostavno utekao sa scene i posle 80tih nepostoji mozda dvi slike o njemu, zadnja ta je sa valjda njegovom cerkom u 2000 i nekoj neko ga uslikao. nit njega ko dira nit on koga. Ja cu rintati cijelo ljeto al sve pare dajem u tih sedmicu dana potrage za Šobićem, jer nikad nisam nešto poželio a da nisam ostvario. Bujruma ima jer dosadno mi se samom vozati tolike hiljade kilometara :D Edited by scooby-doo

[quote name='Malina' timestamp='1310690611' post='433305']
Išla bih i jaaaaa. :D
[/quote]
Mal'no nesmim ja to brete :D
hem nesmim se osamljivati zenskom, al znam mogle bi dvi poci sa mnom. da to vec nije problem znaci trazi se jos jedno mlado krsno zensko za avanture :icon_cheesygrin:

Znala sam da će tako biti. :D Pa haj povedi svoju nevistu,ja ću povesti rođaka koji voli Šobića i idemo. :D

[quote name='BaroN' timestamp='1310672957' post='433266']

[/quote]

i ja sam sad ispao nepismen, al' fakat nikad čuo... :(

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1310848203' post='433577']
i ja sam sad ispao nepismen, al' fakat nikad čuo... :(
[/quote]
Pa ljudi breco svak ima sanse da cuje, samo odvrnete youtube, uz malu pripremu (malo tisine i laganini pustite da vam muzika udje u usi :))

Šobić je kralj. Nemjerljivo manji od Balaševića, ali sam čuo da je Balaš jednom rekao da kao jedini čovjek kojeg poštujem muzički je Šobić, ili nešto tako ali poenta je tu. Ništa. Meni je najdraža "To sam ja". Kad sam i ja sav nekakav melanholik, pa meni samo takve stvari djeluju na mozak..