Jump to content
Maximus

http://www.uskupi.ba/

Recommended Posts

Evo jos jedne...za nase krajsnike / trgovce...
Pucajte, da cujem vase misljenje...

http://www.uskupi.ba/ Edited by Maximus

Originalna ideja, naziv ali zastarjeo dizajn. Ljduima je prvi dojam vrlo bitan, meni nije bio bog zna sta

ovdje se moze komentarisati o tome kakav je dizajn stranice ... koje komponente su optrebljene i sta vec ide u izradu stranice ... a ako se zelite reklamirati na forumu kontaktirajte administraciju foruma da se dogvorite oko uslova reklamiranja ...

pozz Lucky

[quote name='BaroN' timestamp='1288795164' post='404103']
Originalna ideja, naziv ali zastarjeo dizajn. Ljduima je prvi dojam vrlo bitan, meni nije bio bog zna sta
[/quote]

I meni se svidja ime i ideja, mo

[quote name='_vizios' timestamp='1288998318' post='404456']
Nit je orginalna ideja, nit ima mogucnosti za uspjeh pored pik.ba i market.ba
[/quote]

@vizos, sla

hajd, sve to i nekako, ako uzmemo u obzir cinjenicu da je pik.ba nastao u doba kad je market vladao i da mu je u kratkom roku postao konkurent, i to samo iz dva razloga, CIJELA BIH i dobar marekting.

ovo je osudjeno na propast samo zato sto je regionalnog karaktera, u usk malo ljudi koristi te usluge, druga stvar, treba krenuti od nule.. ovo ne uspijeva bez para, bez marketinga, a koliko vidim nemate to..

kad se radi o poslu i parama tu ona komponenta "nase gore list" ne znaci ni pisljivog boba!

Izvinjavam ako sam bio nejasan. Razlog sto sam postavio ovu stranicu ovde je upravo to sto mi treba pomoc. Trebam savjete kako da poboljsam stranicu i kako da je napravimo boljom i jacom ali i jednostavnijom.

@_vizios:
Svak ima svoj razlog za registraciju. Neke firme to rade da bi se zastitili od spamova a neke to rade samo da bi se mogle pohvaliti kako imaju mnogo korisnika. A kada se udruze dva portala ili jedan preuzme drugi dzaba ti zakonska zastita podataka. Iako ne zelis da tvoji podaci budu preuzeti ti tu nemas glasa. CILJ ove stranice je RAZMJENA stvari u nasem KOM

[quote name='Clark Gable' timestamp='1289138084' post='404592']
hajd, sve to i nekako, ako uzmemo u obzir cinjenicu da je pik.ba nastao u doba kad je market vladao i da mu je u kratkom roku postao konkurent, i to samo iz dva razloga, CIJELA BIH i dobar marekting.

ovo je osudjeno na propast samo zato sto je regionalnog karaktera, u usk malo ljudi koristi te usluge, druga stvar, treba krenuti od nule.. ovo ne uspijeva bez para, bez marketinga, a koliko vidim nemate to..

kad se radi o poslu i parama tu ona komponenta "nase gore list" ne znaci ni pisljivog boba!
[/quote]

pik.ba je projekat vredan nekoliko stotina hiljada eura i logično da ce biti konkurent market.ba, al ovaj sa ovim nema

[quote name='_vizios' timestamp='1289244404' post='404742']
pik.ba je projekat vredan nekoliko stotina hiljada eura i logično da ce biti konkurent market.ba, al ovaj sa ovim nema šanse :-) bezveze riječi gubiti
[/quote]
Dobro, hvala ti na tvom profesionalnom misljenju. Mislim da je jasno sta zelis reci.
A sad bih molio druge ukoliko imaju ideje, sugestije ili mogu pomoci na bilo koji nacin da se stranica www.uskupi.ba poboljsa da se jave. Edited by Maximus

[quote name='Maximus' timestamp='1289255096' post='404762']
Dobro, hvala ti na tvom profesionalnom misljenju. Mislim da je jasno sta zelis reci.
A sad bih molio druge ukoliko imaju ideje, sugestije ili mogu pomoci na bilo koji nacin da se stranica www.uskupi.ba poboljsa da se jave.
[/quote]
Mene

[quote name='Maximus' timestamp='1289255096' post='404762']
A sad bih molio druge ukoliko imaju ideje, sugestije ili mogu pomoci na bilo koji nacin da se stranica www.uskupi.ba poboljsa da se jave.
[/quote]
Mene

[quote name='_vizios' timestamp='1289343552' post='404861']
Pa stavi na ovo i stavi na pik.ba pa ces vidjet na čemu ces prije prodati.
[/quote]

_vizios: svi postovi na ovoj temi su ti off topic. Ili se pokusaj drzati teme ili se nemoj ni javljati.
Pitanje je da li imas ideje kako stranicu poboljsati, popraviti ili ako mozes javi se da pomognes. Nista drugo.

[quote name='_vizios' timestamp='1289343552' post='404861']
Pa stavi na ovo i stavi na pik.ba pa ces vidjet na čemu ces prije prodati.
[/quote]

Evo ga ja prodala, a mislim da ću i kupiti onu

[quote][color="#FF0000"]Postovani,

na ovom forumu imate podforum u kom se pisu besplatni oglasi u vezi prodaje ili kupnje ...
[/color][/quote] Edited by lucky
posljednje upozorenje

pik.ba definitivno preuzima inicijativu u svakom pogledu vec je i preuzeo sad u decembru pravi online kupovinu nesto slicno Paypal-u ustvari zasnovano na tome, tako da svi ostali portali tog tipa nece moci parirati

pozz

[quote name='rockstar' timestamp='1290505646' post='407133']
pik.ba definitivno preuzima inicijativu u svakom pogledu vec je i preuzeo sad u decembru pravi online kupovinu nesto slicno Paypal-u ustvari zasnovano na tome, tako da svi ostali portali tog tipa nece moci parirati
pozz
[/quote]

Ovde niko nije pokusao da predje pik.ba. Ipak je to totalno drugi koncept nego [url="http://www.uskupi.ba/"]www.uskupi.ba[/url].
[url="http://www.uskupi.ba/"]www.uskupi.ba[/url] pokusava pomoci ljudima iz naseg kantona da medjusobno lakse trguju upravo da ne moraju koristiti paypal ili putovati skroz u Sarajevo da bi kupili nesto sto mogu kupiti i u komsiluku.
A sto se tice paypala....to je pristupacno svakoj firmi. Sve i jedan stranica moze da se prijavi da koristi paypal. Ali je velik problem kada korisnici naruce proizvod, plate za njega i onda kada dobiju tu stvar "kazu da nisu". Paypal im vraca novac a onaj koji je prodao stvar ni para ni svog proizvoda. Zato i vecina koristi kreditnu karticu. Preporucljivo je da se sve vrsta on line placanja obavljaju samo na stranicama za koje znas da su sigurno (poput Nekermana itd.)

A u medjuvremenu ja jos trazim ljude koji mi zele pomoci da sredimo [url="http://www.uskupi.ba/"]www.uskupi.ba[/url]
Sva pomoc je dobrodosla. Edited by Maximus