Jump to content

Recommended Posts

kako se vi osjecate kad imate nekakvu prezentaciju il sl
meni je uvijek u stomaku haos par sekundi prije... i onda kad pocnem pricati onda mi je lako, onda samo pricam...

kako je u vas??`???

ja za tu tremu neznam (zbog prezentacije), nemam nikakvi problema sa tim. Znam nekad odtic vani i pricati o temi a nisam nista ni zapiso ni kako cu poceti ni sta cu pricati. Sama improvisatcija.

kako se vi osjecate kad imate nekakvu prezentaciju il sl

kako je u vas??`???

<{POST_SNAPBACK}>

ma ja sto je vise moguce na powerpointu uradim i preko beamera prikazem,recem koju rijecicu i to je to..jes da nije lako al svi smo mi ljudi :)

A sto je najgore...nije me nervozilo tih 500 ljudi koliko mi je nervozu pucao Schrempp...ipak: covjek je sto se ekonomije tice jedan od 10 najutjecajnijih ljudi na svijetu, predsjednik je koncerna Daimler-Chrysler...ovi ostali studenti - to je samo dodatno...

Ja imam sutra votrag tema mi je hitna pomoc :rolleyes:...
auuu neznam kako cu :o  :o

<{POST_SNAPBACK}>

ma to je lako pa jel ti traumberuf rettungsfahrer werden ili nije...??
ja sam tri godine bila u rettungu in der jugendgruppe i napustila to.. :unsure:

Ja imam sutra votrag tema mi je hitna pomoc :rolleyes:...
auuu neznam kako cu :o  :o

<{POST_SNAPBACK}>

ma nije to nista, ja i seka-aida imali prezentaciju o BOSNI i HERZEGOVINI...cijela historija i sve sve. bas bilo tesko ..al dobro je islo

ma to je lako pa jel ti traumberuf rettungsfahrer werden ili nije...??
ja sam tri godine bila u rettungu in der jugendgruppe i napustila to..  :unsure:

Pa naravno da mi je to traumberuf ;) a sto si napustila :rolleyes:

ma nije to nista, ja i seka-aida imali prezentaciju o BOSNI i HERZEGOVINI...cijela historija i sve sve. bas bilo tesko ..al dobro je islo

Aha tema BOSNA I HERCEGOVINA a mi smo morali ovaj put nesto izabrati ali samo sto je u CH nemere druga drzava ili tako nesto slicno..ja bio prvo uzo avioni pa se predomislio jer mi je rettungswagenfahrer traumberuf i eto zato sam izabro ali bolje to za temu nego avioni nemam pojma o avionima saamo nesto osnovno :unsure:..

Ja sam Upravo imala prezentaciju -Tema je bila Uticaj Tehnologije na poslu ispred 100 studenata i 2 profesora..onako ispocetka sam bila nervozna dok nisam stavila PowerPoint slide na skrin a poslije toga je sve bilo super... ;)

to ti je dobro sto mozes gledati krv, ja nikako nemogu odmah mi dodje slabo... meni isto nije bilo dosadno, da se nismo preselili i da nemam ovaki stress sa skolom ja bih mozda i isla dalje, vidjecu da nastavim

Dode ti odmah slabo :blink: ...mada nije svak isti eto ja bih mogo gledati krv,ruku presjecenu meni je to nista,to upce nije ni strasno jednostavno nistaa :)

Ma znam da je geil, jos kad mores brzo voziti obozavammm brzu voznju sa sirenom i Blaue Licht ;) ....ja vise voolim biti vozac :) nego rettungssanit

hhmmmmm
prezentacija
pa nije nista strasno ako je dobro sve pripremito
a posto ja uvjek to slabo pripremim onda imam malo tremu
heheh

ja se odmah unesvjestim kad neko samo pocne pricati o operaciji ili slicnim stvarima zamisli onda sta bi bilo kad bi vidjela odrezanu ruku ili nogu ili mozda mrtvaca aj nedaj boze :o

Haha sorry ali se moram nasmijati bas ako se odma onesvijestis :blink: ....meni bih to nista bilo vidit bio MRTVAC ODREZANA RUKA KRV itd...stajaznam to je za mene nesto obicno :lol:  ;)  stvarno to je za mene nista kud ces se bojati npr mrtvaca on ne ustaje kako ono kazu: NEBOJ SE MRTI ONI TI NEMOGU NISTA BOJ SE TI ZIVI  :lol: ...
Pozz.la_bella_mafia :)

<{POST_SNAPBACK}>

pa sta znas mozda nekad neki mrtvac progleda heheh salim se al bojim ih se nocu onda nemogu spavati itdd. :lol:

pa sta znas mozda nekad neki mrtvac progleda heheh salim se al bojim ih se nocu onda nemogu spavati itdd. :lol: 

Pa nemere nit ce mrtvi pogledati jedino nako ko iz onog filma da bude cool KAD MRTVI ZAPJEVAJU dali si taj kad gledala film akoga nisi prepala bih se jer si strasljiva haa :lol: onda bas nebi spavala...
Pozz.. :)

Pa nemere nit ce mrtvi pogledati jedino nako ko iz onog filma da bude cool KAD MRTVI ZAPJEVAJU dali si taj kad gledala film akoga nisi prepala bih se jer si strasljiva haa :lol: onda bas nebi spavala...

<{POST_SNAPBACK}>

i ja sam puno strasljiva, kad gledam horror nespavam citavu noc..a isto nikad nebi smila blizo mrtvi

<{POST_SNAPBACK}>

nisam gledala a necu ga ni gledati nevolim horor. :(