Jump to content
Dobar_Los_Zao

Kako podnosite injekcije?

Recommended Posts

ma ne bojim se inekcije sta je to malo boc i ko da nista nije bilo :pleasantry:

[quote name='SEMRA' timestamp='1310554280' post='433021']
ma ne bojim se inekcije sta je to malo boc i ko da nista nije bilo :pleasantry:
[/quote]

ti si hrabra semrice,tebe kad bocne ti kazes sta je to mozel malo zesce hihih

[quote name='x-men' timestamp='1310567301' post='433048']
ti si hrabra semrice,tebe kad bocne ti kazes sta je to mozel malo zesce hihih
[/quote]
sad moram se na smijati na ovo sto si rekooo hehe :ap:

Kako bi onda sami sebi davali ? Prstima odmjeris u gornji kvadrant i opp Edited by Cain

Ljetos sam prvi put u životu primila injekcije, izrešetali su me ... samo jedna je teta "igrala pikado" ostali su bili nježni, ali meni se to sve zgadilo. :D Sad na pomisao da trebam ići vaditi krv (što mi je prije bilo jednostavno), neka me jeza i panika obuzimaju. :(

ej i covjek me je ubjedio da inekcija u glavu najmanje bolii od svih ostalih dijelova tijela,,hahah
reko jest al kad ti udara u orvorenu ranu,,zajebi ti to,,
ma sjekao mladez s glave pa mora inekciju bubanti

Ej kako ide taj postupak oko madeža pošto sam i ja mislio isto, meni je na vrh glave ? Sta , kako , gdje ? 

pa mislim da nisu strašne inekcije sve zavisi kako vam ih daje medicinsko osoblje:lagano,nježno

Ej kako ide taj postupak oko madeža pošto sam i ja mislio isto, meni je na vrh glave ? Sta , kako , gdje ? 

ja sam imala madez na ledjima,tu dobijes injekciju i doktor cijelo vrijeme prica s tobom dok reze  :)

nije strasno ,znaci lokalna anestezija...

ja sam imala madez na ledjima,tu dobijes injekciju i doktor cijelo vrijeme prica s tobom dok reze  :)

nije strasno ,znaci lokalna anestezija...

Tek tako? Moj brat je uklonio mladež, na vrijeme je bilo, hvala Bogu, ali nije baš bilo bezazleno, rana je bila duboka ili to ima veze sa samim mladežom. Moj doktor je meni već par puta skrenuo pažnju za tri mladeža da ih uklonim, jedan iz estetskog razloga a dva iz siguronosnog, ali nikako da se odlučim na to, jer mi se zamjerilo gledajući brata.

Pošto mi je na glavi raste li tu dalje kosa ? Ne pitam ja to zbog igle i rezanja, s tim ja nemam problema a i da je bez anestezije madež je pa bih prezivio vjerovatno :)

Tek tako? Moj brat je uklonio mladež, na vrijeme je bilo, hvala Bogu, ali nije baš bilo bezazleno, rana je bila duboka ili to ima veze sa samim mladežom. Moj doktor je meni već par puta skrenuo pažnju za tri mladeža da ih uklonim, jedan iz estetskog razloga a dva iz siguronosnog, ali nikako da se odlučim na to, jer mi se zamjerilo gledajući brata.

ma bolje ti je da to odstranis na vrijeme,najlaksa je sama operacija....poslije jeste malo gadno,teze je spavati,malo i boli,ali ja sam prezadovoljna.

prodje za desetak dana i sve super :)

ja sam iz estetskih razloga a i smetao mi je prilicno...