Jump to content
EcI PeCi PeC

Draga dragi toliko te volim da bi...

Recommended Posts

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1290556205' post='407449']
Hmm moguce.. Sad ispada da se ti nikad nit ces posexat nit si na nesto nedo bog tamo pomislila..
Fetish nije samo ovaj... Ima ih broj... I svako je trknut na neki nacin.. Niko neprica da se moras svog muskarca djeliti sa jos jednom a ti gledati..
cinjenica je d a postoji i da mi o tome diksutujemo...

NI ja to nebi mogla da gledam a da ga druga mazi i pazi ja bi poludila..
Nevina si ti da bi ovo htjela razumila :rolleyes:

Halali ovo nista licno protiv tebe al nekad imam osjecaj da ljudi pricaju i pishu ovdje smao ono sto drugi zele da procitaju...
[/quote]

Sta cu ja ili necu u zivotu raditi ne bi ovdje o tome....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]

Halali ti meni, inace nemam obicaj trpati se tamo gdje mi nije mjesto....ali de zensko kao zensko....:)

Cinjenica da te neke stvari postoje me ne zamara previse...samo znam da meni ne bi bilo u redu...:D

[quote name='Amren' timestamp='1290586524' post='407470']
Sta cu ja ili necu u zivotu raditi ne bi ovdje o tome....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]

Halali ti meni, inace nemam obicaj trpati se tamo gdje mi nije mjesto....ali de zensko kao zensko....:)

Cinjenica da te neke stvari postoje me ne zamara previse...samo znam da meni ne bi bilo u redu...:D
[/quote]

Picis mimo teme.... Fetishi su najnormalnija stvar na svjetu... Svako ih ima.. I svako ih ima pravco zivjeti,naravno bez prisile partnera na ista...

I ja kazem da nevjerujem da bo mogla utakvom cinu uzivati, mislim da bi to nezgodne agresije probuidilo..

al zato ima drugi prljavi stvariii :rolleyes: i to se smije to je legitim..

Pam,etna si ti cura.. I znaskako ja to mislim ;)

ne razumijem zasto je vecini ljudi to bolesno...

dakle sve sto nije onako kako svi rade, odmah je bolesno... ne raspravlja se o tome da covjek sjedi i gleda kako komsija zadovoljava njegovu zenu, vec o tome, sta smo sve spremni uraditi za srecu voljene osobe...

barem ja tako vidim temu...

svi smo spremni od sebe raditi majmune, ako ce to osobu koju volimo nasmijati i uciniti sretnom, a da li smo isto tako spremni otici od osobe koju volimo, ako ce je to usreciti, da li smo spremni prepustiti je drugom, ili drugoj u ruke...

jer mislim da se svima desilo, da zavolite osobu i pokusate s njomi na kraju se ispostavi da ta osoba ne voli vas ili da voli drugu osobu...

lako je pritiskivati voljenu osobu i na neki nacin tjerati je da bude sa nama...

koliko je uistinu tesko pustiti voljenu osobu???

kad nesto volis, daj mu slobodu.. ako ti se vrati, tvoje je, ako se ne vrati, tvoje nikad nije ni bilo...

ne znam zasto sve teme koje imalo imaju prizvuk sexa odmah izazivaju gadjenje i izjave bolesno, izopaceno, sa zapada doslo???
bice sad da ne gledamo tv, nismo na internetu, ne citamo novine, nepismeni smo, nevaspitani, i zivimo u doba dinosaura, i sex je svima strana rijec, strani pojam, strana radnja...

meni je bolesno kad klinci pretuku svog vrsnjaka jer je ciganin, pa ga siluju drskom od metle, kad 26togodisnjak ubije dvoje maloljetnika jer mu se ubija, kad djevojcica baca neduzne stence u vodu, kad djeca zapale macku...to je bolesno!

na zapadu ljudi prekidaju veze i brakove, ako im u krevetu ne stima, ako se ne slazu... nije vise 12ti vijek da zena mora cutati i trpiti...

svi biramo od svega sto nam dolazi sta cemo uzeti, tako i od zapada i od istoka, ali nazalost, ocigledno da niko nije spreman ni ono dobro da uzme...

[quote name='divlji_andjeo' timestamp='1290796691' post='408053']ne razumijem zasto je vecini ljudi to bolesno...
dakle sve sto nije onako kako svi rade, odmah je bolesno... ne raspravlja se o tome da covjek sjedi i gleda kako komsija zadovoljava njegovu zenu, vec o tome, sta smo sve spremni uraditi za srecu voljene osobe...
svi smo spremni od sebe raditi majmune, ako ce to osobu koju volimo nasmijati i uciniti sretnom, a da li smo isto tako spremni otici od osobe koju volimo, ako ce je to usreciti, da li smo spremni prepustiti je drugom, ili drugoj u ruke...
jer mislim da se svima desilo, da zavolite osobu i pokusate s njomi na kraju se ispostavi da ta osoba ne voli vas ili da voli drugu osobu...
lako je pritiskivati voljenu osobu i na neki nacin tjerati je da bude sa nama...
kad nesto volis, daj mu slobodu.. ako ti se vrati, tvoje je, ako se ne vrati, tvoje nikad nije ni bilo...
ne znam zasto sve teme koje imalo imaju prizvuk sexa odmah izazivaju gadjenje i izjave bolesno, izopaceno, sa zapada doslo???
bice sad da ne gledamo tv, nismo na internetu, ne citamo novine, nepismeni smo, nevaspitani, i zivimo u doba dinosaura, i sex je svima strana rijec, strani pojam, strana radnja...
meni je bolesno kad klinci pretuku svog vrsnjaka jer je ciganin, pa ga siluju drskom od metle, kad 26togodisnjak ubije dvoje maloljetnika jer mu se ubija, kad djevojcica baca neduzne stence u vodu, kad djeca zapale macku...to je bolesno!
na zapadu ljudi prekidaju veze i brakove, ako im u krevetu ne stima, ako se ne slazu... nije vise 12ti vijek da zena mora cutati i trpiti...
svi biramo od svega sto nam dolazi sta cemo uzeti, tako i od zapada i od istoka, ali nazalost, ocigledno da niko nije spreman ni ono dobro da uzme...[/quote]

Sve je ovo maksimalno tačno, samo polazi

daleko od toga da i ja smatram sve u vezi sexa kao dnevne novine, to je nesto sto treba ostati u krevetu, ispod plahte, u 4 zida spavace sobe...

ali svi o tome pricaju s nekim gadjenjem, to je ono sto mene bocka, jer ipak je to prirodna stvar, ipak smo od toga na neki nacin potekli...

ok, to je tvoje, ali, zasto ja, ako volim nekog momka, a znam da on nema iste osjecaje prema meni, ili ih ima prema nekoj drugoj, zasto da ja, ako njega volim, i ako sam spremna na sve da njega usrecim, zasto bih ja njega silila da on bude sa mnom, ako znam da nije sretan sa mnom???

[quote name='divlji_andjeo' timestamp='1290801751' post='408104']daleko od toga da i ja smatram sve u vezi sexa kao dnevne novine, to je nesto sto treba ostati u krevetu, ispod plahte, u 4 zida spavace sobe...
ali svi o tome pricaju s nekim gadjenjem, to je ono sto mene bocka, jer ipak je to prirodna stvar, ipak smo od toga na neki nacin potekli...
ok, to je tvoje, ali, zasto ja, ako volim nekog momka, a znam da on nema iste osjecaje prema meni, ili ih ima prema nekoj drugoj, zasto da ja, ako njega volim, i ako sam spremna na sve da njega usrecim, zasto bih ja njega silila da on bude sa mnom, ako znam da nije sretan sa mnom???[/quote]

• Upvote 2

nadam se da tema nece krenuti u nezeljenom pravcu...
ali nije sve za carsije da zna sta ja radim u svojoj spavacoj sobi?

a ko ce se seksualno izjasnjavati, nek se izjasnjava...

da, ali ako smo zbog ljubavi spremni da sve ucinimo za osobu koju volimo, onda cemo valjda otici, ili pustiti voljenu osobu da ode... ako vec tvrdimo da je volimo vise od sebe...

dakle, tu smo saglasni ustvari...

mislim da smo svi tvrdili da nekog volimo i da smo spremni sve uciniti za tu osobu, i da nismo uspjeli u tome...

[quote name='divlji_andjeo' timestamp='1290803373' post='408114']da, ali ako smo zbog ljubavi spremni da sve ucinimo za osobu koju volimo, onda cemo valjda otici, ili pustiti voljenu osobu da ode... ako vec tvrdimo da je volimo vise od sebe...[/quote]

Hm, ja ne vjerujem da se nekog mo
  • Upvote 1

[quote name='divlji_andjeo' timestamp='1290796691' post='408053']
ne razumijem zasto je vecini ljudi to bolesno...

svi biramo od svega sto nam dolazi sta cemo uzeti, tako i od zapada i od istoka, ali nazalost, ocigledno da niko nije spreman ni ono dobro da uzme...
[/quote]

uvrnuta ideja totalno,,,ne znam da bih to mogao ikad i posmisliti a kamoli izgovoriti,,,bljak,,,,,moje je moje,,,nebarkaj,,,odjebaus :)
  • Upvote 1

[quote name='udo' timestamp='1291162518' post='409136']
uvrnuta ideja totalno,,,ne znam da bih to mogao ikad i posmisliti a kamoli izgovoriti,,,bljak,,,,,moje je moje,,,nebarkaj,,,odjebaus :)
[/quote]
hmmmm, uvijek sumnjaj je li tvoje uvijek tvoje xD
  • Upvote 1

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1291165612' post='409145']
hmmmm, uvijek sumnjaj je li tvoje uvijek tvoje xD
[/quote]

jo

Niste vi gledali japanski sex kada jednom drugom jedu govna i pisaju u usta . Poslije ovoga u troje izgleda kao raj u usporedbi sa fekalnim sexom :icon_biggrin: :icon_cheesygrin: .

ja mogu samo jedno reci, da je prirodni sex, i prirodna misionarska poza najbolje, a ovo ostalo, svi ti neki fetisi, i kakenje i piskenje po partneru, i jedenje, i guranje prstiju ili one stvari gdje ne treba totalno uvrnuto i nidje veze, i sex sa zivotinjama i svasta nesto, to je sve ogavno i odvratno i svako ko imalo pameti ima, i imalo razmislja prirodnim ljudskim nagonima, znao bi da je to bolesno i poremecaj...

udo, bil se zenio :D :D ?

[quote name='divlji_andjeo' timestamp='1291327575' post='409479']
ja mogu samo jedno reci, da je prirodni sex, i prirodna misionarska poza najbolje, a ovo ostalo, svi ti neki fetisi, i kakenje i piskenje po partneru, i jedenje, i guranje prstiju ili one stvari gdje ne treba totalno uvrnuto i nidje veze, i sex sa zivotinjama i svasta nesto, to je sve ogavno i odvratno i svako ko imalo pameti ima, i imalo razmislja prirodnim ljudskim nagonima, znao bi da je to bolesno i poremecaj...

[/quote]

mislio sam,,,kad je matičar slobodan,,,sad nebi samo iz onog prvog razloga hahaha

[quote name='divlji_andjeo' timestamp='1291327575' post='409479']

[/quote]

Dobro sex sa zivotinjama je pravo fuj fu. JAdne nemaju pravo ni da biraju.. Mislim na hajvane..

a sadovo guranje prstiju, hej neko voli gurati prste gdje mu nije mjesto HA JA :D

Hance nista nije bolestnokad su obadvoje ZA i kad nema nikakve prisilile.

Pa čuj, nikad ne reci nikad xD

Ni pod razno