Jump to content
Malina

Shopping

Recommended Posts

Ja volim hodati po shoppingu i kad mi nista ne treba :D

ja volim sve razgledati, samnom moze ici samo onaj ko je isti kao ja :D

ne idem pretjerano u shopping ali volim otici, najcesce kad odem bezz onda sebi nesto kupim a kad idem maksuz sebi nesto naci onda dodjem prazni ruku kuci ..

samo ja kad odem ne znam se vratiti, ako ima 100 prodavnica u trgovackom centru ja cu ih sve razgledati jer mi znatizelja neda mira, rado bi vidjela sta ima, ako ima sta dobro za mene da kupim ...
  • Upvote 1

Kao sto Selma rece ja volim shopping, stovise uzivam u tome...:D imam zivaca za sve pogledati, pregledati. probati, pa bome i kupiti...:)

Kad mi nesto treba onda idem...inace to zavrsi tako sto odem zbog jedne stvari, ali vratim se s drugi deset i onda se pitam "sta mi je bilo?"

Najradije idem sama, jer kad idem s drugima ometaju me pricom i ja nista ne vidim i ne kupim...ali kad moram idem s mamom, ili sestrom ili nekom prijateljicom...ali to je sto moram...:D

Cijene su manje bitne stvar, jer kad mi se nesto svidi...ja to moram i imati....cijena me nikad nije sprijecila...:D
  • Downvote 1

Eve mene mimo "pravila", ne volim to hodanje, razgledanje, pa kupovina, jednostavno me umara. Nekad mi bude

Eh,Ciklamo,ista sam ti.Pitaj Daisy kako nekad i scenu napravim samo da idem kući. :D
I onda mi ovaj članak nikako nije jasan,kako neke

[quote name='Malina' timestamp='1291204407' post='409201']
Eh,Ciklamo,ista sam ti.Pitaj Daisy kako nekad i scenu napravim samo da idem kući. :D
I onda mi ovaj članak nikako nije jasan,[b]kako neke

aj jojjjj ja sam pocela biti neizbirljiva sto se tice artikala koje idem razgledati. Vise me ne interesuje samo odjeca kozmetika i to, presla sam na tepihe, zavjese, posudje, a on namjestaju da ne pricam... Razgledala bih danima :) Mama me naucila na to jer obavezno mene vodi u shoping :) Mislim kad budem, mozda jednog dana, namjestala svoju kucu da ce mi to biti najsretniji period zivota :D

Ja naprosto uzivam u kupovini :D Ponekad je koristim kao terapiju :D

Prezirem ga. :icon_cheesygrin:
Nista mi mrze nema nego kad moram da kupujem nesto.I to kad radim,idem sama,da sto prije zavrsim bez puno prigovora. :D
Ne volim uopste razgledanje,hodanje.Obicno idem u jednu,ili dvije trgovine i znam da cu tu naci nesto po mom' "slifu".
Skoro je mama isla sa mnom,i nista kupila nisam,rekoh:"Sad si isla i nikad vise." :icon_cheesygrin:

Sta je ovo skoro sve forumasice preziru shopping, moram priznati da sam iznenadjena...:(

Kako mozete prezirati nesto tako opustajuce, nesto sto odmara mozak...:D ili je to tako sa meni....:)
  • Upvote 1

[quote name='Amren' timestamp='1291225276' post='409277']
Sta je ovo skoro sve forumasice preziru shopping, moram priznati da sam iznenadjena...:(

Kako mozete prezirati nesto tako opustajuce, nesto sto odmara mozak...:D ili je to tako sa meni....:)
[/quote]
Mene to frustrira jer ne volim hodati i tro

[quote name='Malina' timestamp='1291225605' post='409280']

Ne volim miris trgovine,,neugodne trgovce,onu gu

[quote name='Daisy' timestamp='1291241493' post='409331']
meni ovo fakat ne ide u glavu kod ljudi, guzva. Pa kakve veze to ima? Meni jos bolje, the more the merrier.. i bas ne volim uci u prodavnicu u kojoj nema nikog, a trgovac me prati u stopu..Grrr... Osjecam se jako neugodno, kaj lopov :D
[/quote]
Meni ne ide u glavu da ti je fino s hrpom nepoznatih ljudi koje te gledaju,miri

[quote name='Malina' timestamp='1291241945' post='409336']
Meni ne ide u glavu da ti je fino s hrpom nepoznatih ljudi koje te gledaju,miri
  • Upvote 1

[quote name='Daisy' timestamp='1291243362' post='409343']
Meni je ipak veci problem kad me prodavacica budno promatra ko da sam najveci lopov :D
[/quote]
MA ti nema

[quote name='Malina' timestamp='1291225605' post='409280']
Mene to frustrira jer ne volim hodati i tro

JA imam majku i sestru, boze sacuvaj..
Ja izbjegavam sa njima te Shopingture praviti. Mene sve zaboli, i glava i stomak i noge. I nikad dosta, sve se u ruke uzme sve se opipa pregleda izmjeri omjeri.. Upsijeme dva tri puta godisnje zajebat..Pa da krenem sa njima i bolestna se vracam kuci...
Jos kad su neka snizenja...

Ma jok..bolan.. Nevolim pretjerano shoping, mozda ponekad cisto da se proseta´...

odem da kupim sta mi treba najradje idem sama jer ne volim da mi iko govori to je vako nako ... dok sam u slo bila znala sam tacno gdje u kojoj trgovini sta stoji isla sam sa mamom vise manje... ne volim guzve i ne volim puno hodat umorim se i postanem samo nervozna :D ... najdraze mi je ici kupovat za djete obuci :D to mi je jedino milina :D i jes da volim gledat namjestaj al neidem cesto :D

[quote name='Amren' timestamp='1291277307' post='409364']
[b]Daisy i ja cemo te uzeti pod ruku i vodati po trgovinama, da vidis miline...[/b]:D

Hej zna se desiti ono hrpa nepoznati ljudi, neugodni mirisi, ali ja se maknem dok zavrse i idem za svojim poslom...:) Miris trgovine i meni smeta, za neugodne trgovce uvijek imam rijesenje i slicno tome...:)
[/quote]

hahah ja i ti Amren ispadamo jedine shopingholicarke na forumu pa smo mogle i ostale forumasice povesti sa sobom da vide milinu :D a Malinu obavezno :D
  • Upvote 1

[quote name='Daisy' timestamp='1291287358' post='409389']
hahah ja i ti Amren ispadamo jedine shopingholicarke na forumu pa smo mogle i ostale forumasice povesti sa sobom da vide milinu :D a Malinu obavezno :D
[/quote]

Ja sam iznenadjena, stvarno zene inace vole kupovinu, eto nase forumasice ne vole...:( blago se njima...:)

Hej ja kad sam najvise bolesna i nije mi ni doceka kupim sebi nesto i ja sam bolje...::D

Nećete vi Malinu vodati okolo,ne bih da vidite moju neugodno stranu.Iako je Daisy navikla,bojim se da bi se AMren mogla prepasti. :)
Eto neki dan sam bila u kupovini sat vremena,zbog jednih čizmica.I sad recite da to nije gubitak vremena?
A mogla sam za to vrijeme neku omanju knjigu pročitati,ili dr

[quote name='Malina' timestamp='1291298896' post='409410']
Nećete vi Malinu vodati okolo,ne bih da vidite moju neugodno stranu.Iako je Daisy navikla[b],bojim se da bi se AMren mogla prepasti. [/b]:)
Eto neki dan sam bila u kupovini sat vremena,zbog jednih čizmica.I sad recite da to nije gubitak vremena?

Najvise volim otici u neki veliki trgovacki centar, gdje ima sve zivo na jednom mjestu, umoriti se ko stoka, pregledati sve ziiiivo, nakupovati sto vise sitnica i onda dvista dana pregledati to kod kuce....bla bla, ali obavezno SAMA, nekako mi smeta kad me stalno neko zivka, hajd vidi, ovo, ono a i ja ne volim kad mi neko kaze da je ruzno ono sto je meni fino xD aaahahha :D

[quote name='Malina' timestamp='1291298896' post='409410']

E[b]to neki dan sam bila u kupovini sat vremena,zbog jednih čizmica.I sad recite da to nije gubitak vremena?[/b]

[quote name='Daisy' timestamp='1291368384' post='409522']
Ja vec danima trazim cizmice jos ih nisam kupila, ali sta ces takav je zivot :)
[/quote]

Ja imam cizmice i vec neko vrijeme trazim odgovarajucu torbu, ali bezuspjesno...:(

Valjda cu je naci, dok ne prodje zima..:D