Jump to content
Malina

Shopping

Recommended Posts

volim sopping ali mrzim cekanje u redu pred kasom... ne pretjerano, ali vec.... pokucanstvo, odjeca, obuca, kozmetika, itd itd. :)

da taj red,dodjes nema nikog ti obidjes vidis stas kupit poneses i skamenis se njih 20 stoji pred kasom... <_< ili pred kabinom.

volim li shoping, ja sam zensko,obavezno zavirim i tamo gdje recimo nikad ne bih dala iznad 100 eura za neku krpu.

al nikad ne znas mozda na onom sale visi nesto i za moj dzep haha.

shoping je najbolje prije podne obaviti,

prvo nemas guzve velike

drugo narod radi i tise je,

trece nema reda na kasi :) a ni pred kabinom

Shopping ima hrpu negativni strana, da ja cesto kazem "covjek se umori, dok zaradi novac, ali se umori i kad ga trosi...." :D

Sinoc bas sanjam da obavljam veliki shopping i nasla super stvari i dok sam do kase, pola tih stvari pogubila....:(

Kad sam se probudila i skontala da je bio samo san, laknulo mi...:)

a joj, kud naleti na ovu temu..
volim ici u shopping, rahat sam sama, a i najboljom kolegicom ako odem, isti ukus imamo i sve. jedino ako jedan dan bas nisam raspolozena za hodanje a neko me nagovori da odem, brzo mi dogruha.
mamom kad odem gledam svasta, od zavjesa do besteka. pocela sebi sad uzimati stosta za u stan, pa onda ona uvijek mora biti uz mene, da izaberemo sta je najbolje.
inace se oko torbi najvise zabavim, a i sve drugo volim polahko i na miru razgledati.
kad znam da moram zuriti necu odjece ni da gledam, jer ako sta naletim a nemam vremena razgledati samo mi bude krivo :D

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' timestamp='1296002990' post='416277']
da taj red,dodjes nema nikog ti obidjes vidis stas kupit poneses i skamenis se njih 20 stoji pred kasom... <_< ili pred kabinom.

volim li shoping, ja sam zensko,obavezno zavirim i tamo gdje recimo nikad ne bih dala iznad 100 eura za neku krpu.

al nikad ne znas mozda na onom sale visi nesto i za moj dzep haha.

shoping je najbolje prije podne obaviti,

prvo nemas guzve velike

drugo narod radi i tise je,

trece nema reda na kasi :) a ni pred kabinom
[/quote]

da da moram se "dodati" hahha

moj shoping je nemoguc bez mog dragog..jednostavno kad njega nema ja nis ne kupim :rolleyes:

Mene shopping nikad ne moze iznervirati, cak ni veliki red na kasi :D ....

Joj meni je sad muka,trebam nove hlače. To mi je valjda najgore kad moram kupovati. :S

Sinoc u shopingu.. Posao najbolji jedan nas drug sa nama.. I sad ja pregledam stvarinih dvocia zamnom shetaju.. Ja pitam nesto akko izgleda, nedisu ni jedan... Ja kad oni kako koja prolazi komentarisu kolike mene guza itd itd.. Musko nemoze biti nego musko..

Shoping da, ali ne previse dugo... Brzo si nadjem sta mi treba.. Tako da od trgovine do trgovine shetanje mi i bas ne gode.. Al i drustvu pa gdje se izmejdu kafa popije nesh pojede pa dalje..

Muka mi je kad me mati i sestra pozovu da sa njima idem.. gospode bo ze jai babo se uvijek protivimo i bunimo da sa njima idemo!!

prije nisam volio shopping...al`sad u zadnje vrijeme mi se to pravo svidja posto svaki put kad krenem u taj shopping stignem do prve kafane i tamo sve to obavim :icon_cheesygrin: