Jump to content
Daisy

Iskoristavanje

Recommended Posts

Kako znati da te neko samo iskoristava u vezi? Cesto se desava ljudima da bivaju iskoristavani u vezi, pa tak kad dobiju "dvicu" skontaju da to nije bila veza iz zaljubljenosti vec je partner imao vlastite interese, recimo sexualne, ili materijalne, i sl. zasitio se, odnosno, dobio sta zeli a onda dao nogu?

Kako prepoznati tog "iskoristavaca"? postoje li neki znakovi? koliko te osobe znaju dobro da glume, ili da zavedu?

odmah da velim da nema nikve veze sa mnom :D nego citam ovako po forumima pa svako malo naletim da price sa ovakvim temama :D

:D lako vidis curu s novim mercedesom i 115 kg zive vage, a s njom muskarac gori zemlja pod njih.. eto jedan primjer iskoristavanja....

il ako ti babo ima mehanicarsku radionu a momku stalno auto u kvaru ima i tu neceg hahahaha :lol: ode ja s teme al haj necu daleko , to je pokretacici teme za smajli jedan slatki :)) to bi bilo ono primjer iskoristavanje zbog para i sl.. ili ako ta cura opet neka ima vako fin papir, a nasem Bosancu dojadila dnevnica od 25 KM ....

et ja fala Bogu nikad nisam imao tu potrebu a bilo je vala extra i ponuda, nebi ja mogo da mi kaze ko sto se mom poznaniku desilo,on se ozenio tj udo :) ne @udo neg ono zenidba XD , i sad oni su imali jedno auto i trebaju na posao ici, on ima pichiti nekih 5-6-7 kilometara od oka, a ona 1-2 plafon, i rekla mu ovo je auto meni babo kupio nek i tebi kupi tvoj pa da ne ides pjesice..... ja bi dzile u prvu kafanu osno 20 oni zidarski pivi, satro i nju i babu i auto i laganice transport policijskim kolima za Bosnu :))))....

najbolje kloniti se corava posla...
  • Upvote 2

[quote name='BeLaY' timestamp='1289174120' post='404644']
:D lako vidis curu s novim mercedesom i 115 kg zive vage, a s njom muskarac gori zemlja pod njih.. eto jedan primjer iskoristavanja....

il ako ti babo ima mehanicarsku radionu a momku stalno auto u kvaru ima i tu neceg hahahaha :lol: ode ja s teme al haj necu daleko , to je pokretacici teme za smajli jedan slatki :)) to bi bilo ono primjer iskoristavanje zbog para i sl.. ili ako ta cura opet neka ima vako fin papir, a nasem Bosancu dojadila dnevnica od 25 KM ....

et ja fala Bogu nikad nisam imao tu potrebu a bilo je vala extra i ponuda, nebi ja mogo da mi kaze ko sto se mom poznaniku desilo,on se ozenio tj udo :) ne @udo neg ono zenidba XD , i sad oni su imali jedno auto i trebaju na posao ici, on ima pichiti nekih 5-6-7 kilometara od oka, a ona 1-2 plafon, i rekla mu ovo je auto meni babo kupio nek i tebi kupi tvoj pa da ne ides pjesice..... [font="Arial Black"]ja bi dzile u prvu kafanu osno 20 oni zidarski pivi, satro i nju i babu i auto[/font] i laganice transport policijskim kolima za Bosnu :))))....

najbolje kloniti se corava posla...
[/quote]

Hahahahahahahahaahhaha :D :lol:
*ebo bi joj babo mater :D :lol:

Interesdziju (parazite)jednostavno mogu namirisati...:D

Takve osobe skontam pri prvom razgovoru, imaju velike lazne osmjehe, sve su fini i dragi, covjek bi ih na ranu nanio....ali kad malo zagrebes ispod povrsine, nema nista sve bljutavo....

S takvim ljudima je lako izaci na kraj, samo ih postavis na njihovo mjesto....:D

[quote name='Amren' timestamp='1289206730' post='404657']
Interesdziju (parazite)jednostavno mogu namirisati...:D

[b]S takvim ljudima je lako izaci na kraj, samo ih postavis na njihovo mjesto...[/b].:D
[/quote]

Kako ih postavljas na njihovo mjesto? odmah pobjegnes glavom bez obzira ili ipak ostajes da se osvetis? :D

[quote name='Daisy' timestamp='1289214887' post='404671']
Kako ih postavljas na njihovo mjesto? odmah pobjegnes glavom bez obzira ili ipak ostajes da se osvetis? :D
[/quote]

Nije moj stil da bjezim glavom bez obzira...:D, a osveta je jelo koje se jede hladno...pa nisam ljubitelj ni toga....:D

Lijepo kazem ako je ovo i ovo ili ono ili nesto deseto tvoj cilj, nemoj da gubis vrijeme i zivce a i ja sa tobom, kad od toga svega nema nista....:D

[quote name='Daisy' timestamp='1289166889' post='404628']
Kako znati da te neko samo iskoristava u vezi? Cesto se desava ljudima da bivaju iskoristavani u vezi, pa tak kad dobiju "dvicu" skontaju da to nije bila veza iz zaljubljenosti vec je partner imao vlastite interese, recimo sexualne, ili materijalne, i sl. zasitio se, odnosno, dobio sta zeli a onda dao nogu?

Kako prepoznati tog "iskoristavaca"? postoje li neki znakovi? koliko te osobe znaju dobro da glume, ili da zavedu?
[/quote]
Nije to uvijek lako,jer kad se zaljubi

pa svi smo po nekad u raljama iskoristavanja ali treba i to proci u zivotu,nema savrsenstva pa nam nece naskoditi ni da smo iskristeni,sve sto je moguce a sto ce ti valjati za buducnost treba proci jer iskustvo je jako dobra stvar za zivot.biti iskoristen ili iskoristiti po nekad nije nesto strasno.

svaki muskarac je stvoren za iskoristavanje u nekom pogledu,dok zene zavisi u cemu ko smatra da je moze iskoristavati.:icon_biggrin:

[quote name='x-men' timestamp='1289245951' post='404747']
pa svi smo po nekad u raljama iskoristavanja ali treba i to proci u zivotu,nema savrsenstva pa nam nece naskoditi ni da smo iskristeni,sve sto je moguce a sto ce ti valjati za buducnost treba proci jer iskustvo je jako dobra stvar za zivot.biti iskoristen ili iskoristiti po nekad nije nesto strasno.
[/quote]

Objektivno gledajuci nije nistaq strasno, stovise, sta te ne ubije ojaca te. Ali kad se nadjes u tom trenutku ne mislis tako, svima nama to tesko pada i svi bi htjeli izbjeci "iskoristavaca"... samo je pitanje kako ga prepoznati na vrijeme ili u ranijoj fazi tako da ne budemo previse povrijedjeni

[quote name='E77HZ' timestamp='1289845003' post='405559']
svaki muskarac je stvoren za iskoristavanje u nekom pogledu,dok zene zavisi u cemu ko smatra da je moze iskoristavati.:icon_biggrin:
[/quote]

To vi samo mislite :)

Guest
primjeti se to u vecini slucajeva brzo...
vidis kako se ta osoba ponasa prema drugima, pa uporedis kako se ponasa prema tebi.
pocnel on odmah pricati kako je moj zivot u ch dobar a njegov u bih los, goni to :P
divil se on mom mercedesu, goni to :D
i pocnel on odmah sa bezobraznim komentarima i prisiljavati me na nesto, goni to isto :D

et tako :D

brete nije nicije gorilo do zore :) imam ja poznanika :D htio se za papire vjencat :D al cojk posteno nudi pare :) nema tu izkoristavaja ahahha :) ma ko voli nek izvoli svak bi trebao znati procjenit sta je ljubav a sta gluma :) a odbije se to prije ili kasnije od nos :) vala imam i primjer u rodbini kad je zena osla u ch i digla se kad je nasla poso ostavila cojka :D al kazem nije gorilo do zore :D prosla godina dana morala izaci iz ch i vratit se u bih :)

Guest
[quote name='Zelka' timestamp='1290523768' post='407301']
vala imam i primjer u rodbini kad je zena osla u ch i digla se kad je nasla poso ostavila cojka :D al kazem nije gorilo do zore :D [b]prosla godina dana morala izaci iz ch i vratit se u bih[/b] :)
[/quote]

onda nije cekala dovoljno dugo, nije isplanirala to sve kako treba :D hih kad budala pokusava biti pametna

[quote name='_Sany_' timestamp='1290524066' post='407305']
onda nije cekala dovoljno dugo, nije isplanirala to sve kako treba :D hih kad budala pokusava biti pametna
[/quote]
ma da izvinete ebes budalu :D en udala se u lichtenstein valjda ce sad dulje izdrzat hahahhahhaa

Guest
[quote name='Zelka' timestamp='1290529929' post='407331']
ma da izvinete ebes budalu :D en udala se u lichtenstein valjda ce sad dulje izdrzat hahahhahhaa
[/quote]

FL ti je haman ko CH :D opet je ona dobro potrefila. nije ona ni tolika budala :D

[/quote]

to je prava ,bitno je samo da se desava nesto :icon_biggrin:

[/quote]

hahahah dobra :D zena cvrsto odlucila biti evropska :D