Jump to content
Sign in to follow this  
Ciklama

Puzzle

Recommended Posts

Prije par dana sam kupila puzzle na zahtjev dijece. Smatraju se velikima, pa su tra
  • Upvote 2

Prvo,to je super ideja da se družite i pogasite sve te ''zabave na struju''.Blago se tvojoj djeci. :)
Drugo,ja volim puzzle,meni je to zanimljivo.KAko ih nemam kod kuće,onda često na netu slažem,ali nije to to.
Kad negdje zapnem,malo se nanerviram,ali nije da mi dođe da odustanem,već mi to samo bude veći poticaj.Ono,shvatam to kao izazov.
Imam jednu poznanicu u Hrvatskoj koja zarađuje slažući puzzle,i čak će otvoriti izložbu s jednom drugom curom.Navodno je i to postao ''popularan sport'',samo kod nas se obično slaže iz zabave.
Uh,kasno je,ode ja. :D Edited by Malina

[quote name='Ciklama' timestamp='1290816527' post='408130']
Prije par dana sam kupila puzzle na zahtjev dijece. Smatraju se velikima, pa su tra

Ja bih to radije pojela :icon_cheesygrin: neg' sto bih slozila. :icon_cheesygrin:
To bi meni sve let'lo za vrata. :kiffer:
Kad sam bila manja i nekako se dalo,imam i dan-danas jednu sliku,nekog "konju",njega sam rado slagala,ali sad ... pa nema sanse,a ni teorije. :icon_cheesygrin:

To je super ideja, volim slagati puzzle i tako smarati mozak....:D

Nekad sam svaki slobodan momenat koristila ze to, ali danas jednostavno nemam vremena ili ga ne zelim naci...:)

Hej sto duze traje slaganje, kasnije ce vam biti draze kad napokon bude gotovo...:)

uzivam u puzzlama, i kao mala sam to voljela uvijek slagati...

najinteresantnije su mi te sa puno malih sitnih dijelova, i bas kad treba nabadati...

to je stvarno super zabava za cijelu porodicu, vjerujem da se svi dobro opuste i zabavljaju, upoznaju i uce jedni o drugima... puzzle izgradjuju strpljenje i inteligenciju ;)

Uh, volim ih otkad znam za sebe. :icon_cheesygrin: Svugdje po kuci uokvirene slike, nasih ruku djelo. :)
Otac me navikao na to odmalena. I bas nedavno uzeo tri po 1000 komada. Slozili on i ja za 3 sedmice sve tri. :icon_cheesygrin: Ako zapne negdje, tj. ako dugo gledam i trazim onda se samo malo odmaknem, odem uraditi nesto drugo, vratim se i odmah nadjem onu jednu sto sam mislila da je nema uopste. :D

te slagalice su za onoga ko ima 100% zivce u vinklo,a ko nema nije za njega nikako,npr za mene to nije

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1290887229' post='408369']
eto vam.. :D zanimacije malo :icon_cheesygrin:

http://www.igre.com.hr/puzzle-igre/101-dalmatinac-puzzle
[/quote]
Eto ja već slo

[quote name='Malina' timestamp='1290888072' post='408370']
Eto ja već slo

[quote name='Ciklama' timestamp='1290895807' post='408387']
Hajde ovamo kad je lako, da vidi

[quote name='Malina' timestamp='1290896844' post='408394']
Ja ću izgleda ba

[quote name='Ciklama' timestamp='1290897844' post='408397']
Bujrum, bujrum, s Mecom dođe

ne znam koji bi jezik izabro da vam objasnim koliko me puzzle privlace
  • Upvote 1

Ccccc,zamaknem malo i odmah me stavljaju u usta. :D
Viking,ja nisam mogla nikako spavati razmisljajuci o tom' istom sto si rekao.Ja bih vol'la da njima mogu docarati bas onako koliko ja puzzle volim. :icon_cheesygrin:
Mislim da ni veceras necu spavati pokusavajuci isto objasniti. :icon_cheesygrin:
Ili cu tacno sebi otici kup'ti dvi'-tri slike po 3000 komada,da oni vide. xD :kiffer: Edited by mecolynna
  • Upvote 1

Puzzle su super, volim ih ;) ... kad se uokvire slike izgledaju super, nisam ih odavno sastavljala, mislila sam ih nedavno kupiti al zasad nemam vremena bas za puzzle pa ce to malo sacekati :D
  • Upvote 1