Jump to content
Sign in to follow this  
Dobar_Los_Zao

Tko Vas sisa?

Recommended Posts

Gdje se sisate, i kako se zadovoljni odradjenim poslom frizera?

Dajete li i koliko dajete baksisa frizerima? :icon_cheesygrin:

--------

Moja preporuka je da ih naučite na koju markicu , ja sam se namjenjao i svi su isti, samo da im ispadne iz saka :icon_cheesygrin:. Ali kad očekuje svaki put neku markicu, igra oko tebe ko čigra,,, :icon_cheesygrin: ne da uopste kolegici da te sisa. Svugdje vlada mito i korupcija pa i u frizerskim salonima :icon_cheesygrin: Edited by Malina

Ja sam bila redovno u jednom frizerskom, dakle samo jedna frizerka je imala pravo da mi dira kosu....eh jednom nije uradila kako valja, vise ta me ne dira...:D Sad kad me muka natjera odem kod prve na koju naidjem....:D

Nije uopste u pitanju baksis, nikad mi nije bilo zao dati, ako svoj posao uradi kako valja....:D nije nikakav belaj, ali ona mene unakazi i ja joj platim i plus joj baksis....dobice ga malo sutra...:D

U mene je mati frizerka pa me ona sisa cijeli zivot , mozda sam se osisao 'na strani' 2-3 puta u zivotu .
Zadovoljan sam svojom frizom inace bi mati letjela iz kuce :P . Posto sad pustam kosu sjecam se da sam se na raspustu negdje polovinom augusta zadnji put osisao i to na kec .
  • Upvote 1

Moja sestra vec godinama.. Ovo ljeto sam se zeznula pa sjela kod jedne frizerke i rekla samos tepenasto... Nije se jos sve izjednacilo..

Nece mi se naskoro desiti.. Baksisa nema, i neplacamo mi iz familije niko nista..

Andy i prestige i ja zadovoljan... kad sam bio manji minda me sisao jes da smo svi imali iste frizure al dobro je :)... baksisa kod mene ima vajk i kako u kafani tako i u frizerskom...

brijem i sisam u coralicima ...

baksisa uvijek ostavljam ... zasto nemam pojma ... :P

u Cazinu sam isla redovno u omegu tj tamo kod Aide dok se nije udala :) kasnije preselila kod Vesne u trgovacki I-crni :)

u lj me je sisala jedna cura Emilija super radi svoj posao :)

a bratu sam ja bila licni frizer hahhaa mislim onu celavu glavu obrijat nigdje belaj :)

I da dodam salon PRESTIGE je sto se tice kvalitete Nr 1. u Cazinu.. Jedini salon gdje se ja usudjujem sjesti i reci sissaj ili farbaj.. Bravo...

Al gazdarica nespara na skolovanju na produktima i na radnicama.. Kvalitet im svoju cjenu..
  • Upvote 1

u cazinu prestige a u bihacu dijana i zadovoljan sam uvijek osim jednom kad me u prestigeu malo zakinula vise :rolleyes: :icon_eek:

u aprilu kad sam bila kod kuce sisala me je rodica sto radi kod Merime u frizerskom. stvarno mi je super uradila, bilo mi je tacno po volji.. a na ljeto kad sam bila u bosni isla sam kod Minke u frizerski, i ona mi super radi.. zna nekad cijenu nabiti ali osisa svaka i njoj cast.. tako da nekad idem kod one nekad kod one, ali obidve urade po mom ukusu sto je najbitnije..
i ovdje u ch sam pustala kolegicu da me sisa i farba.. to mi vec nije sjelo kako treba.. te mi siske nije znala otkinuti kako treba, niti me je dobro ofarbala.. tako da samo jos u cazinu se sisam...

ejsh mogla bih ih nabrojat..

mrzim kad dodjem i kazem de tako i tako a nista od toga ne bude, i posto imam takvu kosu iscesljas je i spustis i vec se zamrsila, odem kod jedne velim tako i tako, zena me iscupala i osisala za 10min sto je malo teze ipak nije to mala kosa bila,kad sam ustala vidim nije to to, kazem joj fino: sad sam ti dosla i nikad vise necu, kaze a hoces kad ti kosa naraste: rekoh aha hocu uz osmjeh..bjez platim te a ti nit uradis kako hocu nit pazis na mene.

zadnji put sam bila u prestige i svidjele mi se zenske ljubazne de ovo ono,bas super sve,al posto je vec neko se ucio na mojoj kosi (sta cu zapne mi se pa sisa me ko stigne) nisu puno mogli uraditi, hm evo prosla je godina od tada, jos fala Bogu nemam potrebe da je sisam a bi nako samo radi fore :)

isla sam cesto u dijanu, ok je samo tetka me nije osisala fino jednom :)

cula sam da one u andiju naplacuju duplo samo ako skontaju da si "stranac"?

Tako je to svugdje, samo novac na sunce, a kako ce uraditi svoj posao manje je bitno...:D

Ja bih samo da napomenem da je u mene mati najbolja frizerka u Cazinu iako je sad 'umirovljena' :P .

Ja idem u Andy i zadovoljna sam, od njih par izabrala sam jednu sto me uvijek sisa i kako kazem tako me i osisa ( mada je lako mene osisati, nisam zahtjevna :P ), ine planiram mijenjati frizerski :D

Dole u cazinu, kad sam bio,htjedoh da se osisam, coralici-cazin sve puno, a ja najvise mrzim cekati...

Nasao sam kod jednog "starijeg brice" u cazinu blizu apoteke, iza kioska onoga gdje se prodaju novine i cigari (ubi me neznam ja kako se zove,a vi kontajte :icon_cheesygrin: ) nema sta cojek je znao svoj posao, i vidi se da ima iskustva, a nije ni skupo tako da se uvijek doda koja marka na kafu itd....

Inace nekad prije sam se sisao u coralicima bile super cure, vise njih boli glava .... :lol: (neznam naziv, samo pamtim mjesta nazive ne)

A ovde mi dode jedan poznanik koji je isao u skolu za frizera oko 15

[quote name='111111' timestamp='1290260594' post='406119']
Dole u cazinu, kad sam bio,htjedoh da se osisam, coralici-cazin sve puno, a ja najvise mrzim cekati...

Nasao sam kod jednog "starijeg brice" u cazinu blizu apoteke, iza kioska onoga gdje se prodaju novine i cigari (ubi me neznam ja kako se zove,a vi kontajte :icon_cheesygrin: ) nema sta cojek je znao svoj posao, i vidi se da ima iskustva, a nije ni skupo tako da se uvijek doda koja marka na kafu itd....

Inace nekad prije sam se sisao u coralicima bile super cure, vise njih boli glava .... :lol: (neznam naziv, samo pamtim mjesta nazive ne)

A ovde mi dode jedan poznanik koji je isao u skolu za frizera oko 15