Jump to content
Svarog

World of Warcraft

Recommended Posts

[quote name='Loca' date='15 June 2010 - 16:23 ' timestamp='1276619012' post='379449']
Za sve one koji igraju WoW, odite na stranicu www.magic-wow.com ( besplatan privatni server,bez laga i sa puno aktivnih clanova koji igraju godinama. Frost emulator-developer marchelo)

Registrujte se i patchujte se. Realm lista:www.magic-wow.com

Zasad imaju dva servera i treci je u beta fazi testiranja.
[/quote]

Igram ja na magic-wowu....sjeban je server :S...svaki dan po 5-6 puta ide offline, TOC i ICC neradi a patch 3.3.5a :S, pun bugova, najjaci pvp item set furious, bezveze, al jes da nema donora i da su GMovi super, ima dosta balkanaca....ako jos neko igra tamo neka dodje u moj guild <BalkanRage>, neka me wispa u igrici "Tarzann"---> najjaci Balance druid na serveru :P

[quote name='denoM' date='16 June 2010 - 14:42 ' timestamp='1276699338' post='379584']
Ne svidja mi se WOTLK.Cijelo ovo vrijeme igram na nekim private serverima (wotlk) i nikako da se naviknem.
Sve OP, sve nesto nidje veze .... Tako da za mene wow polako gubi smisao.
[/quote]

Wotlk je bolji od BCa samo treba se malo naviknuti na nove instance novu optremu i to, bolje je uradjen od TBCa bar meni, jedva cekam cataclysm, da malo igram sa worgenom prejaka nova rasa, :)...jos plus fly mount u azerothu auhhh!! :))))

Upravo tako, tebi je interesantniji WOTLK, ali ne i meni.
Znam da sam volio igrati TBC, ali WOTLK je druga prica .... i to sto sam ga igrao je bilo vise od dosade, nego zato sto mi se svidja.
Da sam imao gdje igrati TBC u proteklih 5-6 mjeseci, vjerovatno bih ga jos i igrao, ali ovako sam quit-ao WoW.
Niti me privlaci WOTLK, niti mi je TBC interesantan vise, a Cataclysm jos manje.
Valjda je onoliko sati WoW-a ucinilo svoje, tako da mi igra nije vise interesantna, ni najmanje.

Meni je interesantan WoW uvijek ali jbg kad nemam CD-ove vise a nemam ni patchove muka mi skidati . Stvarno mi se igra ponovo .

Pre Pre igra Igrao sam prije na 2.4.3 patchu ali sva raja je otisla na 3.3.3 pa sad neigram dok nenadjem sebi server kakav dobar :D

[quote name='M!!nd' date='11 August 2010 - 14:21 ' timestamp='1281529266' post='388965']
Pre Pre igra Igrao sam prije na 2.4.3 patchu ali sva raja je otisla na 3.3.3 pa sad neigram dok nenadjem sebi server kakav dobar :D
[/quote]

probaj retail :D

oh oh oh WOW For Life !!! igrao sam sve i svasta al WoW je zakon... placas al znas gdje igras i sta igras !!!!
igram vec oko 3-3,5 god i igracu i dalje fkt je strava i uzas :DDDD
zbog banovanja sam presao na cracked i zadnje vrijeme igram na ( MOLTEN WOW ) malo bugova pravo bliz like !!! svidja mi se xtra... dok dodje cataclysm nadam se da cu opet pcoet na retailu...

ps. sanele predji na molten wow.. 12x lvl rate, malo bugova, trenutnoi off na 8 sati zbog dizanja trinity core-a,

www.molten-wow.com pa vidi bom bolji od otog gdje igras !!! poZz