Jump to content
EcI PeCi PeC

Draga dragi toliko te volim da bi...

Recommended Posts

najradje gledao kako te drugi j. .i u krevetu zadovoljava... sta mislite koliko muskaraca osjeca ovako...
iznenadjuje me da je ta pojava i kod nas prosirena...

Sta vi misliteo tome??

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1290506619' post='407137']
najradje gledao kako te drugi j. .i u krevetu zadovoljava... sta mislite koliko muskaraca osjeca ovako...

Sta vi misliteo tome??
[/quote]

Vazda imas ove da izvines za j..ane teme :)

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1290506619' post='407137']

Sta vi misliteo tome??
[/quote]
Moje mi

Ja bih radije da me udari cekicem po glavi, nego nesto slicno da mi kaze....grrrrr

hahahahaha, al se nasmija, taj sto je to rekao definitivno nije bosanac, jos manje krajisnik :D

Guest
[quote name='Daisy' timestamp='1290520476' post='407247']
hahahahaha, al se nasmija, taj sto je to rekao definitivno nije bosanac, jos manje krajisnik :D
[/quote]

nemoj biti sigurna ;)

[quote name='Daisy' timestamp='1290520476' post='407247']
[/quote]

varas se..toga ima svugdje i u sve i jednoj naciji.. kao sto je sve i jedan fetish prosiren..

cudno je to.. al eto postoji...

[b]Amren k[/b]ad se usudi dragi da o tim stvarima prica o temi da ti se otvori ii da mozete i uzivati u nekim tiim ludostima, znaj da je to savrsena veza..

nemora to sad biti gore navedeno.. moze biti bilo sta drugo ludo..

netreba on meni pricati i pisati kako je dobar kako je fin kako je pravi mamin sin, a zivjeti dva zivota... : ;)

e to je ono prihvatanje partnera onakav kakav je bez serafenja dotezanja i farbanja jaja

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1290526064' post='407311']
varas se..toga ima svugdje i u sve i jednoj naciji.. kao sto je sve i jedan fetish prosiren..

[/quote]

udarila nas Evropa u glavu :D fetishi neki ok, al sve sto broji vise od 2, meni je...hmmm... previse :rolleyes:

[quote name='Daisy' timestamp='1290526884' post='407314']
udarila nas Evropa u glavu :D fetishi neki ok, al sve sto broji vise od 2, meni je...hmmm... previse :rolleyes:
[/quote]

he he zavisi kako brojs +2 :D

[quote name='Dobar_Los_Zao' timestamp='1290521439' post='407261']
ccc svakakvih tema na ovom forumu.... :rolleyes:
[/quote]

jesi vidio amannnnnnn kako ste lijepi i fini...

kome nepase neka je zaobidje...

manje

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1290526957' post='407315']
he he zavisi kako brojs +2 :D
[/quote]

hahaha ljubav nije kad se dvoje vole i cura (ko sto kaze u be ha te bebama)

ja sam bio u ovoj situaciji a da nisam ni znao ...

bom ja otiso kod gospodje i odvela ona mene u sobu ... i mi bom krenemo raditi posla ...

bom kako sam se prepo ... :icon_cheesygrin: kada se je niotkud pojavio cojk ... :icon_cheesygrin:

a kada mi je kasnije ispracala da nas je gledo nekoliko puta ... neka me drhtavica obuzela ... :icon_cheesygrin:
  • Upvote 1

[quote name='lucky' timestamp='1290528086' post='407324']

bom ja otiso kod gospodje i odvela ona mene u sobu ... i mi bom krenemo raditi posla ...

bom kako sam se prepo ... :icon_cheesygrin: kada se je niotkud pojavio cojk ... :icon_cheesygrin:

a kada mi je kasnije ispracala da nas je gledo nekoliko puta ... neka me drhtavica obuzela ... :icon_cheesygrin:
[/quote]

nek si ti nju opremio,izgleda da taj njen voli da je iko jebe samo nek on ne mora :)

ja mislim da je to neki tvoj dobar drug dok je u vise navrata to gledao i divio se :)
  • Upvote 3

[quote name='lucky' timestamp='1290528086' post='407324']

[/quote]

nemoj da se trses zbog toga,ja da sam se tresao do sad bi se raspao :icon_biggrin:

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1290526064' post='407311']

[b]Amren kad se usudi dragi da o tim stvarima prica o temi da ti se otvori ii da mozete i uzivati u nekim tiim ludostima, znaj da je to savrsena veza..[/b]

nemora to sad biti gore navedeno.. moze biti bilo sta drugo ludo..

netreba on meni pricati i pisati kako je dobar kako je fin kako je pravi mamin sin, a zivjeti dva zivota... : ;)

e to je ono prihvatanje partnera onakav kakav je bez serafenja dotezanja i farbanja jaja
[/quote]

Ako mi mora nesto ovako ili slicno tome predloziti da bi imali savrsenu vezu, onda ja ne zelim savrsenu vezu...:D

Usput, ako me je spreman dijeliti tamo s nekim, onda tu nema ni "lj" od ljubavi...

Ali opet svak ima svoj zivot, pa neka ga provodi kako god zeli....:)
  • Upvote 1

:D

koliko smo puta spremni otici od voljene osobe, ako ce joj zbog toga biti bolje?

svaka ljubav trazi zrtvu, na ovaj ili onaj nacin...
  • Upvote 1

Fakat, meni je to van pameti i bolesno, a ko hoće neka ide u korak sa "zapadom", ja se dr

[quote name='Amren' timestamp='1290533297' post='407342']
Ako mi mora nesto ovako ili slicno tome predloziti da bi imali savrsenu vezu, onda ja ne zelim savrsenu vezu...:D

Usput, ako me je spreman dijeliti tamo s nekim, onda tu nema ni "lj" od ljubavi...

[b]Ali opet svak ima svoj zivot, pa neka ga provodi kako god zeli....[/b]:)
[/quote]

Jedino ovo boldano ima logike :P

[quote name='Amren' timestamp='1290533297' post='407342']

Ali opet svak ima svoj zivot, pa neka ga provodi kako god zeli....:)
[/quote]

Hmm moguce.. Sad ispada da se ti nikad nit ces posexat nit si na nesto nedo bog tamo pomislila..
Fetish nije samo ovaj... Ima ih broj... I svako je trknut na neki nacin.. Niko neprica da se moras svog muskarca djeliti sa jos jednom a ti gledati..
cinjenica je d a postoji i da mi o tome diksutujemo...

NI ja to nebi mogla da gledam a da ga druga mazi i pazi ja bi poludila..
Nevina si ti da bi ovo htjela razumila :rolleyes:

Halali ovo nista licno protiv tebe al nekad imam osjecaj da ljudi pricaju i pishu ovdje smao ono sto drugi zele da procitaju...
  • Upvote 1

[quote name='Ciklama' timestamp='1290552936' post='407447']
Fakat, meni je to van pameti i bolesno, a ko hoće neka ide u korak sa "zapadom", ja se dr